Skocz do zawartości
paDZak

X38 - Jaka Plyta?

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz powazniej mysle nad tym Abitem. Chociaz z testow wynika, ze z ta plyta jest roznie (wys. temp. ,Bios) ale taki Gigabyte x38-DQ6 w testach calkiem calkiem a tu .... i padl w serwisie po sprawdzeniu oddali mi kase. Krotko mowiac zawiodlem sie troche na tej firmie. Wiec tu pytanie do wszystkich, ktorzy maja Abita - jak jest z ta plyta, miewa takie opdpaly jak giga... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz powazniej mysle nad tym Abitem. Chociaz z testow wynika, ze z ta plyta jest roznie (wys. temp. ,Bios) ale taki Gigabyte x38-DQ6 w testach calkiem calkiem a tu .... i padl w serwisie po sprawdzeniu oddali mi kase. Krotko mowiac zawiodlem sie troche na tej firmie. Wiec tu pytanie do wszystkich, ktorzy maja Abita - jak jest z ta plyta, miewa takie opdpaly jak giga... ?

Musiales chyba miec wielkiego pecha jak ci padlo takie mobo (za taka kase). Ci co maja abita sa na pewno z niego zadowoleni. Najpopularniejsza plyta na x38 jest Asus Maximus Formula. A ktora jest najlepsza? - nie da sie tego stwierdzic. Kazda bedzie chodzic inaczej.

 

Ja polecam 2 marki: Asus i DFI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO DFI!!! Maximus moze i ma potencjal ale jakos malo sob wykorzystuje max jego mozliwosci i sie nimi chwali. Znacznie wiecej osob korzysta z DFI. Generalnie jest chyba tak ze kazdy najwyzszy model DFI jest super, a inne firmy proboja z roznym skutkiem jej dorownac, i akurat maximusowi kiepsko to wyszlo:(.

 

Jezeli chodzi o wydajnoisc to DFI bedzie The Best:) zarowno x38 jak i p35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął właśnie ją ; Abit IX38 Quad GT B-).

Odradzam - poczytaj XS - ta płyta to porażka - problemy z OC, problemy z memami, grzeje się jak piec.

Fatalny support od Abita - ale to nic nowego, nowy bios zamiast naprawić problemy pogorszył sytuację.

Ja polecam jak inni DFI, ewentualnie Foxconn, zbiera pochlebne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mam taki:

Maximus Formula czy ktoras z DFI na P35? Ewentualnie slyszalem cos o foxconn'ie x38a ale mam mieszane uczucia... Komp szykowany pod gracza wiec i przydalyby sie "jakies" mozliwosci oc (wiem ze wszystkie maja spore mozliwosci ale ktora mozecie polecic)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...