Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale nazwa Crysis Wars bardzo mi sie skojarzyla z Quake Wars i dlatego zadalem pytanie.

Dzieki za to, ze pozwoliles mi samemu sobie odpowiedziec na moje pytanie ...

;)

Nie no Crysis Wars to po prostu poprawiony MP z podstawowego Crysis-a zasady gry się nie zmieniły, ale za grywalność jakoś dużo wyższa, a przynajmniej mnie bardziej wciągnęło niż MP w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy crisis poleci na tej karcie na prawie najlepszych ustawieniach?:

http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=GAINWARD+9600GT+512

chodzi mi o jakąś tanią karte wydajną okł 300zł

reszta kompa to

C2D E8500

a-data 2x1gb 800+

asus p5q pro

win xp pro

Słabo

za mało ramu

lepiej już będzie działało 4850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam słabo, widać, że nie grałeś w żadnego Crysisa :P

 

Sempron LE-1150 (2.0GHZ ) 2GB ram ddr2 i 7300GT a jednak Crysis ruszył :P Więc czemu na

 

C2D E8500

a-data 2x1gb 800+

asus p5q pro

win xp pro

 

Ma być słabo ?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale męczyć się przy najniższych ustawieniach jest bez sensu owszem znam ziomka co katował tą grę na Radosławie 9600, ale przyjemność z tego żadna, a przecież nie o to chodzi w tej grze po prostu trzeba mieć dobrego kompa bo granie poniżej detali dobrych nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale męczyć się przy najniższych ustawieniach jest bez sensu

 

Wcale nie grałem na najniższych ustawieniach. Dopiero przy 1024x768 medium nie dało się grać :P 800x600 medium było całkiem grywalne.

 

znam ziomka co katował tą grę na Radosławie 9600

Gdy to przeczytałem to podrapałem się w głowę, ale no tak, przecież R9550 i R9600 obsługiwały SM2.0 i dlatego odpala na nich crysis.

 

p.s. To JEST BEZSENS xD

 

a przecież nie o to chodzi w tej grze po prostu trzeba mieć dobrego kompa bo granie poniżej detali dobrych nie ma sensu.

 

Chyba dlatego go nie ukończyłem. Zresztą nie wciągnął mnie za bardzo ( grafika i tyle ).

 

Ale pytam się jeszcze raz. Czy ten sprzęt nie nada się do tej gry ?

C2D E8500

a-data 2x1gb 800+

asus p5q pro

win xp pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pytam się jeszcze raz. Czy ten sprzęt nie nada się do tej gry ?

Nadać się nada, ale jak ma kupować 9600 to lepiej dołożyć do 4850, jak była kasa na procka 8500 to na dobrą grafę do tego zestawu też się chyba znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie starczy i zostało mi tylko 300zł

wiec pytam jaka grafa bedzie najlepsza w tej cenie ? moze GeForce 9600 GSO Gainwarda ?

znajommu chodzi prawie na maxa tylko efekty wody wyłączył

a po co 4 GB do win XP sp3 jak tyle nie obsługuje ponoć, a wisty nie instaluje. wiec bedzie smigał w dx9

 

w nastepnym roku najwyzej wymienie tego GF np na 4870 jak potanieje;)

Edytowane przez ADIOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

no właśnie nie starczy i zostało mi tylko 300zł

wiec pytam jaka grafa bedzie najlepsza w tej cenie ? moze GeForce 9600 GSO Gainwarda ?

znajommu chodzi prawie na maxa tylko efekty wody wyłączył

Sciemnial...

 

Mam GSO , Crysis smiga plynnie z maxem w 800x600 bez AA , rowniez na modach (czyli bajery VH , MsterConfig , CCC2.21) , zas Warhead bez modow , ale w obu grach beda miejsca , gdzie zobaczysz 20-25FPS( w Crysisie widzialem takich bodajze 3 , ostra akcja , mocna zadyma. W warheadzie koncowka tej misji , gdzie na plazy w knajpie czaja sie zolnierze - tutaj wlasnie mialem tyle ile podalem , tak jest ok , plynnie i gra da sie bez problemow , ale nie piszmy o maxie bo i niska rozdzialka , brak AA).

 

300 zl? Czekalbym na dodatkowe 160 do 4850 , a jak koniecznie to albo uzywki 8800GT za 300 , albo nowy 768MB GSO.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ziomka co katował tą grę na Radosławie 9600,

mi to ani na 1950pro ani na 8600gt nie działało płynnie (praktycznie gra niegrywalna), ten koleś musiał być nieźle pokręcony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę pocisnę w Crysis'a i zdam wam relacjon ;p

 

// Jak na razie gierka wydaję się spoko ;) Ustawienia: Gracz 1024x768 aax4 i jest ~45 fps ;p Nie jest najgorzej ;p

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2GB ramu stanowczo za malo :(

Misja gdzie jedzie sie tym opancerzonym pojazdem jest poprostu nie do przejscia. Zjechanie z detalami nawet nie pomoglo. Wczesniejsze bieganie po jungli nawet bez dluzszych zaciec i dosc plynnie - 1440x900 - 2xAA - All ENTUZIASTA poza cieniami i rozmyciem.

Ehhh teraz dodatkowe fundusze na sprzet zeby pograc .... ((( wybaczcie moje zale ))) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A jak multi? Dalej kampią Vtolami? Dalej na bliski dystans lepiej chodzić i na Powerze walić z pięści bo normalnie trzeba cały magazynek ze SCARa władować?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać że gierka jest lepsza niż poprzednik ;) Dużo akcji, ciągle jakieś strzelanie a nie latanie i nudy jak to było w poprzedniku :) Bardzo podobała mi się misja z tym opancerzonym pojazdem, fajny miał karabinek na dachu (3 strzały i jeep latał w powietrzu ;)). Jak na razie bardzo przyjemnie mi się gra ;) Macie kilka skrinów ;p

post-157414-1222281984_thumb.jpgpost-157414-1222282014_thumb.jpgpost-157414-1222282040_thumb.jpgpost-157414-1222282068_thumb.jpg

 

Już wąchają tynk ze ściany xDSpójrzcie na dialogi na screenach :lol: Się zgrały z sytuacją na ekranie ^.^ ;)

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ostatni screen - celownik optyczny. W Warhedzie to mi sie nie podoba. W podstawce szron schodzil z niego , tutaj jest non stop przez co nie da sie celowac tym w ziomych levelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pograne, gra krotka, troche za duzo obcych i mrocznego klimatu, a za malo srzelania w kolorowych lokacjach ;)

dokladnie

troche za krotka, pod koniec jak sie pokonało tego stworka ta fajna bronia, myslalem ze gdzies sobie jej jeszcze pouzywam :D

no i brakowało mi walki ze skosnookimi w dzungi

ale ogolnie grało sie przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przeszedłem. Powiem, że bawiłem się wyśmienicie, dawno w FPS na SP tak się nie bawiłem. Szkoda, że w podstawce tak nie skonstruowali wątku jak tutaj bo tak własnie powinien wyglądać pierwotny kryzys. Jest rewelacyjnie, oprawa a/v wiadomo, że najwyższych lotów przy, której kopara leży na ziemii, ale sama rozgrywka jest także rewelacyjna i do tego świetnie trafiona muzyka, aż się chce rozpierduche czasami zrobić z tymi wyśmienitymi wybuchami. 9/10 ode mnie i zdecydowanie jak narazie najlepszy fps tego roku (mówię o SP). Pod koniec chrupie często na 2gb ram, komfortowo zapewne gra się na 4gb. Pamięci są teraz tanie, także nie ma co narzekać tylko lecieć do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale męczyć się przy najniższych ustawieniach jest bez sensu owszem znam ziomka co katował tą grę na Radosławie 9600, ale przyjemność z tego żadna, a przecież nie o to chodzi w tej grze po prostu trzeba mieć dobrego kompa bo granie poniżej detali dobrych nie ma sensu.

Mój kumpel miał schizy, że na tym otóż to Radku nie cięło mu na high i na AXP 1700+, 512RAM. Wtedy miałem z niego polewkę, albo G3 "nie tnie mi na wysokich i 1024x768 - nie wierzysz to przyjdź zobaczyć" I zawsze jak miałem przyjść, to akurat mu komp padał dziwnie albo coś. Ogólnie śmiechowy koleś ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa który skończył Crysis na geforce fx 5600 (widziałem jak gra na własne oczy). Po Crysisie wziął się za singleplayer Test Drive Unlimted ;)

Jak to odpalił? FX nie ma dx 9.0c, sam próbowałem kiedyś demko odpalić na FX 5600XT 256MB i nie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...