Skocz do zawartości
Banrifli

Błąd 0x050 + Brak Pliku System + Resterty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z koleżanki komputerem. Nie jestem pewien, co jest przyczyną, ale dwa dni po zainstalowaniu kamerki internetowej Canyon ( dokładnego modelu nie mogę narazie, bo u koleżanki w domu ona leży), dziewczyna wyłączyła komputer i gdy się rano obudziła już nie dało rady uruchomić systemu.

Pokazuje się następujący komunikat (screen http://img86.imageshack.us/my.php?image=p1020001fz0.jpg )

Wykonałem następujące czynności:

- odpaliłem CD Windows XP Pro i próbowałem przeinstalować system

- z CD przez Konsole odzyskiwania naprawić plik, po próbie wybrania systemu do którego chciałem się zalogować ( http://img529.imageshack.us/my.php?image=p1020002ao6.jpg )

Wyskakuje niebieski ekran z błędem ***STOP: 0x00000050 (0xE128B004, 0x00000000, 0x8090E4D7, 0x00000001) screen - http://img182.imageshack.us/my.php?image=p1020005uq3.jpg

- przeczyściłem podzespoły, powypinałem taśmy i na nowo wszystko zamontowałem

- wypożyczyłem ze sklepu nową pamięć RAM i ją przetestowałem wyjmując starą

- wypiąłem kartę graficzną

- spróbowałem wpiąć swój dysk ATA z systemem to wyskoczył mi znowu inny błąd

Pojawił się problem i system Windows zostanie zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.

Sprawdź czy na komputerze nie ma wirusów,usuń wszelkie nowo zainstalowane dyski twarde i kontrolery dysków twardych. Sprawdź dysk twardy, aby upewnić się, że jest on poprawnie zainstalowany i skonfigurowany.

Uruchom program CHKDSK, /F aby sprawdzić czy dysk twardy nie jest uszkodzony a następnie ponownie uruchom komputer.

Informacje techniczne

*** STOP: 0x00000078 (nie spisałem).

Nie mam pojęcia, co zrobić. Wpiąć swój dysk, upewnić się że wszystko w Biosie jest dobrze poustawiane, taśmy dobrze wpięte i spróbować zainstalować system na swoim dysku od nowa??

Na pierwszym blue screenie pisze o wyłączeniu pamięci buforowania i przesłaniania. Problem w tym, że nie znalazłem takich opcji w swoim Biosie (AWARD)

Szukałem i pytałem sporo o tym problemie, ale jak dotąd bez rozwiązania. Wiem, że pod tym błędem wina spada na pamięć fizyczną, program antywirusowy, błąd plików NTFS, karte graficzną, sterownik nowego urządzenia.

Jednostka:

Płyta główna nie mogę znaleźć nazwy

Blitz 512MB DDR2 667Mhz ( inną którą podłączyłem to KIngstona 512 667MHz ).

HDD Seagate Barracuda 7200 250GB Sata

CPU AMD AThlon 64 3500

Grafa nVidia 7300GS DDR2 256MB

Zasilacz PROComp ATX LPK9- 400W

Tyle co byłem w stanie obczaić, sprawdził bym dokładniej w AIDzie ale nie ma jak włączyć kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...