Skocz do zawartości
unit1.cpp

E6750 Vs. E8200

Rekomendowane odpowiedzi

MILANS a może jest możliwość flashowania z poziomu BIOSa? Niektórzy producenci dodają programy do flashowania na płycie głównej tak jak ASUS program EZ Flash, może na Foxconnie też jest jakiś?

Edytowane przez unit1.cpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MILANS a może jest możliwość flashowania z poziomu BIOSa? np. podczas POST-owania wcisnąć kombinacje klawiszy Alt+F2 jak ma to miejsce w BIOSach AMI?

nie mnie dotyczy ale - to nie takie proste bo istnieć musi nowy BIOS oraz trzeba mieć procesor obsługiwany przez stary BIOS - lepiej kupić coś co działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bachitar - masz albo zwaloną płytę, proca albo masz bios poniżej wersji 14 http://allegro.pl/item298949450_e8200_2_66...sklep_wawa.html :)

Chłopaki właśnie znaleźli coś takiego :P

Pisałem na forum Abita - odpisali,że powinien działać.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 rdzeni i tak nie wykorzystasz, ja bym brał 8200 lub 8400.

A jakieś jeszcze argumenty? Bo to czy wykorzystam czy nie, to nad wyraz słaby IMHO argument - tym bardziej że nie wiadomo czy nie wykorzystam... :blink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak, czasami nie.

Różnica w cenie niewiele ponad 200 zł mi różnicy nie robi: pytanie, który lepszy w praktyce? Bo cenowo wygląda że Quad, ale tylko... teoretycznie?

Obecnie mam 6420 2,13 i chcę zmienić, bo będę miał kupca na swojego procka: dlatego zastanawiam się który brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zajmujesz sie obróbką grafiki i używasz programów graficznych (takich z prawdziwego zdrarzenia) to Quad troche lepszy niż e8XXX.LEcz w grach to juz czytałem ze Quad gorzej wypada od penrynów wiec zastanów sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat gier w ogóle nie używam. Choć faktycznie płytę mam "pod gry" - ale tak to wyszło z innych względów. :-P

Czyli 8400 a 6600 - to lepsze jednak 4 rdzenie, mimo że FSB wolniejsza??

Edytowane przez kicur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja może odkopie moje stare pytanie: czy ktoś z Was słyszał lub czytał że Foxconn P35A-S z fabrycznym BIOSem nie poradzi sobie z obsługą procesora E8200? Proszę o szybką odpowiedź ponieważ terminy mnie gonią i nie mogę długo czekać z pewną decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem na egieldzie

 

Pozwolcie ze zacytuje

 

...nie było problemów z obsługą Core 2 Duo E8200 w płytach Foxconna na chipsecie P35, jak i produktach tej samej firmy na X38...

Wiec problemów nie powinno być:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzil bym wgrac bios na starym procku, przed wsadzeniem Penryna.

Aczkolwiek ktos sie zalil, ze na Biosie 14 nie moze odpalic E8200 - wydaje mi sie jednak,ze to problem nie z plyta, a z czym innym.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...