Skocz do zawartości
kamilserek

Podejrzany Zestaw Z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

hmm weź jakiegoś kumpla, albo dwuch

Najlepiej 5 tych w sportowych ubraniach. Rozwalają mnie goście którzy przyprowadzają całą klasę swoich kumpli aby odebrać pamięć, ale jak wiadomo panowie w sportowych ubraniach tylko w grupie mocni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....ma bandę kolegów, którzy sprawdzą??

hahaha :banana:

 

weźcie jeszcze groźnego psa najlepiej od razu pięć :D do tego pałki i zbroje :D i 2 czołgi .....

 

Może koleś się nie zna i po prostu tak napisał i wydaję dość normalny bo tylko odbiór osobisty żeby sobie sprawdzić...

 

cena faktycznie atrakcyjna :) obstawiam że coś nie tak z tym jest akaś usterka itp........

Edytowane przez wegorz91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobną sprawę kiedyś inaczej załatwiłem. Koleś nie miał kasy, ale zależało mu na sprzedaży telefonu. Dlatego ustaliłem z nim, że kupie telefon, jeżeli on go najpierw wyśle, a ja zapłacę mu jeżeli telefon mi się spodoba :D. Aukcja doszła do skutku, zapłaciłem facetowi za telefon i wszyscy żyli długo i szczęśliwie....

 

 

PS. To mój 600 post, mały jubileusz.... :D

Edytowane przez Camilos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie te komentarze typu jedz z 10 napakowanymi emenemsami i odbierz sprzet..zadzwon do goscia dowiedz sie co i jak,powinienes poznac po glosie ze kreci :P odbiór osobisty mile widziany..za ta cene mozesz sie przejechac.gorzej jak lipa bedzie to tylko za benzyne kase stracisz :P wez swojego psa najlepiej yorka i szalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje napisac do niego, poprosic np o fotki sprzetu, fotki albo skany paragonow i gwarancji, zapytac sie w jakim sklepie byl sprzet kupowany- zawsze mozna doszukac sie jakiegos szczegolu, ktory moze swiadczyc, ze to jest wałek.

 

Ale to jest napewno cos nie tak sprzedawac calego kompa po cenie uzywanej karty graficznej :)

 

A co do kupowania razem z kumplami, to w dzisiejszych czasach czesto nie wiadomo czego sie mozna po ludziach spodziewac. Niektorzy za 20zł gotowi są zabić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to bym sie chwalil ale zgadnijcie z jakiego kompa wlasnie pisze tego posta ? :lol2: B-)

 

u goscia odpalilem Crysisa

teraz u siebie zapuszcze 3dmarka

 

i teraz najlepsze

wszystko poza monitorem jest na gwaranji w komputroniku :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to bym sie chwalil ale zgadnijcie z jakiego kompa wlasnie pisze tego posta ? laugh.gif cool.gif

 

u goscia odpalilem Crysisa

teraz u siebie zapuszcze 3dmarka

 

i teraz najlepsze

wszystko poza monitorem jest na gwaranji w komputroniku damage_wall.gif

 

Czyli to nie był wałek :o , gratuluje zakupu, jak bym mieszkał bliżej chętnie bym go kupił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie dogrzebalem do paragonow i umow grawancyjnych

 

jak zobaczylem ile gosc wydal na tego kompa 3 miesiace temu to mi szczeka lekko opadla

 

do tego dal mi paragony i karty gwarancyjne chyba dla calego sprzetu jaki kupowal ( inne komputery )

 

ale to i tak nic

 

znalazlem kartke z jego loginami i haslami

miedzy innymi na KONTO BANKOWE :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa + zasilacz + procek + plyta glowna + RAM = 3778 zl

 

na HDD, obudowe, monitor nie znalazlem paragonu wiec nie wiem ile dal

 

 

odpalilem 3dmarka 06

 

SM 2.0 - 4964

SM 3.0 - 5624

CPU - 2316

razem 11096

 

nic nie krecone

system goscia ale raczej nie jest zasmiecony

 

jestem zaskoczony tym ze podczas testu graficznego komp byl _bardzo_ cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabym opchnął grafe,mobo i cpu,zostawił pamięci i reszte,a za kase ktorą bym dostał kupił coś na s775 i 8800gt.

zrobie wlasnie albo tak jak mowisz albo przejde wszystkie fajne gry ktore wyszly przez ostatnie 5 lat ( troche tego bedzie :oops: ) i sprzedam wszystko w cholere

 

2gi sposob jest w zasadzie optymalny, lecz nie wiem czy znajde na tyle czasu bo mam sporo zainteresowan i nawet bez grania na kompie ciezko sie wyrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafę sobie zostaw gtx nie jest zły, choć u mnie ponad 127003dsmarków

ja mam i tak LCD z natywna 1440x900 wiec nic ponad 8800GT nie potrzebuje a od GTXa jest jednak sporo tanszy wiec i kasy sporo zostanie w kieszeni po wymianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobie wlasnie albo tak jak mowisz albo przejde wszystkie fajne gry ktore wyszly przez ostatnie 5 lat ( troche tego bedzie :oops: ) i sprzedam wszystko w cholere

 

2gi sposob jest w zasadzie optymalny, lecz nie wiem czy znajde na tyle czasu bo mam sporo zainteresowan i nawet bez grania na kompie ciezko sie wyrobic

Tak jak napisał kolega wyżej mógłbyś zostawić 8800gtx ale on sie mocniej grzeje od 8800gt i jest nie wiele wydajniejszy,a sprzedając go i kupując 8800gt masz z 500zł do przodu,jakbyś sprzedał mobo i cpu to spokojnie złożysz coś z Penrynem i będzie dobry zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...