Skocz do zawartości
Tompior

Ktory Blender Wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Firekage

Mam podobny. Kupilem taki 600W po operacji z racji problemow z jedzeniem. Sieka na "wode" wszystko co mu zapodasz. Z Tym , ze ja dalem cos ponad 300 bo bralem pelnego boxa czyli mase koncowek , jakies duperelaste zbiorniczki itd.

 

Polecam , mocny to on jest. Z tym ,ze nie pamietam czy ja mam Brauna czy Bosha wiec nie chce wrazie w wprowadzic w blad , ale wyglada jota w jote jak moj wiec pewnie to ten sam Braun.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny. Kupilem taki 600W po operacji z racji problemow z jedzeniem. Sieka na "wode" wszystko co mu zapodasz. Z Tym , ze ja dalem cos ponad 300 bo bralem pelnego boxa czyli mase koncowek , jakies duperelaste zbiorniczki itd.

 

Polecam , mocny to on jest. Z tym ,ze nie pamietam czy ja mam Brauna czy Bosha wiec nie chce wrazie w wprowadzic w blad , ale wyglada jota w jote jak moj wiec pewnie to ten sam Braun.

* Moc 600 W

* 15 poziomów predkosci

* Funkcja Turbo

* Przystawka siekająca CA

* Końcówką miksującą zapobiegającą rozpryskiwaniu: plastik

* Przystawka do ubijania ze Przystawki Easy click Nadające się do mycia w zmywarce części (z wyjątkiem mechanizmu)

* Miękki uchwyt dla większego komfortu

* Miękki przełącznik dla lepszej kontroli

* Cichy silnik o dużej mocy

* Kubek

* Uchwyt ścienny

* Kolory: biało-szary

* Gwarancja 24 m-ce

 

 

No chyba go kupie 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia.pl :

 

Blender - elektryczne urządzenie kuchenne, służące do miksowania lub mieszania. Najczęściej używane jest do przyrządzania koktajli owocowych, warzywnych i alkoholowych.

 

Istnieją dwa rodzaje blenderów:

 

* trzymane w ręce, które wkłada się do pojemnika z produktami,

* stojące, z zamontowanym pojemnikiem (kubkiem), do którego wkłada się produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ja mam takie pytanie, do czego to w ogóle służy ?? ostatnio stało się to bardzo modne i popularne...

Przeczytaj mojego posta , bedziesz wiedzial czemu to kupilem. A co robilem? Zupy nim , mielilem{w sumie siekalem , zamienialem na papke) mieso i dodawalem sobie jako mixa , ze wzgledu na to , ze nie moglem jesc pokarmow stalych. Soki i koktajle pomijam , u mnie on robil za urzadzenie potrzebne do zrobienia obiadu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładnie taki jak podałeś i jest MEGA WYPAS :]

za wade można uznać że ciągle trzeba trzymać przycisk żeby działał ale w sumie mieli tak szybko że nie jest to w uciążliwe ...

 

ja mam wersje z pojemnikiem do kruszenia lodu i swobodnie daje sobie z tym rade.

nawet mielenie przypraw w stylu gałka muszkatołowa lub pieprz nie stanowi żadnego problemu.

 

Coś takiego w kuchni + KitchenAid Aristan + nasadki odpowiednie i nic więcej nie trzeba w kuchni :] :] :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...