Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku piwnic tzn. gdzie dokładniej?? Jak ja tam byłem to na tym rozwidleniu dróg (tam gdzie był Anti-Dark Chm) trzeba było iść w prawo i tam był taki dół do którego schodziło się po drabinie zrobionej ze sznura ( Rope Ladder ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co bez pada to juz nie fajna :-| mimo tego ze tez ją przeszedlem na padzie to na klawiaturze tez sie sie fajnie gra bo probowalem wiec nie wiem co to za bzdury piszesz :lol2:

Edytowane przez tomekbobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znów mam problem , jestem w Zoo , wcielam sie w Samanosuke, porwali Michelle i dzieciaka...i nie bardzo wiem co dalej...jedne drzwi (na gorze) sa zamkniete, a inne sa z glutem ktore wymagaja Air (rekawic o ile sie nie myle). Przeszperałem juz obydwie czesci Zoo i nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Onimusha 3 PC. Po kliknięciu na oni3.exe Najpierw pojawia mi się:

 

Wystąpił problem z aplikacją ONIMUSHA3 PC i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

 

jak kliknę z więcej informajci to mam:

 

AppName: oni3.exe AppVer: 1.0.0.1 ModName: oni3.exe

ModVer: 1.0.0.1 Offset: 003d5154

 

Czy wie może ktoś o co chodzi ?

 

Aha w event viewerze mam info o application error event id 1000.

 

czy ktoś wie może co z tym można zrobić ?

 

pojawia się też plik tymczasowo (później szybko usuwa się) a w nim jest :

 

 

<DATABASE>

<EXE NAME="oni3.exe" FILTER="GRABMI_FILTER_PRIVACY">

<MATCHING_FILE NAME="d3dx9_27.dll" SIZE="2319568" CHECKSUM="0x758A8AF5" BIN_FILE_VERSION="9.8.299.0" BIN_PRODUCT_VERSION="9.8.299.0" PRODUCT_VERSION="9.08.299.0000" FILE_DESCRIPTION="" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="Microsoft® DirectX for Windows®" FILE_VERSION="9.08.299.0000" ORIGINAL_FILENAME="D3DX9D.dll" INTERNAL_NAME="D3DX9D.dll" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. All rights reserved." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x237A06" LINKER_VERSION="0x50002" UPTO_BIN_FILE_VERSION="9.8.299.0" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="9.8.299.0" LINK_DATE="07/23/2005 00:23:46" UPTO_LINK_DATE="07/23/2005 00:23:46" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="oni3.exe" SIZE="7520256" CHECKSUM="0xD15D0AD3" BIN_FILE_VERSION="1.0.0.1" BIN_PRODUCT_VERSION="1.0.0.1" PRODUCT_VERSION="1, 0, 0, 1" FILE_DESCRIPTION="ONIMUSHA3 PC" PRODUCT_NAME="ONIMUSHA3 PC" FILE_VERSION="1, 0, 0, 1" ORIGINAL_FILENAME="oni3.exe" INTERNAL_NAME="oni3" LEGAL_COPYRIGHT="Copyright © 2005 CAPCOM" VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x4" VERFILETYPE="0x1" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" UPTO_BIN_FILE_VERSION="1.0.0.1" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="1.0.0.1" LINK_DATE="10/30/2005 16:20:35" UPTO_LINK_DATE="10/30/2005 16:20:35" VER_LANGUAGE="Angielski (Stany Zjednoczone) [0x409]" />

<MATCHING_FILE NAME="Oni3Launcher.exe" SIZE="45056" CHECKSUM="0x96D60B98" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x0" LINKER_VERSION="0x0" LINK_DATE="10/30/2005 06:24:41" UPTO_LINK_DATE="10/30/2005 06:24:41" />

</EXE>

<EXE NAME="kernel32.dll" FILTER="GRABMI_FILTER_THISFILEONLY">

<MATCHING_FILE NAME="kernel32.dll" SIZE="1012224" CHECKSUM="0xABFFD815" BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" FILE_DESCRIPTION="Biblioteka DLL klienta Windows NT BASE API" COMPANY_NAME="Microsoft Corporation" PRODUCT_NAME="System operacyjny Microsoft® Windows®" FILE_VERSION="5.1.2600.2180 (xpsp_sp2_rtm.040803-2158)" ORIGINAL_FILENAME="kernel32" INTERNAL_NAME="kernel32" LEGAL_COPYRIGHT="© Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone." VERFILEDATEHI="0x0" VERFILEDATELO="0x0" VERFILEOS="0x40004" VERFILETYPE="0x2" MODULE_TYPE="WIN32" PE_CHECKSUM="0x1048EA" LINKER_VERSION="0x50001" UPTO_BIN_FILE_VERSION="5.1.2600.2180" UPTO_BIN_PRODUCT_VERSION="5.1.2600.2180" LINK_DATE="08/04/2004 07:43:46" UPTO_LINK_DATE="08/04/2004 07:43:46" VER_LANGUAGE="Polski [0x415]" />

</EXE>

</DATABASE>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szablę upgrade'uje się przy miejscu w którym zapisuje się grę. Jak już tam będziesz to wybierasz opcję ENHANCE, później to już powinieneś się połapać o co chodzi. A jeżeli chodzi o opis przejścia gry to jest na www.gamefaqs.com (po angielsku).

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prometeusz trzeba miecz tenso upreagdowac na 2 lvl przy tym lustrze klikasz na lustri ehance i to wszytsko i wciskasz enter na mieczy i juz

 

masimo mam do ciebie pytanko ja jestem dalej na katedrze i niewiem co mam zrobic bo etraz jest jedna niebieska plazma troszke dalej i tam teraz niewiem co zrobic??co tam trzeba zrobic?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ranutnku!!!musicie mi pomuc z jedna misja.jestem na zakmu gdzie znowu sie mozna wymianic tymi rzeczami i postaciami.musze lazic po takich kaflach i w iles tam sekund trzeba wszystkie przycisnac.nie moge zawsze dojsc co trzeba zrobic zeby tam szybko dojsc.plis pomuzcie help!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba isc po nich w odpowiedniej kolejnosci chyba tak jak idzie slonce czy cos tam gdzies obok jest kolejnosc tych symboli. idziesz wiec po nich w odpowiedniej kolejnosci i na dokladke odpowiednio szyko trzeba to zrobic. chwila treniungu i sie uda to b. proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moze mi ktos pomoc nie wiem co trzeba zrobic w niebieskich dzrzwiach w tej planszy co sa wlasnie żółte niebieskie i czerwone.tam juz wszystko odkrylem mam ta kóle na łańcuchu i musze isc do tych drzwi na dole ale jak tam wchodze to tam sie wszystko rusza te takie rolki jak to zatrzymac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Wie ktoś może czy można zmienić konfigurację klawiszy? Jeżeli tak to jak tego dokonać? Proszę o pomoc.

 

o ile sie nie myle to musisz nacisnac w czasie gry "f2" i tam masz cala konfguracje... przynajmaniej ja tak mam...

 

 

 

 

 

P.S.: Ludzie zanim zaczniecie sie pytac o wszystko to przejzyjcie to forum....tu jest praktycznie wszystko napisane.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gram już od jakiegoś czasu w tą gre i według mnie jest niezła. Nie miałem problemu z zainstalowaniem, ustawieniem wersji eng, ani uruchomieniem, ale... problem mam przy wszystkich scneach z wodą i tego typu efektami. Spada wtedy drastycznie framerate. Na sprzęcie w sigu gra chula mi normalnie w 1280x1024 z wszystkim włączonym z około 30 fps (nie sprawdzałem frapsem, ale dla mnie chodzi ok), jednak gdy są jakieś lokacje z lejącą się wodą (np. w komnatach przy statku) fpsy spadają na łeb. I nie ważne, czy zmienie nawet na 640x480 - tak czy tak jest do kitu. Miał już może ktoś taki problem i sobie poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...