Skocz do zawartości
maziboss

Radiatory na pamiatki od radka !!

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec postanowilem zalozyc radiatorki na pamieci mojego radka 9000Pro przedstawiam tutaj zdjecie radiatora chce go pociac i dac na pamiatki :

 

Dołączona grafika

 

Czy ten radiator bedzie sie nadawac ?? Czym przykleic radiator aby nie stracic gwarancji ??

 

Przedstawiam wam jescze pare zdjec(innych radiatorow) Czekam na porady !!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modemowcy cie [gluteus maximus] ;/

Zapodaj jakis wiekszy radiatorek - te 10-18W mozna schlodzic czyms takim pasywnie.Zaklej termpoxem , czy tez zakodaj arctic silvera / czy czegos podobnego na srodek , krawedzie lekko zapodaj kropelką ;] . Albo sama pasta termoprzewodzaca i jakis zaczep wlasnej konstrukcji. Te radiatorki trzeba bedzie troche pociac - wiec zapomnij o gwarancji.

Bylo .. bylo ..

opcja szukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. Dobryt wybor. Pozostale radiatory sa cienkie(czyt. do [gluteus maximus])

po 2. Przyklej na klej termoprzewadzacy(albo pasta srebrna, a po bokach kropelka(super glue))

po 3. Nie wiem czy warto zakladac radiatorki.

po 4. Pozdro,

po 5. MicJes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pascie odpadna

mozna uzyc takich podkladek silikonowych przewodzacych cieplo (wlasciwie to sluza do przyklejania radiatorow,i mozna je oderwac w razie potrzeby)

w W-wie widzialem po 6pln za kawalek 50x50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nei lepiej wykozystac spinki do wlosow do przymocowania tych radiatorow(pomysl jak to zrobic) ja chce u siebie je tak zamocowac ale cos nie moge sie zabrac za pociecie radiatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o tym:

 

http://www.pcmaniak.pl/_suchyy/IMG_3429.JPG

 

sorki za wielkoooosccc i balagan ale nie mam czym zmniejszyc fotki pod tym systemem na ktorym jestem...

zajebiste. wlasnej roboty?

Nie, ja nie mam talentu do takich rzeczy :P ani narzedzi. Zrobil mi je Zibi. Dzisiaj je przykleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...