Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

mam prosbe do wszysztkich ktorzy grali w ta gre, a w szczegolnosci do Vasago bo on sobie z tym poradzil.

jak przejsc ten moment Dołączona grafika

nie da sie zabic tego typa u gory :(

nie wiem o co chodzi, juz sie z tym mecze 2 dni i nic.

pls HELP!!!

Musisz się cofnąc aż za miejsc,e w którym pierwszy raz Leon spotkał Samonuske i tam jest jeszcze jeden zaułek zarośnięty krwiożerczymi roślinkami ----- ścinasz je, zabijasz bydle które tam stacjonuje i zabierasz klucz do tej bramy :]

 

Narka!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaistalowałem gierkę a kiedy właczam to pokazuje mi taki błąd "Failed creating the Direct3d device" mam Radeona 9000 i wgranego directx 9.0c. Co jest nie tak??

do gry wymagana jest karta ze wsparciem dla Dx9, czyli gf fx'y, serie 6 i 7 oraz radki od 9500 w gore....

 

Twoj 9000 jest zgodny tylko z dx8.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

znowu mam problem,jestem w krypcie zabilem wszystkich i doszlem do drzwi na ktorych jest taka niebieska "flegma" :) jak chce wejsc to pisze "Resonating with the gauntlet, the air swiels inside.

o co chodzi? myslalem zeby cos ubgradowac ale juz mam wszystko na maxa.

 

p.s

dzieki *Frog51* za poprzednia pomoc :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ej sory ja nie w temacie troche oO

Wy gracie na jakims emulatorze czy ta gra juz wyszla poprostu? Jak z wymaganiami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest bardzo przeciętna, miałem nadzieję, ze mi sie spodoba, jednak tak się nie stało.

Nie wiem czemu, ale zawsze lubiałem japońskie pozycje gier, a ta jakoś nie przypadła mi do gustu, może pecet sprowadził mnie na złą stronę? I zapomniało sie o konsolowych tytułach :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Pogralem chwile i lipa panowie, lipa ;/. W ogole mi sie gierka nie podoba, nuuuudna, tak so much konsolowa. Idziesz do przodu i nawalasz mieczykiem ich, wystarczy napieprzac klawisz walki i on nawet sam ci 4 wrogow pojedzie ;s nie podoba mi sie ble. Dopiero co nagralem sie w Popa nowego i jakos niemoge przebolec ze trzeba tylko naciskac jeden klawisz i to cala filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie ta cala filozofia klikania jednego (choc czasem trzeba sie napocic z dwoma) klawisza jest dla mnie przyjemna. po graniu w tytuly wymagajace malpiej zrecznosci, godzin myslenia i wysilania szarych komorek , wlaczam ta gierke i sie relaksuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Omg nastepny... rzeczywiscie bez pada lipa :( W-S-A-D do chodzenia i przycisk do naparzania + spacja do itemkow. Masakra i jak tu grac :(

To na czym kto gra to kwestia gustu. I bez sensu sa zdania "bez pada bym nie ruszal" jak ja tego nie lubie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w tym miejscu i nie wiem co dalej rozwiazalem dwie ukladanki na plazy i tu po lewej stronie screena jak sie idzie jest ukryte wejscie do pomieszczenia i nie wiem co dalej , rozmawialem z wszystkimi ludzmi których spotkalem próbowalem wejsc do wszystkich drzwi ale nie da rady ? kto wie co tu trzeba zrobic? prosilbym o pomoc :)

post-119789-1135968675_thumb.jpg

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą omnimusha 3 gdy dochądzę Jacques do takiej wieży i wkładam tam black mirror (czy jakoś tak) to nagle obraz robi się czarny i nawet jak czekam pięć minut to nic sie niedzieje gra tak jakby sięzacina i nie ma innego wyjścia jak zrestartować kompa jakby co to zarzucam screena:

Dołączona grafika

 

 

ta gra bardzo mi się podoba więc bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam maly problemos...

Obecnie jestem przy katedrze po raz 2... i te drzwi sa zablokowane ta zooolta flegma..

moze mi ktos powiedziec gdzie mam zdobyc bron bo sie niezbyt lapie... albo co mam zrobic :)

 

 

 

Nieaktualne :D:D

Wlasnie sobie z tym poradzilem :)

Edytowane przez Floury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...