Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby zrobic save'a trzeba dojsc do swiecacego na niebiesko lustra. Mozna tam tez podpakowac sprzet i przejsc trening.

 

 

I moje pytanie ;)

 

Jak sie wyprowadza criticale? Ludzi, ktorzy wypuscili ta gre na pieca, pozostawiajac konsolowe opisy (wcisnij kwadrat,kwadrat,krzyzyk) powino sie wywalic z pracy.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby zrobic save'a trzeba dojsc do swiecacego na niebiesko lustra. Mozna tam tez podpakowac sprzet i przejsc trening.

Filmow nie da sie przeskoczyc.

Thx. A czesto sa te "lusterka"? Bo z tego co na razie widze (a nie znalazlem jeszcze zadnego..) to bedzie mnie ta gra strasznie irytowac wlasnie z powodu save'ow...

I jeszcze: jak wyglada to cale light mode? Warto wlaczac? Z powodu dlugosci wstawek filmowych jakos nie mam ochoty samemu tego sprawdzac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dosc czesto. No i mala poprawka, wlasnie wykrylem, ze filmy mozna przeskakiwac klawiszem odpowiedzialnym za wyswietlanie inwentarza.

 

A co robi light mode wogle nie wiem. Widzialem tylko, ze ustawia na sztywno low resa.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakis czas widze jakies skrzynki/pudelka bodajze granatowe, ktore sa tak umiejscowione ze nie da sie ich wziac, tzn tak ze nawet nie ma jak do nich dojsc. Da sie cos z tym zrobic? (np jedna widzialem teraz grajac reno, na dole w wodospadzie, inna w miescie przed spotkaniem policjantki byla za lancuchem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozniej dostaniesz latajaca japoneczke ktora bedzie ci pomagac dostac sie do tych skrzynek. w grze trzeba sie czasem wrocic dlatego jesli raz sie czegos nie wzielo znacyz ty ze da sie dop potem :D

ps. jestem teraz w kanalach z ta babka i niewiem co mam zrobic. sa jakies drzwi na kod 3 cyfrowy ale go nieznam. nigdzie indziej nieda sie isc ( jeden most sie niechce opusic) . niewie ktos moze co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. jestem teraz w kanalach z ta babka i niewiem co mam zrobic. sa jakies drzwi na kod 3 cyfrowy ale go nieznam. nigdzie indziej nieda sie isc ( jeden most sie niechce opusic) . niewie ktos moze co mam zrobic ?

Jak wejdziesz po drabinie do gory, to znajdziesz kartke, na ktorej masz napisane jaki jest kod do tych drzwi (tzn taka mala zagadka :] ).

Tak btw to fajna ta latajaca ferry :)

Nie mieliscie problemu z tym "bossem" z tarcza i mieczem? Z 20 razy podchodzilem i to w easy mode :/ czasem ta gra jest az za prosta, a czasem tak trudna ze az denerwuje...

 

T-Mac -> alt+enter i masz full screen

Edytowane przez Lord_Shiva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... no to juz wiem czemu mialem takie problemy... zapomnialem o apteczkach ;] jeszcze do tej pory nie uzylem zadnej...

Co do tej kartki, to na przeciwko tych drzwi z kodem, jest drabina, wchodzisz na gore i na jednym ze stolikow, albo obok na podlodze lezy, bodajze nazywa sie worker's memo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu masz wszystkie opisy do gier

 

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/list_c.html

 

tylko troche nie rozumiem, ta gra jest na tyle prosta że przechodzi się ją bez opisu.

 

ten szyfr to pamietam ze rozwaliłem wszystkimi mozliwościami, chyba udało mi się po 10 minutach go otworzyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko troche nie rozumiem, ta gra jest na tyle prosta że przechodzi się ją bez opisu.

Jakos ciezko o 2 w nocy bylo mi wpasc na to ze mam upgrade'owac szabelki do lvl2...

 

ten szyfr to pamietam ze rozwaliłem wszystkimi mozliwościami, chyba udało mi się po 10 minutach go otworzyć. :)

tylko troche nie rozumiem.. ja wrocilem do poprzedniego pomieszczenia i policzylem.. zajelo mi to poltorej minuty... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest JEAN Reno a nie Jack Reno ;)

qrde kupiłem playa to onimusha jak na złość wyszła na pieca

ktos pisal o czyms w stuli pop.... polecam gorąco Genji, bardziejs iekanka ale z niesamowitym klimacikiem

ciupie od wczoraj i oderwać sie nei moge :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam ze jesli ktos sie nudzi to niech zajrzy do katalogu

ONIMUSHA3\IMAGE\MOVIE\SYUKYAKU_eng.AVI

swietna animacja :D pewnie da sie to odblokowac po przejsciu gry ale to tak dla niecierpliwcyh (w tym ja :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde jestem teraz w jakims zamku gdzie przyplynalem statkiem. Otworzylem reno dzwi zoltym medalionem, wbieglem do srodka i niewem co dalej, nigdzie nieda sie isc. Sa drzwi z jakims brakujacym rogiem ale niwem skad go ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam trzeba co chwil azmieniac sie z samurajem...raz robi cos leon i przesyla jakis przedmiot samurajowi i na odwrot....

ja mam problem bo jestem samurajhem w koncowej misjii w tym zamku i na samym pocztaku i [ciach!]a niemoge otworzyc zadnych drziw..li co?? mam tak skonczyc gre?/ POMOCY!!!!!!11111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok załatwiłem sobie "onimusze" (błąd w pisowni zamierzony) i mam pytanko... jak naparzać z łuku? bo wiem że trza nacisnąć R1 i X... czyli coś i J ma ktoś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam ze jesli ktos sie nudzi to niech zajrzy do katalogu

ONIMUSHA3\IMAGE\MOVIE\SYUKYAKU_eng.AVI

swietna animacja :D pewnie da sie to odblokowac po przejsciu gry ale to tak dla niecierpliwcyh (w tym ja :P)

włącz gre i nie rob pewien czas nic w menu .. :P

nic nie trzeba przechodzic .. starczy robic sobie jesc bedąc w menu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe do wszysztkich ktorzy grali w ta gre, a w szczegolnosci do Vasago bo on sobie z tym poradzil.

jak przejsc ten moment Dołączona grafika

nie da sie zabic tego typa u gory :(

nie wiem o co chodzi, juz sie z tym mecze 2 dni i nic.

pls HELP!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...