Skocz do zawartości
Bruno R

Seti A Gry - Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy to dobre forum na ten problem, ale związane z Seti, no z Boincem w zasadzie. Gdy Boinc Manager jest uruchomiony i chcę odpalić grę sieciową, to gra działa tragicznie, jeśli można to nazwać grą. Obraz klatkuje co ok 3 sekundy a dźwięk zawiesza się cały czas, jakby szybkie powtarzanie fraz, które zmieniają się mniej więcej z obrazem, czyli co 3 sekundy. Takie miksowanie dźwięku, powtórki...

Jak wyłączę BM to gra chodzi normalnie.

Myślałem, że to znany problem procesorów AMD Dual Core, ale zainstalowaniu program Dual Core Optimizer ze strony AMD nic nie zmienia. W czym leży przyczyna problemu? Ktoś wie?

 

BM 5.10.28, zoptymalizowany do wersji 6.1.0.32 (crunch'r), aplikacje bez optymalizacji, sprzęt jak w sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menedżerze urządzeń przełącz priorytet na najniższy dla bionica seti i innych podobnych które masz tam poodpalane

No rzeczywiście pomogło, dzięki. Ale widzisz, jest to dziwne, gdyż Boinc ZAWSZE był tak tworzony by korzystał z najniższego priorytetu czasu procesora a tu proszę... niespodzianka. Przez pewność tego ustawienia w ogóle tego nie sprawdziłem wcześniej. No chyba, że te zoptymalizowane pliki menedżera nie miały tej własności....

 

pozdrawiam

Bruno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest bulszit jakich mało że niby nie obciąża pieca etc. wiem bo pracuje przy grafice komputerowej 2D i 3D i przy używaniu różnych programów zdecydowanie wolniej działały, z grami tak samo jest. Jeśli chodzi o przeglądanie neta czy korzystanie z pajnata to to może nie robi różnicy ale jak się załączy gierke która potrzebuje all mocy proca to się będzie krztusic przez boinica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...