Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie czytałem rencenzję jakiś gości na necie ,podobno konwersja total

ale lepsze to niz ,oceniło 4 gości to giere na 10kę ,rozdzialka 600x480

(ja wrzucam na tv i no problem :D )

grafa kolorowaa własnie widziałem filmik z pc kocham bijatyki a ta z jackiem reno

zapowiada sie naprawdę niezle jak najwięcej takich konwersji to emulatora ni bedzie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cuś takiego znalazłem:

"ONIMUSHA. Niewiem czemu tak jest ze gry na konsole mialy zawsze wieksza grywalnosc niz te na pc. Gra Onimusha jest swietna konwersja, nie moge jej nic zarzucic . . . no, moze tylko to, ze przy kazdym uruchamianiu trzeba w opcjach zmienic jezyk dialogow i napisow na angielski, konfiguracja przyciskow naszczescie sie nie zmienia. A tera do rzeczy. Mamy tu do czynienia z czyms w rodzaju resident evil ale nie jestesmy policjantem lecz samurajem i nie walczymy z zombiakami a z demonami.

Grafika jest przecudna, malo w jakiej grze postacie sa tak dobrze wymodelowane, tla sa nieruchome jak w RE. Dzwiek pozwala nam sie wczuc w klimat gry. No poprostu REWELACJA. Jedyna wada gry jest jej dlugosc. Ale hardcore'owcom polecam przejscie calej gry ponownie walczac jedynie zwyklym mieczem.

 

Onimusha to gra w ktorej poruszamy sie jak w Residend Evil. Kierujemy samurejem Samanosuke a czasem jego przyjaciolka. Samanosuke posiada rekawice ktora wsysa dusze pokonanych przeciwnikow, ktore pozniej zamienia na ulepszenie broni lub kul dzieki ktorym posiada potezne magiczne ataki. Gra jest baaardzo wciagajaca, nie nudzi sie, cos dla kazdego kto lubi troche walk na ekranie poogladac. Jedna z najlepszych gier na PC. Uwierzcie mi :P

 

Gra jest niby po japonsku ale okazuje sie ze wystarczy w opcjach cos przestawic i mamy angielska wersje. Na poczatku mamy kolejno New Game, Options i Quit a gdy mamy juz sava to miedzy New Game i Options pojawi nam sie Load Game. A co do zmiany jezyka to wchodzimy w opcje i ustwawiamy dwie pierwsze opcje tak aby widnialy takie same znaczki po prawej. Teraz tylko na sam dol po lewej akceptujemy, bierzemy new game albo load i juz mozna sie cieszyc wersja angielska. Aby zmienic ustawienie przyciskow w padzie czy klawaiturze nalezy wejsc do menu podczas gry i mamy opcje po angielskui ustawiamy sobie czego dusza zapragnie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre oceniam 7/10 bo za bardzo zagmatwana a pozatym czesto sie zdaza ze nie moge jej odpalic,mieli plyte i przestaje,a tak to gra jest bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYł kiedys topic na ten temat nawet chyba 2 ale z tym problemem były chyba 2 czy 3 odpowiedzi w tematach a dokładnie chodzi mi o to ze odpalałem tą gre na kilku kompach i na jednostkach wyposarzonych w procki AMD gra sie nie uruchamiała klikam exe cdrom kreci płytka prze 5sek. i tyle nic sie niepokazuje,zmiana sterów do wszystkiego niepomaga, na róznych systemach testowane , gra chodzi tylko na intelu !! a w Readme w wymaganiach psze cpu : intel PIII or P4 nic więcej !!

Czyżby rzeczywiscie gra chodziła tylko pod intelami, dodam ze gra jest jakas japońska. Czy programisci byli by tak hamscy i stwierdzili ze zrobia gre tylko pod pentiumy ?? Spotkał sie ktos z tym problemem ?? A może jakas łatka jest czy coś??

 

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra działa pod amd ja opalałem ale mi sie nie podoba grafa biedna 640x 480 nie idzie zmienić czysta konwersacja z ps2 jednym słowem dla mnie blllllllllllle.

pozdro :)

Nieiwem jak gra wygalda i wsumie zabardzo mnie to nieinteresuje ale kumpel chce w nią grać który ma AMD !! co kurde robić zeby ja odpalić jak niechce wcale ruszyć :/ (zpróbuje jeszcze z bardzoo starymi dentkami albo niewiem juz co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą - przez chwile jest ok. fps na poziomie 35 klatek a po 10-15s spada do 5-7 klatek :|, nie pomaga zmiana sterów od grafy (z omeg na DNA), wywalenie pada, ustawienie najgorszej jakości grafiki - kompletnie nic. Wszystko wraca do normy gdy wejde na mape i wyjde z niej ale znowu tylko przez 10-15s jest ok - ma ktoś podobny przypadek

 

tutaj są screeny - szkoda że nie wiem jak wrzucić wyższą rodzielczość :(

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptor : ja mialem tak z filmami w tej grze i pomoglo wywalenie codeckow video z systemu, ale w samej grze to nie bardzo wiem :/ Rozdzielczosc mnie strasznie wkurza, ale jakos ujdzie, ale jak wlaczyc jezyk angielski ?Madrzy ludzie :D pisali, ze jest to pierwsza wartos w opcjach, ale mimo to nie zadzialalo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie zmienić rozdzielczości nie można, może przy dogrywaniu z HDD Ci tak skacze? Próbowałeś defraga zrobić?

NTFS defragmentuje sie codziennie o 2 w nocy, poza tym przy 1GB ramu to nie wiem co ona chce doczytywać

 

Falcon - dwa pierwsze ustawienia w opcjch przełącz w prawo - menu dalej będzie po japońsku ale gra będzie już po ang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o tym że ta gra będzie na PC.

 

Ja kupiłem w Japoni oryginał ;) i teraz mam pytanie:

 

1. Czy jest jakiś path który zrobi z wersji japońskiej angielską...?? może być nawet inny język np. niemiecki,włoski itp. tylko nie japoński ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...