Skocz do zawartości
Gość Damikor

Jaki Modem Do Neo?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damikor

Witam,

 

Posiadam neostradę 1MB z modemem chyba SpeedTouch 330 (już nie pamiętam) i na tym modemie często gubiło mi połączenie, zamiast 1mb było na speedtest.net 600/200 i nie więcej. Zastąpienie tego modemu routerem D-Link DSL-G604T pomogło, transfer teraz zawsze leciutko przekracza 1024/256 w speedteście. Z tego co wiem to neostrada jest w wariantach z różnymi modemami, chciałbym założyć ją na drugim kompie lecz nie wiem jaki modem na USB wybrać żeby wszystko ładnie śmigało. Komp będzie służyć jako serwer więc nie ma mowy o jakich kolwiek przymułkach/gubieniach połączenia. Jeśli wszystkie modemy od neo są do niczego to rozważam też zakup modemu na Ethernet, tak żeby było OK i wszystko ładnie śmigało.

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Serwer na neo? Chyba kpisz.

Odezwał się specjalista z forum wielotematycznego śmietnikowego :lol:

A czemu by nie? :blink:

Upload 512 (Na 2 kompie zamierzam założyć 6mb) styka, a istnieje takie coś jak DynDNS

EOT

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Ale to jest za drogie jak na modem z routerem, bo za 200zł mam D-Linka DSL-G624T

I jak już kupować to tego, myślałem o jakimś tanim modemie do 40-50zł, ale chyba biorę Sagema Fast 800 na USB bo ponoć dobry jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś tego sagema i czy taki dobry jest to nie wiem. U mnie miewal humorki, czasami chodził bez poblemu bez zrywania połaczenia przez dlugi czas, a kiedy indziej znowu jak zerwał połaczenia to treba było go od usb odłaczyc i podłaczyc spowrotem bo nie chciał zastartowac :/ szcegolnie czesto to zdazało się podczas gry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...