Skocz do zawartości
4rch0n

Błąd Explorera

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy nacisnę ppm w oknie explorera to za którymś razem zazwyczaj dość szybko pojawia mi się Wystąpił problem z aplikacją explorer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty. Gdy nacisnę przycisk delete na klawiaturze to na 100% tak się stanie. System ostatnio sporo przeszedł bo podłączyłem dysk pod wadliwą taśmę potem nie chciał wstać, więc reinstalowałem go(naprawa w instalatorze). Ma ktoś pomysły jak to naprawić?

 

Prośba, mógłby ktoś przerzucić ten temat do > Microsoft Windows, przez nieuwagę napisałem temat w złym dziale :/

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamięci, są czyste, w ogóle cały hardware jest czysty, nie wysypuje się w żadnym programie, tylko ten nieszczęsny explorer orthos śmiga przez 1h i też nie jęczy... wydaje mi się, że to albo coś z rejestrem, albo fixmbr coś namieszało... gdy klikam ppm na tło folderu to jest ok, ale jak na jakiś plik to wtedy za którymś razem się sypie... ctrl+x, del, crtl +c wysypuje za każdym razem w explorerze, w programach typu ff, opera, notatnik word,paint, total commander, działa wszystko ok

Jak bym chciał świeży system to bym wam głowy nie zawracał :P, nie mam czasu na taki luksus

 

Nowa obserwacja... jak otworze menu kontekstowe to explorer ciągnie 50% proca...

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, to poszło na pierwszy ogień... Nie może to być wina robaka jak przed naprawą systemu było wszystko ok, wyłączyłem sporo usług w shexview i sypanie ograniczyło się do obciążania proca w granicach 50%, :/ ale wyłączyłem prawie wszystko a te 50% nadal jest pod ppm co prawda nie zawsze ale jest, do tego nie zależy to od typu pliku po prostu raz jest raz nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ograniczyć zupełnie wysypywanie, do obciążenia jednego rdzenia w 50% przy otworzeniu menu kontekstowego na folderze/pliku, na tle folderu już jest ok... :/

wylaczylem:

FlashPaperContextHandler Class	Yes	Context MenuOpen With Context Menu Handler	Yes	Context MenuCountLines Class	Yes	Context MenuNBShellHook Class	Yes	Drag & Drop HandlerWMP Burn Audio CD Launcher	Yes	Context MenuWMP Play As Playlist Launcher	Yes	Context MenuCmdLineContextMenu Class	Yes	Context MenuMicrosoft SendTo Service	Yes	Context Menu 	Yes	Column Handler 	Yes	Column Handler 	Yes	Column Handler 	Yes	Column HandlerPDF Shell Extension	Yes	Column HandlerFineReader8ExplorerContextMenuHandler	Yes	Context MenuAcroIEHlprObj Class	Yes	Browser Helper ObjectSSVHelper Class	Yes	Browser Helper Objec

i parę śmieci ręcznie z rejestru

 

Ma ktoś pomysł co dalej?

Kolejna obserwacja... jak kursor myszy nie jest nad plikiem i otwieram menu używając klawisza, obciążenie =0%, gdy mysz jest nad plikiem czyli pod kursorem pojawia sie menu to obciazenie=50%

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...