Skocz do zawartości
Gość mich83

Wymiary Kart Wifi Pcmia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy kart WIFI PCMIA, większość z tych kart ma długość 118 mm i tu mam pytanie czy taka karta wystaje poza obrys nootboka? Chodzi mi o ASUS WL-100W ale nie muszą być opinie o niej bo jak wcześniej napisałem większośc kart ma takie same wymiary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każda karta PCMCIA wystaje poza obrys kompa. Jeżeli pytasz czy możesz jej nie wyjmować do transportu to odpowiedź brzmi NIE. Należy ją wyjmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego należy wyjmować kartę do transportu? co to ma na celu? Od 2 lat nie wyciągam karty na czas transportu a jestem instalatorem i jeżdżę z nią cały czas... nie rozumiem celu stwierdzenia

 

Praktycznie każda karta wystaje poza obrys ze względu na chłodzenie, ja używam kart tp-linka i proxim orinoco - taka sama filozofia i wymiary;

 

 

edit:

przypomniałem sobie; widziałem jedną kartę senao na chipie prism, była równa ze slotem pcmcia i chowała się cała; posiadała 2 gniazda mmcx (czy jakoś tak) na zewnątrz

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego należy wyjmować kartę do transportu? co to ma na celu? Od 2 lat nie wyciągam karty na czas transportu a jestem instalatorem i jeżdżę z nią cały czas... nie rozumiem celu stwierdzenia

Napisałem "należy" ze względu na możliwość mechanicznego uszkodzenia. Siłą rzeczy jak coś wystaje poza obrys lampka to można tym o coś zahaczyć w transporcie. Jak Twojej karcie się nic nie dzieje to gratuluje. Przymusu nie ma. Nie denerwuj się tak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...