Skocz do zawartości
drzymal

8600gts Czy 7900gtx ? A Moze X1950

Rekomendowane odpowiedzi

jaka karte kupic do nowego kompa Gigabyte GA-945GCM-S2L z C2D 1.8 ? głównie chodzi mi o niezawodność. ważna jest też cena gdyż 8800 jest poza moim zasięgiem, proszę o rady i podzielenie się doświadczeniami.

czy bardzo ważna jest ilość ramu w karcie? bo obserwując testy różnie można sądzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powercolor HD3850 EXTREME - wydajne chlodznie zerotherm'a. po oc wydajniejszy od HD3870:)

 

8600GE GALAXY: Jezeli juz chcesz 8600, a to moze nie byc teraz takie glupie jak wczesniej, gdyz te karty ladnie stanialy, to tylko te wersje, po oc, latwym i szybkim, wydajnoscia przewyzszy 8600GTS. cala reszta 8600 ODPADA. Sa mniej wydajne od x1950pro i 7900gs

 

7900GS GALAXY/lub siakies inne po OC/ lub x1950PRO/np PowerColor: cichy, chlodny/: odwieczni wrogowie, tak naprawde teraz o tym ktorego warto wziac zadecyduje cena. GF jezeli jeszcze gdzies go znajdziesz bedzie tanszy. Ati troche drozsze, ale w nowych tytulach wydajniejsze.

 

A skad ty teraz wezmiesz 7900GTX w konkurencyjnej dla ww kart cenie to ja nie wiem:)

 

Moja kolejnosc:

1. Powercolor HD 3850 EXTREME ~585zl allegro

 

3.GALAXY 8600GE ~399zl!!!!! allegro

3. Jak mozesz tego gtx tanio <450zl to ex equo na 3cim miejscu niech bedzie

 

dlugo dlugo nic

 

99. PowerColor x1950Pro 256 ~440zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ja mysle ze warto HD3850 albo drozszego HD3870 i ze stajni Gigabyte z zalmanem

Heh , po akcjach* z ich 8800GT chyba kazdemu polece trzymanie sie zdala od ich grafik , do mobasow nic nie mam.

 

* na Labie temat , w sumie tam kazdemu to cos zdychalo.

 

 

Autor , wracajac do tematu. Mialem 7900GS z chlodzeniem Coolermastera > 600/1600 , dostalem za niego (zjaral sie) 8600GE. Wale to ile punktow mialem w 3D Smarkach , wiem , ze taki MOH:A na 7900 chodzil slabiutko , gdy na 8600 popyla. W nowszych grach 7900 nie moze byc lepsze bo to inna architektura ,a dzis operuje sie w grach na shaderach.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...