Skocz do zawartości
Przemo_I

Hp Pavilion Dv9770ew

Rekomendowane odpowiedzi

2 miesiące temu kupiłem podobny model Pavilion dv9625ew chyba jedyna róznica to słabszy procek.

Moje priorytety przy wyborze laptopa to: 17", extra wygląd i wyposażenie multimedialne :) Nie wiem jakie Ty masz wymagania, Jesli gry, to za te cene mozna kupic lapki z lepszymi grafikami na pokładzie. Ale ze swojego jestem bardzo zadowolony, no moze poza tym ze hp sprzedaje tylko z preinstalowana vistą, nawet wszystkie potrzebne mi aplikacje dzialają, ale żeby skorzystac z WiFi, np z darmowych hotspotow w miescie, trzeba sie namęczyc, wlaściwie to ani razu mi sie ta sztuka nie udała. Znalazłem informacje ze czasami vista tak ma i trzeba wpisywac konfiguracje iTCP/IP recznie, i szlag mnie jasny trafiał bo nijak nie mogłem sie połaczyc. Może troche odbiegłem od tematu.... generalnie znalazlem sposób na dziada. Kupuje drugi dysk sata do laptopa. Tak, te modele mają miejsce na dwa dyski twarde :) Na jednym bede mial viste na drugim xp (bedzie problem ze sterownikami pod xp ale wszystkich mieć nie musze ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno będzie to dobry wybór w tej cenie. Hp to sprzęt generalnie polecany, do tego ten ma niezłą konfigurację. Co prawda gf8400 nie jest demonem prędkości, ale w połączeniu z T7250 gierki powinny nieźle na tym latać.

Jeżeli chodzi o problemy z wifi (np hotspoty) to wydaje mi się że system musi pociągnąć więcej aktualizacji. Ja na początku miałem podobne problemy na moim - podłączenie się do hotspota graniczyło z cudem. Obecnie mam ten system postawiony już ponad pół roku, śmiga dobrze i nie ma żadnych problemów z podłączeniem do jakiejkolwiek wifi.

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem właśnie lapa z 17''. Gier to raczej mało będzie (brak czasu). Prędzej filmy z kamerki, zdjęcia, internet, office.

Boje się tylko tej visty i właśnie problemów na lini wifi - vista. Mam tylko nadzieję, że aktualizacje do visty poprawią ten system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...