Skocz do zawartości
ke3r

Abit Ab9 130zł?

Rekomendowane odpowiedzi

I tak musicie pamietam , ze gdzies tam malym drukiem jest zapewne napisane , ze serwis morele nie jest cennikiem w rozumieniu ustawy blablabla.

Jak mi to ktos kiedys ladnie tlumaczyl prawnie to jest tak , ze kupujac w sklepie netowym to ty wysylasz oferte do sklepu.

 

No ale probowac warto ;)

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Pomyłka pewnie, oddałem w październiku uszkodzonego Abita AB9 Pro do serwisu, w grudniu otrzymałem zwrot kasy, bo już nie produkują i nawet na buforze nie mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Fajnie tylko oba abity mają status : Towar dostępny? NIE :lol:

Dziwisz sie? Widocznie zorientowali sie wreszcie co jest grane , gdy masowo naplywaly im oferty kupna tego Abita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało, jak się cała zabawa skończyła:

Witam,

 

Towar wskazany w zamówieniu nie jest juz dostępny w naszym magazynie. Ze względu na swoją promocyjną cenę zszedł bardzo szybko.

Bardzo przepraszamy, jednak ze wzgledu na zaistniała sytuację Państwa zamówienie zostało usunięte. Wynika to z tego, że: stany magazynowe widoczne na stronie aktualizujemy średnio 3 razy dziennie (data aktualizacji stanu magazynowego wyświetla się przy ikonie dostępności towaru).

Niestety w przypadku najbardziej popularnych produktów zdarza się, że kilkugodzinne odstępy pomiędzy aktualizacjami powodują, iż informacja o dostępności podana na karcie produktu nie odzwierciedla faktycznego zasobu tego produktu w magazynie. Związane jest to również z coraz większą popularnością naszego sklepu na rynku, a co za tym idzie rosnącą bardzo szybko dzienną ilością zamówień.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Mamy nadzieje, że w naszej ofercie znajdzie się inny, równie interesujący dla Panstwa produkt.

Przed złożeniem zamowienia prosze wysłać zapytanie na dostępności wybranego produktu na adres dostepnosc@morele.net. Natomiast w uwagach dotyczacych zamówienia prosze się powołać na tego maila a postaramy się dać rabat.

 

 

 

Z poważaniem:

 

Dział logistyki Morele.net

:lol: Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh juz raz była taka pomyłka w morele,zamówiłem,towar był dostepny po jakiej smiesznie niskiej cenie i figa z makiem,nic niedostałem

 

Pomyłka pewnie, oddałem w październiku uszkodzonego Abita AB9 Pro do serwisu, w grudniu otrzymałem zwrot kasy, bo już nie produkują i nawet na buforze nie mieli

uznali ci gware,ja juz drugi raz wysyłam na gware i jak teraz nie uznaja to chyba jej pomoge :? dobiłes ją w jakis sposób żeby nie bylo watpliwości ze plyta jest nie sprawna? Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

uznali ci gware,ja juz drugi raz wysyłam na gware i jak teraz nie uznaja to chyba jej pomoge :?

Wysłałem w październiku, zwyczajnie ją zjarałem (zrobiłem zwarcie śrubokrętem na mobo przy włączaniu płyty mi zjechał śrubokręt :lol: ). W grudniu przypomniało mi się o tej płycie, zadzwoniłem do Apollo, ci zadzwonili do serwisu Abita (oczywiście serwis Abita nie raczył poinformować serwisu Apollo wcześniej), oddzwonili do mnie i zwrócili mi kasę jak za nową płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem w październiku, zwyczajnie ją zjarałem (zrobiłem zwarcie śrubokrętem na mobo przy włączaniu płyty mi zjechał śrubokręt :lol: ). W grudniu przypomniało mi się o tej płycie, zadzwoniłem do Apollo, ci zadzwonili do serwisu Abita (oczywiście serwis Abita nie raczył poinformować serwisu Apollo wcześniej), oddzwonili do mnie i zwrócili mi kasę jak za nową płytę

mi padł slot na karte graficzną,wczesniej USB,dwa sloty na pamięci,wysiadł dzwiek,mam nadzieje ze nieodwracalnie,chyba bede musial pomyslac nad zabawa ze srubokretem :lol: jesli naprawia,tez kupowałem w apollo. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...