Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem sobie Demo PhysX On/Off. Czy to oznacza, że na Radkach nie można zobaczyć tych efektów??

Mozna, tylko ze nie da sie wtedy grac bo fps spada do 10 :) no chyba ze ktos ma quada 5Ghz :D Z duperelami typu latajace smieci procek se jeszcze poradzi (ja mam e6300@2.94Ghz) ale ze szkłem i tymi szmatkami co sie drą to już nie bardzo. Zapycha sie strasznie, oba rdzenie 100% i wspomniane 10fps'ow.

Edytowane przez lapituta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka o dziwo naprawdę dobrze zoptymalizowana. 1920x1080 full detale i się nie jąka nawet przy widoku 'na miasto' :) Swoją drogą fajny taki Prince of Persia w FPP.

Heh... już chyba 10 raz widzę wspominanie tu Prince of Persia. :D Dla mnie Prince jest jak Lara Croft. "Naumiał" się paru tricków. ;) Nie no, nie mam nic ani do pani Croft, ani pana "Książe", sam lubię grać w gry z tych serii. Jednak myślę, że nie możemy tych gier porównywać. Zupełnie inny klimat i ot, nie widzi mi się książe, ani Lara(No może ta trochę bardziej, ale i tak woli w dżungli), skacząca po dachach wieżowców. :D Myślę, że książe by narobił, jakbyśmy go posadzili na takim dachu. :lol: Tak samo bohaterka Mirror's Edge nie widzi mi się w grobowcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tą grą, zawiesza mi się nagle, dźwięk się traci i pozostaje tylko ctrl alt delete, dzieje się tak tylko jak mam włączonego physX, patch zainstalowany, najnowsze stery do grafy jak i najnowszy physx też. Co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "jak dalej?"

Dołączona grafika

Po lewej stronie ściana z kratami odbijasz się od tego z obrotem łapiesz się po drugiej stronie zewnętrznej ściany korytarza wentylacyjnego musisz dostać się na górę wchodząc po tych korytarzach później biegniesz w stronę tej kładki po górnej części korytarza wentylacyjnego przed kładką robisz bieg po prawej ścianie (dalsza część korytarza wentylacyjnego) odbijasz się od niej i skaczesz na prawo łapiesz się kolejnego korytarza wentylacyjnego i dalej sobie już poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalem rade, dzieki. zaskakuje mnie co ta postac potrafi :) gra powinna miec oznaczenie 21+ co by ludzie tego w domu nie robili :D

Mnie w tej grze brakło paru leveli chętnie poskakałbym sobie jeszcze może i monotonne i na jeden raz, ale fajna gierka przyjemny przerywnik od codziennej rutyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skonczona ,zmieniam lekko zdanie co do oceny

za innowacyjnosc mozna by dac +1 czyli ogolem 8/10

 

b.t.w

moze ktos wie co za muza jest w grze ,szczegolnie na koncu gry ,

chetniem bym tego posluchal ,fajne nastrojowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z konfiguracja pada do tej gierki, a dokladnie problem tyczy sie analogow, bo np: aby biec do przodu lub do tylu to musze ruczac analogiem po osi X a zeby isc w lewo albo prawo to musze poruszac analogiem po osi Y taka sama sytuacja jest przy rozgladaniu sie, odwracanie osi w opcjach nic nie dalo. Ktos wie jak to naprawic???

 

Z gory dzieki za pomoc.

 

P.S. Pad jest firmy manta (taka podroba dualshocka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z padami już czasami tak jest. Po prostu nie chcą działać. Może jakiś patch..., choć czytałem w recenzji że na kompie lepiej się steruje niż na konsoli więc może lepiej byłoby pozostać przy klawiaturze :wink:

 

Skończyłem JUŻ. Myślałem że gra będzie troche dłuższa. Ogólnie fajnie się grało. Świetny jest motyw muzyczny tej gry, szkoda że nie ma w niej więcej takich kawałków. Pare screenów:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem kilka leveli i moge powiedziec (z reszta nic nowego) ze giera jest kozacka. Taka perelka, jedyna w swoim rodzaju, cos jak Portal tyle ze przygotowana z wiekszym rozmachem. Co do samej rozgrywki to postac czasami wykonuje takie tricki ze moze sie w glowie zakrecic traca jednoczesnie orientacje w terenie :) Denerwuje mnie tylko walka, jak moge to omijam gosci szerokim lukiem. Grafika... no wlasnie, grafika, mi po prostu brak slow... imo to absolutny majstersztyk artystyczny :blink: Stylistyka, oswietlenie, tekstury i kolorystyka, to wszystko jest tak dopasowane ze az zal biegnac przez te "lokacje" i nei zatrzymac sie na chwile :) Przepieknie to wyglada, jak widac grafa w grze nie musi zmierzac w strone fotorealizmu zeby budzila zachwyt. Co do udzwiekowienia to rowniez wysoki poziom, zwlaszcza muzyczka.

 

ps. jak ktos siedzi/siedzial w grafice komputerowej 3d (modelingu) to chyba pierwsze co mu przychodzi na mysl po spojrzeniu na niektore scenerie to to ze sa wyjete zywcem programu do grafiki, render modeli bez tekstur ale z zawansowanym oswietleniem. Poezja... :rolleyes:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja w sumie to wołam o pomoc.A więc zainstalowałem grę wszystko pięknie wgrałem nowy patch i odpalam grę. No i tu zaczyna sie problem wyskakuje mi obrazek z gry i tu nagle ciemność widzę nic sie nie pokazuje tylko muzyczka z intra leci (tak myślę ze to intro bo w sumie nic nie widzę) Starałem sie z tym walczyć np aktualizowałem sterowniki do karty. Jeżeli ktoś już spotkał sie z tym problemem bądź o nim słyszał proszę o pomoc :wink: . Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - grafika nie powala, ale PhysX robi swoje. Ot gierka przeciętna, ale jak już ktoś wspomniał za innowacyjność ++ do oceny :) a za trudność -- zatem pozostaje przeciętność. Nie gra się tak miodnie jak w PoP4. Tutaj szlag trafia jak wykonuje się po raz n-ty tego samego jumpa!

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - grafika nie powala, ale PhysX robi swoje. Ot gierka przeciętna, ale jak już ktoś wspomniał za innowacyjność ++ do oceny :) a za trudność -- zatem pozostaje przeciętność. Nie gra się tak miodnie jak w PoP4. Tutaj szlag trafia jak wykonuje się po raz n-ty tego samego jumpa!

Tez mi argument, w pop4 jest jeszcze wieksza monotonia, na dodatek jest dziecinnie latwa. Bieganie po scianach mozna wykonywac pijac jednoczesnie kawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka pięknie wygląda, ale te auta to straszna lipa. Nie pasują do reszty. Rozumiem jeszcze, że gdzieś tam z daleka w dole uproszczone modele, ale z bliska to psują ogólny efekt.

W sumie to trudna gierka, już nie pamiętam w jakiej grze tyle razy umierałem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się dynamika rozgrywki - tam zawsze ratowała cię księżniczka. Pop4 moim skromnym zdaniem lepszy - pewnie znajdą się gracze, którzy mnie poprą :)

 

Co do grafiki to jest średnia - która zaawansowana graficznie gra działa płynniutko przy AA 16XQ na najwyższych detalach? lol

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej grze ocenilem grafe pod wzgledem artystycznym a nie technologicznym, czytaj dokladniej ;)

 

poza tym fajnie oceniasz poziom grafiki, po tym jak sie gra rusza :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to jest średnia - która zaawansowana graficznie gra działa płynniutko przy AA 16XQ na najwyższych detalach? lol

To się nazywa dobra optymalizacja jakbyś zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka pięknie wygląda, ale te auta to straszna lipa. Nie pasują do reszty. Rozumiem jeszcze, że gdzieś tam z daleka w dole uproszczone modele, ale z bliska to psują ogólny efekt.

 

Tego wlasnie nie moge zrozumiec , jak oni dopuscili do tej gry te niedorobione modele pojazdow ??

Co do przyjemnych dla oka rodzynkow graficznych to w ktoryms z ostatnich leweli

widzialem w paru miejscach wspaniala powierzchnie symulujaca zloto , podobnie wysoka klase

mozna bylo zobaczyc na paru innych texturach podlogi skladajacej sie z nierownych slapsow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wlasnie nie moge zrozumiec , jak oni dopuscili do tej gry te niedorobione modele pojazdow ??

Co do przyjemnych dla oka rodzynkow graficznych to w ktoryms z ostatnich leweli

widzialem w paru miejscach wspaniala powierzchnie symulujaca zloto , podobnie wysoka klase

mozna bylo zobaczyc na paru innych texturach podlogi skladajacej sie z nierownych slapsow .

Fakt - tekstury wyglądają na bardzo szczegółowe, ale co do optymalizacji to nie przesadzajmy. Hehe a o optymalizacji to mogłem zapomnieć - miałem prawo po Saints Row 2 i GTA4 :P. Po płynności już można wnioskować, że Engine nie przetwarza oszałamiającej ilości polygonów - zbyt płynnie to chodzi. Dla mnie grafika jest sztuczna (ale o gustach, tudzież subiektywnych odczuciach się nie dyskutuje :) :D Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grafika jest sztuczna (ale o gustach, tudzież subiektywnych odczuciach się nie dyskutuje :) :D

Nie trudno chyba zauważyć, że realizm nie był zamierzeniem twórców...

 

Mnie osobiście grafika zachwyciła już po obejrzeniu trailerów. Może nie jest technologicznie zaawansowana, ale nadrabia oryginalnym ujęciem - czegoś takiego jeszcze nie było, nikt nie zaprzeczy.

Odnośnie gry - po przejściu paru pierwszych jestem jak najbardziej za. PoP jakoś nie pasuje mi klimatem, natomiast Mirror's Edge jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...