Skocz do zawartości
raf49

Acer Travelmate 7520 Skróty Klawiszowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z pisaniem litery ci "c z przecinkiem u góry" ponieważ po wciśnięciu prawy alt plus c wyskauje mi catalyst control center jak mogę przekonfigórowac ten skrót abym miał "ci"

system winda vista

pozdrawiam i liczę na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, musisz wejść w ustawienia ekranu i usunąć możliwość korzystania ze skrótu.

niestety nic takiego w ustawieniach nie znalazłem poszedłem na razie na skróty odinstalowałem catalyst control center i zostawiłem goły sterownik i tu moje pytanie jakie straty z tego powodu mogą być i nadal czekam na jakąś podpowiedź

na razie mam już "ć" ale nie wszystko zainstalowane pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nic takiego w ustawieniach nie znalazłem poszedłem na razie na skróty odinstalowałem catalyst control center i zostawiłem goły sterownik i tu moje pytanie jakie straty z tego powodu mogą być i nadal czekam na jakąś podpowiedź

na razie mam już "ć" ale nie wszystko zainstalowane pozdrawiam

Jak wiadomo opcje zaawansowane Catalyst Control Center w laptopach są zablokowane. A co zatym idzie nie zmienisz skrótów klawiszowych . Aby tego dokonać musisz odblokować opcje zaawansowane. Z pomocą przyjdzie ci ta strona. Mam takiego samego laptopa i miałem ten sam problem.

Odinstaluj stare sterowniki z laptopa , zainstaluj normalne stery od ATI i zmoduj wg. instrukcji na stronie. Po zabiegu bedziesz mógł nawet zmieniać kontrast , nasycenie barw , saturacje i inne...

Powodzenia.

http://www.driverheaven.net/modtool/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...