Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wyłączonym strimingu gra u mnie się wysypuje co jakiś czas, a mam oryginał, więc to chyba nie w tym rzecz. Do tego zmiana na 0 u mmie nic nie daje. Tekstury,roślinność dalej się doczytuje. Wygląda to tak, że patrząc na beczkę z dalszej odległości jest pozbawiona detali. Jak podejdę bliżej to od razu widać jak się tekstura doczytuje. Coś jest nie tak chyba. Może to od ramu zależne, albo sam już nie wiem. Mimo tego to tak bardzo nie przeszkadza. Grę przeszedłem i nie raz dane mi było podziwiać niezłą grafikę. Zwłaszcza skały. Do tego świetna grywalność. Nie było chwili bym się nudził co często mi się zdarzało przy podstawce. Dodatek może krótszy, ale zdecydowanie lepszy od podstawki.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w koncu wywala Cie niezaleznie od ustawionego streamingu? Jak czesto Ci sie to zdarza? Mnie wywalilo raz na przejscie gry.

Zawsze przy auto save mnie wywala ;/. Chyba za dużo tego mam w kompie :P. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie 3 razy wywaliło, ale dopiero od misji z pociągiem w czasie auto-zapisu właśnie. Sporo się wtedy działo. Strzelałem do heli, obok latały te ustrojstwa i jeszcze tam gdzieś koreańce miały czelność do mnie strzelać. Wtedy dysk zaczął mielić i wyskoczył błąd. Użycie pamięci wyniosło prawie 2 gb i prawie 3 GB pliku stronicowego. Wszystko ustawione na Entuzjasta prócz cieni i cieniowania. O dziwo FPS tak nie spadał mocno. Gra nie zacinała. Średnio utrzymywał się od 23-40 i wyżej. Także można pograć jeszcze na 8800GT na przyzwoitych detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się jeszcze nic nie wysypało, a etap z pociągiem to ciągła rozpierducha. Ale gram na standard i cienie na minimum :).

 

Może to przez to, że dawno degragmentacji nie robiliście tak sypie Crysis? Ja robię raz na tydzień. Zresztą sam nie wiem, może jakiś patch to poprawi. Warhead jest wyśmienity, ciągle coś się dzieje, szkoda, że nie ma łodzi, świetnie się z nich strzelało.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defragmentacje robiłem niedawno, więc to raczej nie to. Na Viscie jak grałem to w tym miejscu też mi się się gra wysypała. Vista świeżo postawiona wraz z najnowszymi sterownikami pod Crysisa by Side.

 

Do tego dzisiaj ustawiłem wszystko na gracz i przeszedłem od początku misję z pociągiem i gra się nie wysypała ani razu (na XP , bo na Viscie już mi się niechiało przechodzić). Na pewno to nie wina systemu, ani sprzętu, bo ostatnio po tym jak miałem ten błąd to zrobiłem testy Orthos (CPU i RAM) 3DMark05, 06 + inne benchmarki. I to jedyna gra jaka mi się wysypuje. Nawet Crysis w max ustawieniach pod DX9/10 ani razu mi się nie wysypał odkąd go pierwszy raz zainstalowałem. Gra oryginalna kupiona w Wirtusie. Sam już nie wiem czy to wina pamięci (za mało) czy może jakiegoś sterownika.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łącznie ze 4 razy mi się wysypał.

 

Wszystko mam na maxa oprócz shaderów, efektów końcowych i fizyki które są na gamer. AA x4 a kiedy trzeba x2.

No i teraz się przyjemnie gra. Jak pomyślę że przechodziłem Crysisa na 8600GT to mnie ciarki przechodzą.

Zupełnie inna gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał Ci cos ten 8800gt jako akcelerator fizyki?

 

OFFTOP: jeśli ustawisz w okienku PhysX akceleracje Geforce to dema PhisX tez Ci katuja 50% proca czy użycie jest mniejsze?

Tak dał mi ;) większy rachunek za prąd i wyłączający się komputer z powodu za słabego zasilatora :(. Jeszcze nie zmieniłem w sygnaturce, ale już sprzedałem 8800gt, bo to lekka przesada w moim odczuciu. Do crysisa to na banq nic nie da.

Co do wywalania do pulpitu to cholera jasna nie mam pojęcia przez co to może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(Mac102 @ 5 X 2008, 00:08) *

No i gra ukończona icon_smile3.gif Jak dla mnie to grało się bardzo przyjemnie, wartka akcja i ani chwili na nudę icon_smile3.gif zdecydowanie polecam tym którzy jeszcze nie grali icon_smile3.gif

 

Ani razu nie mialeś Program wykonal ... ?

Miałem, po dodaniu wpisu z teksturami o którym było wcześniej ostatni etap przy uruchamianiu wywalał się za każdym razem, pomogło usunięcie tegoż wpisu.

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma jednak bardzo irytujący bug - przeciwnicy skupiają się w 5 osobowe grupki - lgną do siebie :P. Ja wtedy tylko im granata podrzucę i po zawodach - ćwiczą loty dalekobieżne :D. Podobnie jak z helikoptera desantują się - ja tylko czekam z granatem :P.

 

BTW łapcie mrożone żabie udka klozetowe

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie to da się jakoś zrobić na 2gb ramu żeby tekstury nie wyskakiwały przed oczy? Bo psuje to całą radość z rozgrywki

wpisanie r_TexturesStreaming = 0 w sys_spec_Texture.cfg nic nie daje

Na 3 i 4 jest to samo. Za to odpowiada cos tam cos vegetation ratio. Szukaj wpisow o roslinnosci. Bawilem sie tym , mozna skutecznie zajechac sprzet :D

 

Aha , jesli sie nie myle to znika , gdy masz tekstury jak i obiekty na ent. Pierwszy raz gralem tak i nie wyskakiwalo mi nic , pozniej na teksturach srednich , jak i obiektach - to juz bylo.

 

Edit : tak , sprawdzilem. Detale obiektow na maxa i nic nie dorysowywuje sie.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze na piracie ludzie maja 3x wiecej Errorow :)

Czy to kogos powinno dziwic ?? chyba raczej to normalne .

 

To było do mnie? Otóż kolego, zarówno ja jak i wielu ludzi którzy zakupili tą grę ma problemy zarówno z wywalaniem do pulpitu jak i wyskakującymi teksturami przed oczy. Ot taka gra a nie każdy pirat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zaliczony.

Tytuł lepszy od podstawki, która była nudnym benchmarkiem - tutaj zero przynudzania, fajne akcje, nawet jakaś tam fabuła ;]

Szkoda, że gierka taka krótka, ale zdecydowanie warto zagrać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warsie zdazyło mi sie cos takiego parokrotnie :D

Odlatujesz w nieskonczonosc :D albo na niektorych mapach usuwa Cie poza obszar walki :/

w warsach b czesto zdarza sie ze przy pierwszym spawnie ladujesz pod mapa w wodzie i jedynie suicide cie ratuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek moja opinia o tym tworze:

Nie gralem w podstawke w ogole. widzialem tylko minute jak moj wspolokator gral takze do warhead podszedlem jak do nowego produktu. Grafa szczerze nie zrobila na mnie wrazenia (1680x1050, wszystko na gamer), game play srednio ciekawy (glownie przez pojazdy ktore imo powinny wyleciec z gry), ale ogolnie jak na dzisiejsze fpsy ok. Cut scenki strasznie slabe, po prostu zero klimatu. Gdy koreanski general torturuje Psycho, ja wylem ze smiechu. Wygladalo to tak jakby cala kasa poszla na engine, a zabraklo pieniedzy na efekty dzwiekowe. Metal Gear Solid mial o wiele lepsze sceny tortur, a tytul ten ma juz "pare" lat. Zrobilem sobie dwie sesje wieczorne po godzince-dwoch i zatrzymalem sie w miejscu gdzie zdobywa sie prototyp jakiegos rail guna. Dzisiaj po poludniu wlaczam gre i myslalem, ze sobie pogram. Pobiegalem dwie minuty rozwalilem pare statkow obcych, jednego mega-mecha i... KONIEC! :| No blagam, ten tytul jest chyba krotszy od cod 4, tylko ze przy nim naprawde dobrze sie bawilem... No ale ja nie o tym. Chcialem zadac pytanie...

 

O CO [ciach!]A CHODZI W ZAKONCZENIU?!

Lecimy VTOL'em, pilot placze, ze brakuje mu mocy zeby odleciec, a za nami leci CHMARA obcych razem ze statkiem-matka, nagle zmiana ujecia, zamykaa sie pochylnia VTOL'a i... Wszystko jest ok? O_o Czy ja cos ominelem? Czy jakas kompetentna osoba jest w stanie mi wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?

 

Podsumowujac: kompletnie odradzam zakup tego tytulu. Fabula jest poprowadzona po prostu smiesznie, a do tego dlugosc tego tytulu dyskfalifikuje go w moich oczach jako produkt za ktory trzeba zaplacic.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek moja opinia o tym tworze:

Nie gralem w podstawke w ogole. widzialem tylko minute jak moj wspolokator gral takze do warhead podszedlem jak do nowego produktu. Grafa szczerze nie zrobila na mnie wrazenia (1680x1050, wszystko na gamer),

Powtorze sie , powiem to samo co i przy Crysisie. Albo VH - ENT , albo w ogole bo nie ma tych efektow , tej grafy. Masz pewnie LCD i stad natywna.

 

 

game play srednio ciekawy (glownie przez pojazdy ktore imo powinny wyleciec z gry), ale ogolnie jak na dzisiejsze fpsy ok.

Kwestia gustu , 3x zaliczylem , Crysisa 6 i gram teraz 7 *(CCC+Natural+AI TWEAK)

 

Dzisiaj po poludniu wlaczam gre i myslalem, ze sobie pogram. Pobiegalem dwie minuty rozwalilem pare statkow obcych, jednego mega-mecha i... KONIEC! :| No blagam, ten tytul jest chyba krotszy od cod 4, tylko ze przy nim naprawde dobrze sie bawilem... No ale ja nie o tym.

Jest , COD4 w moim przypadku to 9h , Warhead to 5.

Chcialem zadac pytanie...

 

O CO [ciach!]A CHODZI W ZAKONCZENIU?!

Lecimy VTOL'em, pilot placze, ze brakuje mu mocy zeby odleciec, a za nami leci CHMARA obcych razem ze statkiem-matka, nagle zmiana ujecia, zamykaa sie pochylnia VTOL'a i... Wszystko jest ok? O_o Czy ja cos ominelem? Czy jakas kompetentna osoba jest w stanie mi wytlumaczyc o co w tym wszystkim chodzi?

O to , ze koniec Warheada to...pewna analogia do jednej z ostatnich misji w Crysisie , wlasnie idzie o ten ladunek.

Podsumowujac: kompletnie odradzam zakup tego tytulu. Fabula jest poprowadzona po prostu smiesznie, a do tego dlugosc tego tytulu dyskfalifikuje go w moich oczach jako produkt za ktory trzeba zaplacic.

Za niego w MM placisz 49-59 zl , nie uwazam aby to byla wysoka cena jesli spodobala nam sie pierwsza czesc , chcielismy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogia, analogią. Ale czemy goni nas chamra obcych, pilot sra w gacie ze strachu i wystarczy zmaina ujecia kamery zeby wszystko bylo cacy?

 

Powtorze sie , powiem to samo co i przy Crysisie. Albo VH - ENT , albo w ogole bo nie ma tych efektow , tej grafy. Masz pewnie LCD i stad natywna.

przetlumacz mi to na polski, bo ja chyba nie tutejszy... Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analogia, analogią. Ale czemy goni nas chamra obcych, pilot sra w gacie ze strachu i wystarczy zmaina ujecia kamery zeby wszystko bylo cacy?

 

 

przetlumacz mi to na polski, bo ja chyba nie tutejszy...

Albo odpalasz grę na max. detalach, albo dajesz sobie z nią spokój.

 

Jestem tego samego zdania jak pisałem wcześniej w tej grze klimat jest budowany przez grafikę, tak więc jedyne co to tylko odpalać w max. ustawieniach w tym wypadku na "entuzjasta".

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...