Skocz do zawartości
A.I.

Zamiana 939 Na 775 Gf7900gs Na 8800gt ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Śledzę forum od dawna i widzę ze jest tu wiele takich tematów więc postanowiłem zapytać.

Mam obecnie:

A64venice@2,7GHz freezer

2x512GBHynix@

Asus A8N-E

GF7900GS Galaxy Zalman@

Szef 360W 1 fan (ze 4 lata już ma)

SB Live5.1

2 dyski SATA2 (160 i 250)

 

Ostatnio zaszalałem :) i kupiłem sobie monitor 22'W no i w "najnowszych tytułach" jednak są problemy

w takich rozdzielczościach. Teraz pytanie, czy warto to zamienić na coś niskobudżetowego na 775 ?

Wymyśliłem sobie:

E2160 do OC freezer

GA-P35-DS3L

A-Data Extreme 2x1GB CL4

Palit GF8800GT Super

Amacrox 500W

 

Czy moze wymienić samą grafikę ? i zasilacz ? Czy dać sobie siana :D i poczekać jeszcze...

Oczywiście z kasą cienko.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez A.I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze konfig ktory podales zda egzamin i jak najbardziej warto zmienic mam zestaw bardzo podobny do Twojego nie liczac grafy, dokladajac do tego jeszcze panorame 22` w grach pewnie wyglada to podobnie, wiec jezeli dysponowal bym ta kasa, z czystym sumieniem zmienial bym zestaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to ile ?

No wiesz... obliczyłem ze muszę dołożyć jakieś 800pln i to jest max.

Zastanawiam sie już nad tym od jakiegoś czasu. Na początku myślałem ze wymienię

tylko grafę (bo mam fioła na punkcie grafiki ;) ) i zasilacz, bo mój stary szef chyba nie podoli.

Później przyszło mi do głowy zeby dokupić jeszcze ramu ale wiesz ze sie nie opłaca i do OC 4 kości sie chyba nie nadają...

Tak że wychodzi na to ze trzeba zmienić całą platformę i stad to pytanie...

Generalnie zalezy mi tez na ciszy, bo ten obecny zestaw który mam jest w otwartej budzie i śpie przy nim spokojnie ;)

Dzieki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz troszke przyoszczędzić kupując :

E2140 (choć ceny E2160 poszły w dół ale może gdzieś będzie do kupienia jakiś używany czy coś)

MSI P35 Neo-F (-30zł)

2x1GB Kingston Elpida lub Kingmax/Goodram 800 w cenie około 120zł (czyli -50zł)

8800GT jakiś najtańszy w cenie ~750zł

Modecom MC-400 (konstrukcyjnie to w zasadzie Amacrox 450, 80zł taniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm do 22" w zasadzie starczylby radeon 3850 512 za ok 600 zeta, a wariancie ekonomicznym 2900 pro 256 bit (ostatnio chyba za 490 na skapcu byly) - potrafi pociagnac wiedzmina 1680 z AAx2 i detalami na maxa.

 

Sam zakup grafy tez sporo da - ale bedzie doskwieral ten 1 GB ramu, no ale moznaby 8800gt teraz + MC400 albo GPS-450, a proc ram, plyta w drugim rzucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...