Skocz do zawartości
Chaos

Nasza klasa - PurePC Power

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza klasa....ja to olalem, moze z racji wieku (25) wszystkich pamietam, BA wiekszosc ludzi mam na gg, jak ktos chce poklikac moze tu mnie znalezc bez problemu. A takie tracenie czasu i wrzucanie fotki, jest dobre dla ludzi po 60 ktorzy ponad 40 lat nie widzieli rowiesnikow;)

Wiec narazie to chyba taka MODA nastala wsrod mlodych...cos ala chat? sympatia.pl? (nie neguje ich bo zone na sympati poznalem :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie popełniłem wielkiego grzechu dołanczając do starych wyjadaczy majac date rejestracji na poczatku 06. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że tweak`u siedziałem jeszcze w 2005 jako gość :D Troszke duża ta klasa X :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu ten portal nie zostal chyba stworzony po to zeby robic jakies klany robi sie z tego druga fotka.pl przez takich jak Ty.

Nie przesadzasz?

Boze....dla mnie niepoważni są ci ktorzy rzeczy niepoważne biorą poważnie, a poważni ci ktorzy poważne rzeczy traktuja niepoważnie.

Wyluzuj troszke bo z igły robisz nawet nie widły tylko miecz obosieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu ten portal nie zostal chyba stworzony po to zeby robic jakies klany robi sie z tego druga fotka.pl przez takich jak Ty.

Z pewnością będzie się za to smażył w piekle!111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś złodziejem, bandytą, pedofilem, poborcą podatkowym czy policjantem, że to wiesz?

W dzienniku zachodnim czytalem o tym ze ma cala ta baza danych przejsc jakas kontrole, sprawdzic zabezpieczenia o ochronie danych osobowych itd itd.

Jakby nie patrzec 6 mln osob:) spora baza:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho pomysł z 2 klasami bez sensu aktualnie jest 47starych i tylko 1 nowy 0o jak ma być taka frekwencja to lepiej połączyć klasy (tzn usunąć tą mniejszą ;))

 

pS. też się dopisałem ;)

jak do klasy 02-05 dołącza damikor który zarejestrował się w '07 to sorry, chyba dla każdego to ujma iść do tej młodszej :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak do klasy 02-05 dołącza damikor który zarejestrował się w '07 to sorry, chyba dla każdego to ujma iść do tej młodszej :x

Oj tam, dejmi chce byc fajny ;)

 

Ta strona to taka druga fotka.pl, ale przynajmniej beda nowe okzje do napicia sie piwa ;) No i smiesznie jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam :P ... ten portal to jedyne moje źródło rozrywki w pracy, a jak coś mnie bawi to widocznie jest to dobre (czego przy fotce.pl nigdy nie doświadczyłem :] ) :lol2: :P

ostatnio nawet przy sporym obciążeniu nie ma tragedii a w godzinach od 8.00 średnio do 14, N-K działa jak onet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu ten portal nie zostal chyba stworzony po to zeby robic jakies klany robi sie z tego druga fotka.pl przez takich jak Ty.

autorze tego posta...

chyba mnie nie znasz ..

i nie przeczytales pierwszego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho, widzę, że na naszej-klasie już się zaczyna tzw. zbieranie pokemonów hehe :lol:

O widzę, że zazdrościsz innym że mają więcej znajomych niż Ty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...