Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Dołączona grafikaDołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika


Dołączona grafika



Wszystko wskazuje na to, że obok tego tytułu nie przejdziemy obojętnie. Jak sami autorzy mówią:

“Tym razem nie powiemy nic oprócz tego, że zmienimy sposób poruszania się w pierwszej osobie. Żadnych ograniczeń, już nie będzie można się zablokować przez proste bariery jak ogrodzenia czy mury. Chcemy umożliwić poruszanie się jak w prawdziwym życiu. Gracze będą mogli biegać, skakać, pokonywać przeszkody i ślizgać się jak nigdy dotąd w grach z widokiem z oczu postaci”.

Gra będzie nietypowym FPS, autorzy określają go jako “first-person action adventure” , którym postać ma robić ewolucje i akrobacje znane dzisiaj choćby z takich gier jak Assasin’s Creed, Prince of Persia, Crackdown, czy Tony Hawk (!) i to wszystko w widoku z oczu postaci !

Podczas gry będziemy na bieżąco widzieć wszystkie nasze części ciała i w zależności od sytuacji będzie mieć to kolosalne przełożenie na gameplay. Ciało głównej bohaterki będzie obiektem w grze, będziesz widzieć ręce, nogi i tors, pomoże ci to oceniać odległości między przeszkodami.

Główna bohaterka należy do ruchu oporu i walczy przeciwko złemu rządowi. Ucieka z opresji przed żołnierzami stosując zasady parkour, a to wszystko w cyberpunkowym świecie rządzonym przez ogromne korporacje. Bronie nie będą grały ważnej roli, główna bohaterka stawiać będzie na mega-efektowną ucieczkę niż na walkę.

Gra trafi na PS3, X360 i PC, Produkuje ją DICE.


Gra zapowiada się naprawdę super :] oby nie spaprali tego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie mala rewolucja! Jesli uda sie faktycznie zrealizowac pelna swobode ruchow w polaczeniu z perspektywa 1sz-osobowa, to mozemy dostac bardzo miodny produkt. Rowniez czekam na in-game movies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szela, skad ten pomysl? :)

 

"Bronie nie będą grały ważnej roli, główna bohaterka stawiać będzie na mega-efektowną ucieczkę niż na walkę."

 

Jak dla mnie super pomysl, ciekawe tylko czy grajac tą pania bedziemy mieli mozliwosc podziwiania smaczkow rodem z 'treespacera' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Może być fajna gra ale obawiam się, że to raczej nie jest gameplay chociaż bardzo bym chciał by gra tak wyglądała. Główną siłą gry ma być Singeplayer i jak na razie wygląda to na coś innowacyjnego i klimatycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik rozgrywka dynamiczna jak cholera ale na koncu jak zobaczylem ta EMO bohaterke to mnie skręciło....lala ala blog27 najgorsze ze tytul nawiazuje do swiata luster (wielkie wiezowce, pokryte szklem) w ktorych bedzie sie nasza emo girl odbijac:D wr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Hee - z chęcią pobiegam sobie :D

Zauważyliście elementy postaci zaczerpnięte z matrixowej Trinity ?

Na stronie jest też facet co przypomina agenta :wink:

 

I tak mi się zdaje, że to będzie gra ala Matrix dużo biegania, efektownych cut scenek a mniej strzelania.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie sie to zapowiada ;o. Wreszcie coś nowego. Bardzo mi sie też podoba ze w widoku 1 osoby są dłonie i rece tak dobrze odwzorowane - a tak poza tym to strasznie zwinna ta pani jest i chyba nadnerczy nie ma (wiecie tego gruczołu od adrenaliny) :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest napisane "the following is all in-game footage" a w "GDC 2008: Producer Interview" człowiek dokładnie opowiada o grze więc tam nie ma co się "wydawać".

 

Gra ma jedną wadę... ukarze się również na iksa.

 

:smile2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik rozgrywka dynamiczna jak cholera ale na koncu jak zobaczylem ta EMO bohaterke to mnie skręciło....lala ala blog27 najgorsze ze tytul nawiazuje do swiata luster (wielkie wiezowce, pokryte szklem) w ktorych bedzie sie nasza emo girl odbijac:D wr..

Do emo to jej IMHO baardzo daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super filmik rozgrywka dynamiczna jak cholera ale na koncu jak zobaczylem ta EMO bohaterke to mnie skręciło....lala ala blog27 najgorsze ze tytul nawiazuje do swiata luster (wielkie wiezowce, pokryte szklem) w ktorych bedzie sie nasza emo girl odbijac:D wr..

Oj od razu widac , ze gra jest adresowana do hiphopowych elo-ziomali albo tych ktorym sie wydaje , ze takimi sa :D

 

Jak dla mnie to pomysl ktos mial genialny , ale ja w to raczej grac nie bede bo imho rozrywka bedzie fajna przez 15 czy 30 minut a potem bedzie ciagle to samo. No chyba , ze dadza naprawde dobra fabule do tego (jakos w to nie wierze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczylem ta EMO bohaterke

Ja tam żadnej EMO bohaterki nie widziałem o_O

 

Jak dla mnie to pomysl ktos mial genialny , ale ja w to raczej grac nie bede bo imho rozrywka bedzie fajna przez 15 czy 30 minut a potem bedzie ciagle to samo. No chyba , ze dadza naprawde dobra fabule do tego (jakos w to nie wierze).

Jw, pomysł naprawdę dobry, ale jeśli fabuła nie będzie lepsza niż 'dobra' - rozgrywka może być na te 15-30 minut. Bo jakoś nie mam ochoty biegać po dachach i naciskać na zmianę skok/akcja...

 

O Prince of Persia w FPP

:lol2:

... chyba, że gameplay będzie właśnie coś a la POP :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie z tematu skrót "FPS" bo pasuje do tej gry jak pięść do oka. Strzelać będzie można ale to będzie raczej ułamek procenta całej gry i w ogóle nie na tym ma się opierać moc tej produkcji. A tu First Person Shooter.... :damage_wall: ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lsniaca biel wizira jest po to aby "ludzie wolno myslacy" zauwazyli sciezke ktoredy isc przez podswietlenie jej na "perwidnie" czerwono :P mam nadzieje ze ten "bajer" bedzie mozna wylaczyc bo inaczej wolnosc mija sie z celem :[

 

A walizeczka bedzie dostawa dla, jak sie pozniej okaze, terrorystow ktorzy chca zniszczyc swiat. Nasz dzielny transporter dowie sie co zrobil i bedzie probowal naprawic szkody... ot co ;P

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...