Skocz do zawartości
Verter

Obudowa 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprzęt już prawie niesłyszalny i przyszła pora na obudowę.

Najważniejsze dla mnie jest aby:

1. Obudowa była solidna ścianki grube żeby nie drgała razem z dyskiem, który nawet w SQD na obudowę którą mam teraz przenosi drgania.

2. rozmiarowo ogranicza mnie biurko, więc szerokość max 22cm, wysokość max 50 cm. głębokość lepiej żeby nie więcej niż 50cm

3. Dobry przewiew i z tyłu miejsce na montaż wentyla 120mmx120mm(najlepiej żeby był taki grill którego nie bede musiał wycinać z powodu zbyt małych dziurek)

4. Jeśli by się przypadkiem znalazła taka która spełnia wszystkie kryteria to byłbym wyjątkowo szczęśliwy jeśli by się dało zamontować w niej chłodnicę do WC które pewnie niedługo złożę coś @ Sharkoon Rebel 9 ta bez dużego wentyla z boku(Chłodnica z przodu obudowy.. o to mi chodzi).

5. Co do koloru.. najlepiej jakiś ciemny.. a i żeby z wyglądu bardzo nie raziła, ale żeby także nie była zbyt prosta. Bez zbędnych świecidełek i tego typu rzeczy. Power button reset button hdd i power led i będę happy.

6. Dziś to chyba standard ale MUSI być przynajmniej 2 USB z przodu.

7. Cena... około 250 zł... naprawde max ale to MAX jest 300 razem z przesyłką... chyba że komputronik to mam na miejscu. Jeśli będzie trzeba coś jeszcze dopisać to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Chieftec? :> Coolermaster Elite 33X albo 5XX. Chociaż na Twoim miejscu porozglądałbym sie za chieftecami. Na zenfist.pl masz od groma obudów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...