Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

zabiłem tego wielkoluda który porwał księżniczkę,dalej jakiś zombie ucieka do podziemi,zdobywam czar ognia i idę do dużego domu ze studnią tam zabiłem wszystkich i nie wiem co dalej,są dwie pary drzwi które wymagają podwójnej mocy danego czaru,jakiś człeko-insekt zwisa z sufitu ale nie mogę z nim gadać,w studni się coś błyszczy ale nie mogę podnieść,a w podziemiach jest skrzynia do której trzeba podać odpowiedź na zagadkę o ograch-brakuje mi jednej księki do odkodowanie i nie wiem co zazanczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety,ja do tej pory nie wiem czemu tak jest,na sprzecie z podpisu mam to samo a powinno mi wymiatac z 200 klatek tym bardziej ze gra wymaga PII450 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma problemy ze wszystkimi radkami. Ja mam 9550 i 5fps. Znalazłem patch, info po chińsku, jedyne co zrozumiałem to słowa "ATI" ;-)

 

ftp://202.99.229.34/download/patch_pac/03...nese_patch1.zip

www.ag.ru/emufree/onimusha_tchinese_patch1.zip

www.ag.ru/emufree/onimusha_tchinese_patch2.zip

 

Ok. Mam patcha, odpalam go, wskazuje dir z grą i wyskakuje błąd "Data integrity error (crc)". Łotafak is goinon? Mam wersję japan/english. Niestety nie znalazłem patcha do tej wersji, a z opisu wynika, że ten w linku jest do wersji chińskiej. Może to przez to. Nie wiem, Jakby ktoś coś wiedział proszę o info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić angielski napisy w wersji japońskiej ??

1258999[/snapback]

Prawie caly topic o tym a ten pyta :blink:

Super Gra tylko szkoda ze taka krotka,powinni wiecej takich robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś ostro zwalnia gra niech ściągnie patcha z tego linka:

 

http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sy..._102.zip&ref=ps

 

P.S.Aha..skopiujcie wszystko oprócz "OnimuPC.exe".W przeciwnym przypadku gra wam nie pojdzie.

P.S.2.Mam nadzieje,że komuś to pomogło.apap :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Problem mam następujący: Używam PC z Athlonem XP 2000+, 512MB ramu, Radeonem 8500 ze 128MB ramu, SoundBlasterem Live!, Windowsem XP jednak w zasadzie identycznie działo się na innym komputerze, z szybszym Athlonem, 512MB ramu i Radeonem 9550 ze 256MB ramu, także WinXP. Na obu tych konfiguracjach Onimusha chodzi, jednak w pewnych lokacjach drastycznie zwalnia. Ponadto nie wczytują się całe obiekty 3D (albo są czarne, nieoteksturowane), nie wczytują się niektóre sprite'y. Nie ma tu reguły, z każdym uruchomieniem można zgadywać, co się skaszani tym razem.

Najwyraźniej problem jest z kartą grafiki. U mnie, na tym samym komputerze, w którym teraz jest Radek 8500, był przedtem GeForce 4MX 64MB. Gra chodziła wolno i bez cieni, ale wystarczyło zainstalować sterowniki z 2002 roku, żeby wzrosła wydajność i wyświetlały się cienie. Na Radku 8500 próbowałem różnych sterów, najstarszych z 2003 (chyba), próbowałem uruchamiać w trybie zgodności ze starszymi Windowsami - nic nie pomagało. Zaznaczam, że na tym, co mam teraz taki UT2004 śmiga w pełnych detalach i wysokiej rozdziałce, aż strach się bać. Onimusha (konwersja bodajże z 2002 roku) na zdrowy rozum powinna działać szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No panowie - ta czesc jest o wiele lepsza od jedynki.Pewnie nie wiecie,ze w tej grze gra Jean Renno ? :P Nie mylcie z pierwsza czescia tak jak tu niektorzy powyzej bo to zupelnie inna gra.Z jedynka ma wspolny tylko tytul i gatunek.Graficzka troszq slaba ale sama gra miodzio.Nie to co PoP3 ale miodzio.Polecam :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle opłaca sie w tą grę pykać?

Bo nie wiem czy warto. :razz:

 

Do jakiej gry jest ona podobna?

Czy to zwykła sieczka?

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow , ale ci goscie sa szybcy kiedy ja napisalem ze wyszla , to mnie skierowali do tego topicu ze to stara gra z przed 2 lat , heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle opłaca sie w tą grę pykać?

Bo nie wiem czy warto. :razz:

 

Do jakiej gry jest ona podobna?

Czy to zwykła sieczka?

 

jest podobna do residenta tylko ze z klimatami feudalnej Japoni , mi ta gra się bardzo podobała, na początku była taka sobie, ale potem się rozkreca. Fajna grafika, statystyczne kamery, plus zagadki ale resident.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ---- jak przestawić rozdziałkę na wyższą ??? Bo póki co, to gram na tv, wygląda znośniej niż na monitorze :]

 

Pozdrawiam!!!!

 

EDIT: Miałem w opcjach włączony Light Mode i przez to nie szło przestawić rozdziałki :D .....

Edytowane przez Frog51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wymagania onimushy 3 na pc (ta z jackiem reno)

----The minimium system requirements

OS:Windows XP/2000 Japanese

CPU:Pentium4 2GHz or more AthlonXP or more

Memory: 512MB or more

Video card: DirectX9.0c or more VRAM512MB or more

Sound card: DirectX9.0c sound card

Input device: Keyboard, mouse, and controller

 

----Light mode system requirements

OS:Windows XP/2000 Japanese

CPU:PentiumIII 1G or more

Video card: Video card for DirectX9.0c generation

Sound card: Sound card for DirectX9.0c generation

Input device: Keyboard, mouse, and controller

Monitor: 640*480 HighColor

 

niedziała mi na 4ti 4200 ,dlatego że moja karta nie jest generacją dx9c??to by była 3cia gierka po matrixie i batelfieldzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest podobna do residenta tylko ze z klimatami feudalnej Japoni , mi ta gra się bardzo podobała, na początku była taka sobie, ale potem się rozkreca. Fajna grafika, statystyczne kamery, plus zagadki ale resident.

Szkoda, bo wolałbym dostać grę podobną do Prince of Persia :razz: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanka, bo pogralem jakies 15min i pare rzeczy mnie zastanawia...

1. jak sie robi save'a? Czy sa po prostu jakies save pointy do ktorych jeszcze nie doszedlem?

2. da sie jakos omijac wstawki filmowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...