Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - tekstury wyglądają na bardzo szczegółowe, ale co do optymalizacji to nie przesadzajmy. Hehe a o optymalizacji to mogłem zapomnieć - miałem prawo po Saints Row 2 i GTA4 :P. Po płynności już można wnioskować, że Engine nie przetwarza oszałamiającej ilości polygonów - zbyt płynnie to chodzi. Dla mnie grafika jest sztuczna (ale o gustach, tudzież subiektywnych odczuciach się nie dyskutuje :) :D

Może bez physix to ta gra nie ma wygórowanych wymagań , ale z physix to inna bajka - wydajność leci o ponad 100% w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może bez physix to ta gra nie ma wygórowanych wymagań , ale z physix to inna bajka - wydajność leci o ponad 100% w dół.

Moze natezenie efektow physx'a jest skalowane w zaleznosci od karty graf ale ja u siebie nie zauwazylem jakis tragicznych spadkow. Owszem czasami troche zwolni zwlaszcza przy tych foliach na rusztowaniach jak sie pruja ale tragedii nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Może 8800 jak i 260 mają ten sam chip physix z tym, że 260 jako mocniejsza karta ma pewnie z 2 razy więcej FPSów a gdy prujemy te folie zaczyna działać physix i na obu kartach spada do podobnego poziomu z tym, że z tej drugiej spada z większej wartości niż na tej pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na hit a jest kit :sad:, pograłem dziś 3 godzinki i gierka jak dla mnie słaba, nie ciągnie mnie jakoś do niej, jedyne co mi się podoba to grafika.

 

szkoda....

Cofam moją poprzednią wypowiedź na temat tej gry :rolleyes:

 

Zmusiłem się i gierka nawet wciąga, gra się fajnie, sprawia trochę trudności, czasami do czegoś podchodzę po kilka razy :razz:. Co do grafiki to z włączonym physX zauważyłem minimalny spadek wydajności, jak już ktoś napisał lekkie zwolnienia czuje sie tylko przy foliach i również jak jest większa zadyma, tak gra chodzi bardzo ładnie na najwyższych detalach w 1680x1050, sama grafika może nie jest super zaawansowana technologicznie i szczegółowa jak np crysis, ale ma swój urok, tekstury ok, refleksy świetlne ok, no i te piękne kolorki, ta gra spokojnie mogła by służyć do testowania monitorów LCD pod względem jakości obrazu :wink:, czasami kolory mnie powalają i wpatruję się w mojego samsunga przez dłuższą chwilę :razz:.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam moją poprzednią wypowiedź na temat tej gry :rolleyes:

 

Zmusiłem się i gierka nawet wciąga, gra się fajnie, sprawia trochę trudności, czasami do czegoś podchodzę po kilka razy :razz:. Co do grafiki to z włączonym physX zauważyłem minimalny spadek wydajności, jak już ktoś napisał lekkie zwolnienia czuje sie tylko przy foliach i również jak jest większa zadyma, tak gra chodzi bardzo ładnie na najwyższych detalach w 1680x1050, sama grafika może nie jest super zaawansowana technologicznie i szczegółowa jak np crysis, ale ma swój urok, tekstury ok, refleksy świetlne ok, no i te piękne kolorki, ta gra spokojnie mogła by służyć do testowania monitorów LCD pod względem jakości obrazu :wink:, czasami kolory mnie powalają i wpatruję się w mojego samsunga przez dłuższą chwilę :razz:.

To zobacz sobie jak wyglada na crt 17" z mala plamka w 1280x960 ;p Poezja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Uruchamiam grę i wiesza mi się po kilku minutach treningu. Wcześniej wieszała mi się jak tylko wszedłem do menu ale zrobiłem to o czym piszą TU Stery to 181.22, system Vista 64bit. Będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

Edytowane przez -GIZIU-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma jakiegoś sposobu aby pograć na całym monitorze 5:4? Dotychczas grałem na laptopie z rozdziałką 1280x800 więc paski nie dokuczały. Ale na "kwadratowym" LCD 19" bardzo mi przeszkadzają. Do Assassin's Creed był jakiś program wymuszający pełny ekran. Szukałem czegoś podobnego do Mirror's Edge, ale na razie bez rezultatu. Może ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już nadmieniłem - dyskryminują ludzi z 4:3.

 

Co do gry - odszczekuję jej przeciętność z prostego względu - muzyka :). Podkład jest genialny szczególnie jak wdrapywałem się na "żółtą" wieżę przy pomocy rusztowań - miazga - aż radio polazłem wyłączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest beznadziejnie krótka , przeszedłem ją w niecały dzień ;/

Oprócz tego w recenzjach pisali że trudno robi się niektóre triki coś mi nie sprawiało trudności.

Fatalne zakończenie.

Dobra muzyka, grafika i klimat inwigilacji.

 

6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już opanowałeś poruszanie się i teren - czas na time trial:-) Można się zdziwić ile szybciej i efektowniej da się przejść dany etap. Gra jest świetna a pseudo multi skutecznie przedłuża zabawę.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie faktycznie troche cichutko, a ja tym czasem przechodze sobie gre drugi raz i już jestem w przedostatnim rozdziale. Szczerze mówiąc to ide jak strzała i przejście gry zajmie mi teraz max. połowe tego czasu co za pierwszym razem. W sumie to nawet lepiej bo nie zacinam sie co 10 minut zastanawiając się co zrobić i przez prawie całe chaptery utrzymuje sie flow :rolleyes: I wtedy właśnie ta gra jest piękna. Chciałem spróbować przejść gre bez używania broni i o dziwo jak narazie mi się to udaje. Nie zabiłem ani jednego przeciwnika bronią, wszyscy polegli w walce wręcz :lol: Przy pierwszym przechodzeniu wydawało mi się to niemożliwe, a jednak.

 

Co do muzyki to motyw główny faktycznie powala, ale znałem go już wcześniej z trailerów i już mi sie osłuchał. Liczyłem na to że w grze będzie więcej muzy na podobnym poziomie ale się rozczarowałem. Co prawda czasami w tle lecą tam nawet jakieś fajne "dźwięki", w miarę dobrze komponujące się z rozgrywką, ale nie ma ich nawet co porównywać do "Main Theme".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...