Skocz do zawartości
-=YoGi=-

Kupic Nowe, Czy Dolozyc...

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz moj problem polega na ty, ze mam 1gb w 2 kostkach tak jak w opisie i planowalem dokupic te same kostki, tyle ze 2x1gb zeby lacznie miec 3gb. no ale ponoc te nowe serie nie sa za dobre (na moje nie narzekam, bo kupione jak tylko weszly do sprzedazy), wiec mysle o innych. nie mam zamiaru kupowac goodrama czy czegos takiego, ani kingstona bo go nie lubie :P myslalem np o OCZ albo Patriot. czy cos podobnego "firmowego". no i tu dwa pytania:

Jakie sa dobre i tanie (np. za komplecik 2x1gb do 200-220), no chyba ze GeIL`e wcale nie sa takie zle?

I czy dolozyc do tych (jesli to nie maja byc GeIL`e), czy sprzedac te i kupic po prostu 2x1gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoz moj problem polega na ty, ze mam 1gb w 2 kostkach tak jak w opisie i planowalem dokupic te same kostki, tyle ze 2x1gb zeby lacznie miec 3gb. no ale ponoc te nowe serie nie sa za dobre (na moje nie narzekam, bo kupione jak tylko weszly do sprzedazy), wiec mysle o innych. nie mam zamiaru kupowac goodrama czy czegos takiego, ani kingstona bo go nie lubie :P myslalem np o OCZ albo Patriot. czy cos podobnego "firmowego". no i tu dwa pytania:

Jakie sa dobre i tanie (np. za komplecik 2x1gb do 200-220), no chyba ze GeIL`e wcale nie sa takie zle?

I czy dolozyc do tych (jesli to nie maja byc GeIL`e), czy sprzedac te i kupic po prostu 2x1gb?

kup 2x1 GB poczytaj forum które są dobre na pewno nie Geil. Wszystko masz napisane jak na dłoni przecież!!!

podpowiem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Transcend(D9), A-Data(Promos) , Goodram Pro (D9), Corsair (Promos) , Kingston (Elpida)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hih cruciale :P oj widze ze nie drogo :D a gdzie gwarancja?

 

 

ogolnie to sie juz tyle naczytalem ze zglupialem. Kingstona nie mam zamiaru brac, bo ich nie lubie.

 

Transcendent widzialem gdzies na allegro, ale jakos za wiele nie widze, zeby ktos z OC mial jest w sygnie.

Edytowane przez -=YoGi=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Transcendent widzialem gdzies na allegro, ale jakos za wiele nie widze, zeby ktos z OC mial jest w sygnie.

bo narazie idą do wiekszosci overlolków :wink: z forum dopiero te pamięci na chatę.

Bądź cierpliwy i poczekaj z tydzień jak chcesz je kupić :)

Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo narazie idą do wiekszosci overlolków :wink: z forum dopiero te pamięci na chatę.

Bądź cierpliwy i poczekaj z tydzień jak chcesz je kupić :)

narazie i tak kasiory nie mam, ale warto juz sie zaczac interesowac co dobrego jest i ile zebrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

hih cruciale :P oj widze ze nie drogo :D a gdzie gwarancja?

UK

mozna powiecie ze te transcendy są ok.

 

525MHz 2.4V,alphy dość ciasne.

 

 

Dołączona grafika

No jak na D9GMH to niezbyt bardzo OK, moje Corsairy 675 rev 7.1 na Promosie + BP6L robiły 1020 MHz na 2.4V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy OCZ platinium to padlo ze nikt nic nie mowi? :?

A czytałeś choć trochę forum jak mówiłem na początku :-|

nie chodzi o awaryjność bo ta jest na średnim poziomie pewnie ale na niektórych nawet 900Mhz nie idzie zrobić. Jak się nie bawisz w oc to bierz będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...