Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

hymmm, czy może mi ktos pomóc?

otóż jestem w etapie "grand st." [samanosuke]....wytłukłem wszelakie potworki , podniosłem książeczke i.....nie mam pojecia co robic dalej. dwie bramy są zamkniete, jest portal i lustro do sejvowania...zapisalem gre, i chce zmienic postac na pana Reno , ale portal nie chce sie uruchomic Oo

może ktos powiedziec co tu mam zrobic? :mrgreen:

wg solucji mam zmienic postac , ale jest to niewykonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po polsku kolego,

myslalem ze masz po polsku

oczywiscie ze nie mam, tam nie ma wyszukanego slownictwa....jezeli nie rozumiesz, pora zaczac sie uczyc [ewentualny inny jezyk na pewno bedzie w googlu]

 

 

 

ja nadal czekam na pomoc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymmm, czy może mi ktos pomóc?

otóż jestem w etapie "grand st." [samanosuke]....wytłukłem wszelakie potworki , podniosłem książeczke i.....nie mam pojecia co robic dalej. dwie bramy są zamkniete, jest portal i lustro do sejvowania...zapisalem gre, i chce zmienic postac na pana Reno , ale portal nie chce sie uruchomic Oo

może ktos powiedziec co tu mam zrobic? :mrgreen:

wg solucji mam zmienic postac , ale jest to niewykonalne...

Meczylem sie z tym samym... musisz ustawic sie miedzy lustrem do save a portalem, twarza w strone portalu, i odrocic sie o ok 45 stopni w lewa strone, wtedy gra powinna zalapac ze stoisz przy portalu.. w kazdym badz razie probuj odwaracac sie w rozne strony stojac przy nim, nie koniecznie zwrocony glowa w jego strone. Mnie sie w koncu udalo, a strasznie juz bluzgalem i chcialem wyrzucic gre w piz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczylem sie z tym samym... musisz ustawic sie miedzy lustrem do save a portalem, twarza w strone portalu, i odrocic sie o ok 45 stopni w lewa strone, wtedy gra powinna zalapac ze stoisz przy portalu.. w kazdym badz razie probuj odwaracac sie w rozne strony stojac przy nim, nie koniecznie zwrocony glowa w jego strone. Mnie sie w koncu udalo, a strasznie juz bluzgalem i chcialem wyrzucic gre w piz...

dzieki za odpowiedz , ale zdążyłem sobie z tym poradzic w nocy...:>

w moim przypadku trzeba by wciskac enter przy scianie [ :blink: ] stojąc kawałek od portalu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeszliscie etap z ta niebieska plazmą na drzwiach w porcie ? chodzi sie leonem i nie wiem co tam trzeba zrobic

Musisz zdobyc niebieska bron ktora jest za drzwiami z tym mlotkiem, otwierasz je kluczem...

 

 

 

Mam pytanko,

Jak sie przelacza postacie? Jestem w katedrze i musze zmienic sie w Reno zeby przejsc przez drzwi, jaka jest kombinacja klawiszy lub sposob?

 

 

pozdro

Edytowane przez eRdolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak do tej pory radziłem sobie z ta grą , ale zawiesiłem sie w katedrze na dole są drzwi z tą niebieską jak to nazwać glutą :) jak przez nie przejsc ? dzieki za podpowiedź

Ja mam ten sam problem i wydaje mi sie ze trzeba zmienic postaci bo Jean ma niebieska bron tylko niewiem jakimi klawiszami to zrobic :?

Edytowane przez eRdolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicie miec miecz na 2lvlu

Nie chodzi o wejscie do katedry bo tam trzebab bylo szabelke podniesc tylko jej podziemia jest tam niebieski glut i potrzeba broni z moca wiatru, tylko skad ja ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>? Edytowane przez eRdolz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wejscie do katedry bo tam trzebab bylo szabelke podniesc tylko jej podziemia jest tam niebieski glut i potrzeba broni z moca wiatru, tylko skad ja ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>?

Ja to napisze tak...

Jak schodzisz na dol to dalej masz rozwidlenie drog...jedna prowadzi do tych wlasnie drzwi z glutem

to na tym skrzyzowaniu mozesz rozbic takie cos w scianie

to ja moze pokaze....

Dołączona grafika

 

Jak to rozbijesz dostajesz item "Anti Dark Charm" czy jakos tak....

Dzieki niemu mozesz sciagac "ciemność" a tak dokladniej taki czarny dym jak byl na przyklad w gornej czesci katedry

Dołączona grafika

(na tym obrazku juz sciagniete :P )

z tych posagow musicie sciagac dym w odpowiedniej kolejnosci wg liczby palacych sie swiecznikow...(tego juz chyba nie musze pokazywac :P)

no a jak juz sciagniecie ten cały "dym" to podchodzicie do posagu smoka czy co to tam jest

i klikacie klawisz uzyj (domyslnie chyba "Enter")

Dołączona grafika

otrzymujecie w ten sposob bron z moca "Wiatru" konkretnie "Kuge"

no to tyle :D

Edytowane przez Floury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Floury: Dzieki ;) teraz juz wszystko jasne ;]

 

 

Jak udoskonalić miecz z drugego lelevelu,jak to zrobić bo niemoge przejść

przez te wrota z plazmą,poszę o podpowiedż.

Szabelke upgrade'ujesz w lusterku (tam gdzie save'ujesz), sluzy do tego opcja "Enhance".

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie za chwilę zabluzgacie, ale naprawdę nie ma teraz czasu, a potrzebuje podpowiedzi. Nie będę w stanie przeczytać całego topicu. Nie wiem czy tak ma być ale giera otwiera mi sie w oknie. I za cholerę jasną nie wiem jak ją przełaczyć w tryb pełnoekranowy. Zmiana rozdziałki w opcjach kompletnie nic nie daje. No chyba, że tak mam być??!! Ale jaki ma sens gra na 1/4 wielkości ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie za chwilę zabluzgacie, ale naprawdę nie ma teraz czasu, a potrzebuje podpowiedzi. Nie będę w stanie przeczytać całego topicu. Nie wiem czy tak ma być ale giera otwiera mi sie w oknie. I za cholerę jasną nie wiem jak ją przełaczyć w tryb pełnoekranowy. Zmiana rozdziałki w opcjach kompletnie nic nie daje. No chyba, że tak mam być??!! Ale jaki ma sens gra na 1/4 wielkości ekranu.

alt+enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu tylko przejazdem ^^. Mam problem natury technicznej: Otuz pobralem sobie gierke (miała byc eng) autorun na plytce jest angielski ale jak odpalam gre to oprocz PRESS START BUTTON wszystkop jest w "krzaczkach". Da sie jakos przestawic jezyk ?? czy po prosty mam pecha i wcisneli mi wesje japonska (dodam jeszcze ze w plikach gry sa zarowno filmiki japonskie jak i angielskie) prosil bym o odpowiedz i instrukcje (jak ktos by mogł to na GG 2863453 i prosil bym wspomniec ze w sprawie gierki bo na "czesc" od nieznajomych zwyklem niereagowac) z góry thx

Edytowane przez Gaper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jestem w zamku Mont Saint Michel, gram Jacques'em i jestem przy puzlach (tzn. takie układanki ze słońcem, księżycem i gwiazdą). Muszę rozwiązać trzecią układankę. Znam kolejność w jakiej trzeba ją rozwiązać, lecz nie wiem jak stanąć na klocku do którego przechodzi się na ukos. Już próbowałem tyle razy i dalej nic :/ Może ktoś coś podpowie?? Jakieś zdjęcie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w piwnicach Notre Dame, już za drzwiami z niebieskim punktem, teraz przed sobą mam drzwi z czaszkami, których nie moge otworzyć (wyraźnie brakuje w nich jednej czaszki). Na początku wejścia do piwnic leży taka sama czaszka ale za nic nie mogę jej ruszyć :/ Ktoś dopomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...