Skocz do zawartości
ludzikos

Lcd A Sól

Rekomendowane odpowiedzi

Ketchup ma odczyn kwasny (nie wiem jake pH ma papryka i pieprz), a jak wiadomo to co ma odczyn kwasny jest kwasem. Moze nie jest to odrazu kwas solny, ze dziure wypali, ale przy jakims dluzszym kontakcie moze napewno uszkodzic.

Sol raczej moze uszkodzic monitor dopiero po rozpuszczeniu w wodzie. Bo nie wiem co mialby zoribc taki krysztalek. Ewentualnie porysowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę zeby był jakikolwiek wpływ tych substancji na powierzchnie LCD, to przecież plastik :)

 

mam stary zepsuty LCD moge posypać solą polać keczupem nawet olać ;) ale żeby były rezultaty monitor musiałby leżeć z miesiąc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, jak sie strzeli z dubeltówy solą w ekran lcd to od razu sie zauważy czy ma wpływ czy nie :D Powierzchnia mocno sie zdeformuje :D

 

a na powaznie, na co sól do lcd?przecież to sie wodą(jeśli potrzeba) czyści

 

np ze śliny, bo sie kicha nie w ręke kiulturalnie, ale wprost na ekran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam, jak sie strzeli z dubeltówy solą w ekran lcd to od razu sie zauważy czy ma wpływ czy nie :D Powierzchnia mocno sie zdeformuje :D

 

a na powaznie, na co sól do lcd?przecież to sie wodą(jeśli potrzeba) czyści

 

np ze śliny, bo sie kicha nie w ręke kiulturalnie, ale wprost na ekran :)

Oj bo dotknełem ekran reka na ktorej byla sol ale drobinki na nim nie pozostaly.

 

Ja zawsze czyszcze husteczka higieniczna w zimniej przegotowanej wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze pojdzmy dalej i sprawdzmy czy tak przyprawiony LCD nadaje sie do smazenia lub gotowania?

no ale sol, ketchup, pieprz to sa bardzo czesto wystepujace zagrozenia naszych LCD i dobrze byloby zrobic taki ten ktorego nie ma w sieci raczej.

 

 

 

 

--

prosze nie szukac w topicu kpiny, gdy go zakladalem chcialem otrzymac rzetelne informacje na temat tych niebezpiecznych w wiekszym ilosci srodkow.

Edytowane przez ludzikos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...