Skocz do zawartości
Paweł666

Bloody Hell Wc ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jeśli chodzi o lakiery to użyłem ogólnodostępnych lakierów w sprayu (czarny kupiłem w Casto i nim pomalowany jest szkielet oraz boki obudowy od wewnątrz a bezbarwny w "Liroj-Merlin"), oba to jakieś pochodne Motip-u - czarny sie zwie Dubli-Color a bezbarwny CraftS.

 

Zmieniłem Core temp 0.96.0 na 0.96.1 i mam temperaturki 15C mniejsze :lol: - się będę lepiej psychicznie czół :wink:

Przy okazji sprawdzania jak blok dolega do CPU zmieniłem paste na AS5 ale patrząc po temperaturach na razie zmiany na lepsze nie ma.

 

Temperatura po paru godzinach zabawy z prockiem

Dołączona grafika

 

Dla porównania na standardowych ustawieniach - trzeba było clear cmos zapodać to już z ciekawości sprawdziłem

Dołączona grafika

Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło.

Za długo go nie pomęczyłeś na stock ;)

Nie po to był kupiony żeby się warzywił na stock :D

 

Najnowsze fotki

 

"Łata" zainstalowana :wink: (+ nowa zabawka :lol:)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i udało się zamknąć obudowe :wink:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dodatkowe chłodzenie NB&RAM - montaż bezśrubkowy :lol2:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chomiki, majtki, modele samochodow :lol: Az strach pomyslec co jeszcze.... Tego lambo sam skladales i malowales czy to gotowiec na polke? sorry za ot

LAMBORGHINI MURCIELAGO R-GT :-P Model kupiony gotowy, metalowy firmy High Speed, skala 1:43 - nie mam miejsca na chomikowanie większych - dużo miejsca zajmują głównie samoloty i parka lotniskowców :wink: Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień węże, załóż bloki na resztę podzespołów i dopiero w tedy uznam to za projekt ukończony :) . IMHO jak na wymyślanie specjalnej nazwy dla projektu to musi być to pełen full i pełen perfect :] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień węże, załóż bloki na resztę podzespołów i dopiero w tedy uznam to za projekt ukończony :) . IMHO jak na wymyślanie specjalnej nazwy dla projektu to musi być to pełen full i pełen perfect :] .

Sysko w swoim czasie :P Na razie jedzie do mnie Top + rez na pompke made by Alphacool (ten drugi raczej for sale bedzie więc jak co to PW :wink: ), kabelki SATA i wentylatorki na ram. Miał być jeszcze płyn UV Black ale niby był a jednak nie było :mur: Organizuje węże ale też coś sie kontakt urwał - mam nadzieje żę chwilowo. No i na grafe "coś" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie post pod postem w celu odświeżenia tematu.

 

Doszedł nowy gadżet choć raczej luźno związany z WC.

 

Ostatnie przymiarki (przed malowaniem)...

Dołączona grafika

 

... i produkt finalny - się zastanawiam czy montować "siatke" - na razie jest bez.

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Prawie jak OCZ :D (jak widać nowe kabelki SATA zamontowane :))

Dołączona grafika

 

Pod wiertło poszedł też top do Laing'a

 

Kanał boczny został rozwiercony z 7mm do 9mm ...

Dołączona grafika

 

... oraz wlot już bezpośrednio do wirnika z 6.6mm na 10mm

Dołączona grafika

Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł666 - napisz cos wiecej o tym prawie ocz z czego robiles i najlepiej jak chetnie bym odgapil nawet mam dokladnie te same wentyle tylko wisza smetnie :(

Blacha ocynkowana na stelaż - bo tylko takiej resztki mi zostały i lipa bo sie lakier słabo trzyma, i odpryskuje :? Mocowanie z nieśmiertelnego karnisza :D - spiłowane dremelem niepotrzebne "żeberka", zostawione dwa na których mocuje się chłodzenie do slotów pamięci. Poniżej "rysunek techniczny" :wink:

Dołączona grafika

Nie pamiętam długości tych łapek mocujących ale coś około 45mm - reszta powinna się zgadzać +-1mm.

Mocowanie wentylatorków bezwymiarowe ;)

 

@BeCkS z plexy zaczepy to bardzo prosto by można zrobć - jak masz kawałki jakiejś grubszej plexy 3-5mm to tylko rowek wypiłuj i po problemie. W sumie plexe też mam ale jakoś wole metal ;)

Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnały update

 

Front full Alu

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pierwsze przymiarki bloku na GPU - troche kondzioł zawadza ale wystarczyło lekko podpiłować blok i pasuje

Dołączona grafika

 

Na razie trzeba zreanimowac zasilacz więc prace związane z WC wstrzymane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no ładnie ;) ten wąz wygląda troche jak ciemny zielony brudny :D ale za to swietnie wygląda taki gruby ;) ładny WC :D prosty estetyczny ;) Ewentualnie mozna było by coś z tymi kablami na samym dole pod dyskiem zrobic :) a myslales nad jakims UV??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelki są tymczasowo bo coś wtyczka do pompki nie teges a i chce zrobić przełącznik do niej 5V/12V - jest po modzie do wersji Plus (18W). Węże są właśnie jakieś oszukane czarne :wink: Ale na żywo trzeba się dobrze przyjrzeć, na zdjęciach lampa uwydatniła efekt. O UV nie myślałem - prędzej jakieś delikatne biało-czerwone podświetlenie. Ale jak widać po datach postów nie mam za dużo czasu. Teraz siadłem do kibla bo strasznie zamulało pompkę i nie wiedziałem czemu a się okazało że EK Suprem jest prawie całkiem zapchany a to dlatemu że w ramach oszczędności zamiast kupować gotowy kolorowy płyn kupiłem barwnik spożywczy i dodałem do układu. Jak się z czasem okazało w wodzie on się średnio rozpuszcza więc osiadł na wężach i w blokach - nie polecam takiego patentu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie polecam patentu z modem 5v do lainga.... minimalne napięcie jest podanwane na 8v. a to roznica 3v... dosyc sporo :( z barwnikiem to fakt nie najlepszy pomysł a uzyłes do tego destylki czy zwykłej "kranówy"?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatury na CPU (aktualnie E6300)

@3,5GHz 1,3V max 49C

@4GHz 1,4V max 54C

 

Natomiast z grafą (jak w sigu) mam problem bo wywaliłem sprężynki eksperymentalnie z pod śrub + na ramach jest taśma termo i chyba blok przez nią dobrze nie leży na rdzeniu bo w spoczynku miałem 45C co mnie zaniepokoiło, odpaliłem 3DMarka 2003 -> temperatura 85C :rolleyes: Trochę dokręciłem blok i teraz temperatury max 69C więc dalej kiszka ale potwierdza to zły docisk bloku - jutro wywalę teście termo chyba ewentualnie mniejsze podkładki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...