Skocz do zawartości
nrl

Mirror’s Edge Nowy, Cyberpunkowy Fpp Od Autorów Battlefielda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Dobra gra. Klimat bardzo mi się spodobał, czasem było dość emocjonująco ale często też i potrafiło znudzić. Fabuła strasznie przewidywalna i mało rozbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka naprawdę rewelacyjna - czuć tutaj prędkość, ale niestety utknąłem w jednym miejscu.

Wyszedłem z szybu wentylacyjnego, gdzie można iść prosto przez czerwone drzwi, lub w prawo - też czerwone drzwi. W obu przypadkach dochodzimy do pomieszczenia w kształcie litery "L" widocznego na screenach poniżej.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W jaki sposób dostać się do wlotu szybu na górze drugiego screena?

Proszę o pomoc, bo wydaje mi się, że próbowałem już chyba wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW to się nazywa szybka odpowiedź!!!

 

Rzeczywiście tym sposobem udało się, a "skakałem" w tym miejscu od dwóch dni;-)

 

A jeśli chodzi o płynność gry i jej wymagania to na sprzęcie jak ze stopki w rozdziałce 1280x1024 chodzi płynnie z maksymalnymi detalami i wygładzaniem krawędzi x4, więc jak na tak wypasioną grafikę w grze optymalizacja wygląda całkiem nieźle - physX oczywiście włączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki B-)

Teraz utknąłem w sytuacji gdzie ucieka sie w dół schodami po strzale ze snajperki... ciężka przeprawa jak sie gra bez broni :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skończyłem , bardzo przyjemnie się gra , na padzie miodzio gierka , w sam raz żeby się odprężyć w czasie choroby ;) ogólnie to kuleje tylko trochę to "pokazywanie drogi" tzn. czasem wiadomo gdzie ma się iść w wtedy to działa a jak jest jakaś ciężka do opanowania miejscówka to wtedy akurat musi nie pokazać :P ale ogólnie to 9/10 u mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę z wielką ULGĄ w KOŃCU powiedzieć że ME został zaliczony(może bardziej zaliczona) i gra wędruje na półkę uffff.

Zaklnę tylko szpetnie czemu te $%^@& save nie mogło być zrobione normalnie jak w każdej grze(quick save/load pod F5/9) tylko takie coś jak jest?! Szlak człowieka trafiał jak po upadku=zgonie musiałem niemal 1/3 lvl znów zapierd... żeby zaliczyć od nowa upadek=zgon=load. Nie pisze że było to często ale się zdarzało że po wykonaniu kilku karkołomnych skoków człowiekowi w końcu się noga powinęła i spadał, efekt save robiony automatycznie przed całą serią tych skoków(a jak że by nie).

Zresztą wiecie o co biega.

Dołączona grafika

 

A miałem zamiar grę przejść raz jeszcze, ale sobie daruje tej nerwówki z powodów j/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to w tej grze chodzi, wymaga ona nieco więcej od gracza niż głupawka typu MW2. Zresztą ten kto ma za sobą czasy pegazusa ten wie o co biega ;) Ile to frajdy płynęło z samego poziomu trudności niektórych gier .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A miałem zamiar grę przejść raz jeszcze, ale sobie daruje tej nerwówki z powodów j/w.

Hehe, ta gra nie jest czyms trufnym ;) Fulla zrobilem w jakies 8-9h, drugi raz moze w 4 wiedzac co i jak. Teraz testujac na niej stery praktycznie nie zalicza sie w ogole zgonow ;)

 

Ps - szkoda, ze rynek jest tak "skretynialy" i tego typu gier praktycznie nie ma. Dla mnie to perelka.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Minimalne wymagania Mirror's Egde:

- Procesor: Intel Pentium 4 2,4GHz

- Pamięć RAM: 1 GB

- Karta grafiki: 256 MB, GeForce z serii 6xxx

Nie sugerowalbym sie tym w ogole jesli idzie np. o proca. Mirror's Edge lazi na UE3.0, a to cos zajedzie FXa (zwlaszcza, ze w wymaganiach jest 6xxx, a FX mialy slabe wsparcie dx9) i starego Athlona.

 

Minimalne wymagania Mirror's Egde:

- Procesor: Intel Pentium 4 2,4GHz

- Pamięć RAM: 1 GB

- Karta grafiki: 256 MB, GeForce z serii 6xxx

Nie sugerowalbym sie tym w ogole jesli idzie np. o proca. Mirror's Edge lazi na UE3.0, a to cos zajedzie FXa (zwlaszcza, ze w wymaganiach jest 6xxx, a FX mialy slabe wsparcie dx9) i starego Athlona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...