Skocz do zawartości
Dark_Reaver

Co Najbardziej Mi Przyśpieszy Kompa...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio nie jestem kompletnie w temacie co i do czego najlepiej brać ^^ zajołem się rowerkiem i sportem^^ ale wkurzyło mnie to jak mi działa hellgate london... i teraz pytanie co wymienić by poprawić wydajność kompa w grach? 400zł mam luzem plus kasa ze sprzedaży tego co ewentualnie wymienie.

Podpis zawiera aktalne dane co do sprzętu, Procek@2300MHz(10x230)(więcej się nie da na ten płycie :[ , Graficzka na porcie PCI-E 4x działa 500/980@550/1100, a ramik ma prawie 800MHz CL5.

 

Ps. przy wymianie płyty patrzcie czy ma wyjście optyczne TOSLINK na dźwięk, a mobo wymienie bardzo chętnie bo mnie wkurza niesamowicie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy chce mi się bawić w aż takie wymiany... miałem też przed chwilą przebłysk żeby kupić 8600gt albo x1950pro i do tego kupić karte dźwiękową Audiotrak Prodigy 7.1 HiFi... dużo bardzo znowu nie gram, a głównym powodem takiego rżnięcia się gier jest też pewnie to, że grafika działa na PCI-E 4x... ta płyta mnie dobija troszki... ale da rade żyć jak potem uzbieram większą ilość kasy wymienie procka i płyte i będe szczęsliwy... a puki co to co najważniejsze wymienie :)

 

Tylko jedno ALE co do karty dźwiękowej... obecnie dźwięk idzie mi kablem optycznym i surround mam tylko w filmach :( czy ta karta da mi a raczej będzie miał umiejętność włączenia tych efektów także w grach ? bo np. w Hellgate London jest opcja dźwięku Dolby Digital Pro czy jakoś tak ale co bym nie ustawił dalej mam stereo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pcie 4x nie przeszkadza az tak bardzo, przynajmniej przy slabszych gpu.

twoja grafa juz to prawdopodobnie lekko odczuwa, ale inwestowanie w hd38x0 lub 8800xx nie ma sensu przy pcie4x

wiec albo przechodzisz na intela, albo zmieniasz mobo pod amd i potem sobie kupujesz jakiegos phenoma x2, x3 czy x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumieliście :P ja mam 2 porty PCI-E jeden 16x a drugi 4x do Crossfire ;) i płyta główna chce widzieć tego radka tylko i wyłącznie w PCI-E 4x w 16x nie chce działać... ale po wyjęciu wtyczki 6PIN z niego odziwo pokazuje się komunikat żeby ją podłączyć ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...