Skocz do zawartości
dr@bollo

Problem Z Dzialaniem Wbudowaniej Przegladarki Html

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

posiadam program TuneUp Uttilities 2008 i mam jeden problem!

z tego co sie dowiedzialem od autora spolszczenia do tego programu,program ten posiada wbudowana przegladarke HTMl na ktorej bazuje glowne menu!!!

i mam wlasnie taki problem ze nie dziala ona prawidlowo tzn.pojawia sie menu programu i sa zakladki w nim!ale klikanie w te zakladki nic nie daje a powinny sie otwierac!!!

najlepsze ze wszystko dzialalo dopoki nie musialem przywrocic dysku C z obrazu!!! a jeszcze lepsze jest to ze jak robilem ten obraz to juz mialem zainstalowany ten program :mur: :mur: :mur:

 

 

no i teraz pytanie: jakie wymagania musza byc spelnione zeby znow zaczelo dzialac? (chodzi mi o to czy nie brakuje mi jakiegos skladnika systemowego typu :java,flash,shockwave albo cos o czym nie wiem a co powinno byc!!!

 

 

please help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to ma wspolengo z programowaniem?

 

w/g mnie ma to wspolnego ze jest tam wbudowana przegladarka HTML a wlasnie tutaj w tym dziale ludzie programuja w tym i innych jezykach i wymieniaja sie spostrzezeniami,problemami i pomagaja sobie!!!

 

 

problem dotyczy tez programu cfosspedd :mur: :mur: :mur: (zalacznik)

 

jakies pomysly co to moze byc?

post-114632-1201035137_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli uwazasz ze jak bym mial problem z opera badz ie to tez powinienem tu napisac?!

 

nie!!! :mur: :mur: :mur:

chodzi o to ze to nie jest przegladarka internetowa tak jak opera czy firefox!!!!tylko menu jednego i drugiego programu dziala na zasadzie przegladarki HTML!!!!

 

Ci ktorzy programuja w tym jezyku powinni pewnie znac ograniczenia i wymagania jakie musi posiadac system zeby to wszystko ladnie dzialalo!

dlatego napisalem tutaj!a poza tym nie znalazlem niczego o tym problemie na necie!!!

 

wiec jesli nie chcesz mi pomoc albo nie potrafisz to prosze zebys nie robil OT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega greg505 wytlumaczyl juz blad twojego tematu.

Raport i zapraszam na oprogramowanie sieciowe/oprogramowanie. (jak temat zostanie przezucony).

Pozdro.

 

Btw. Sprawdz ustawienia IE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega greg505 wytlumaczyl juz blad twojego tematu.

Raport i zapraszam na oprogramowanie sieciowe/oprogramowanie. (jak temat zostanie przezucony).

Pozdro.

 

Btw. Sprawdz ustawienia IE.

ok! to moze podpowiesz mi jakich ustawien IE mam szukac?

bo glownie uzywam firefoxa!!!

 

 

BTW: cfosspeed i TuneUp Utilities to sa 2 bardzo rozne programy,a maja ten sam objaw!!!!

 

 

EDIT: jesli komus nie pasuje ze napisalem to w tym dziale to prosze o przeniesienie!!

 

 

 

EDIT2: poradzilem sobie jakos!!!zaistalowalem aktualizacje komponentow z autopatchera i teraz dziala!!! ale dalej nie wiem co to bylo!!!

 

 

 

TEMAT DO ZAMKNIECIA!!!!!

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...