Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega też sobie kupił takie same w innym sklepie, ja miałem je przez chwilę i na 1065 5-5-5-12 chodziły na 2,1V. No może akurat mieliśmy szczęście, nie mogę zaprzeczyć :).

niewiem moze,chyba ze pakuje do nich te nowe elpidy ?,wyniki bardziej wskazuja na promosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem moze,chyba ze pakuje do nich te nowe elpidy ?,wyniki bardziej wskazuja na promosy.

Pamięci zostały wyprodukowane w 7 tygodniu 2008 roku, czyli jak dobrze policzyłem w lutym tego roku. Tamte kolegi jak dobrze pamiętam też coś koło tego. No może i jakieś nowsze... ale ja już tego nie wiem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze żeby udało mi się pchnąć te moje memorki to kupiłbym te G.Skille 8500.....

Ktoś zainteresowany?

 

Bo kusi mnie przesiadka na Viste ale tylko 64bit - a widziałem jak to chodzi z 8GB RAMu...... a jak się jeszcze da podkręcić.....

Edytowane przez Piotrek78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kusi mnie przesiadka na Viste ale tylko 64bit - a widziałem jak to chodzi z 8GB RAMu......

tak samo jak z 4GB juz nie przesadzajmy ze 8GB przyspiesza w jakis sposób Viste,przy 4GB spokojnie mozna juz wylączyc SWAPA,a 8 GB moze sie tylko przydac w programach ktore wykorzystują taką ilosc ramu a jest ich nie wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, może rzeczywiście przesadzam.

W takim razie mam inne pytanko.

Czy moje obecne pamięci będą bezproblemowo współpracowały z tymi G.Skillami 2x2GB 8500?

Edytowane przez Piotrek78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poproszę jakiś screen potwierdzający ten wynik... -.-

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2955805

 

 

Pamietaj to nie jest tak ze ja mowie ze one sa super, ja rownie jak inni chce wiedziec co kupic wiec wyrazam opinie ze one lataja 1065 @ 2v i chce wiedziec jak sie imo maja inne do nich :) a kupie te wydajniejsze. Norma, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafił do mnie świerzuteńki komplecik G.skill-i PQ i oto co potrafią na przecietnym mobasie. Co prawda nie potrafią zejść z tRFC do 45 jak XP2-6400, ale za to osiągają zdecydowanie wyższe Mhz i lubią więcej V, mushkiny kończyły u mnie współpracę na 2,1-2,16v.

 

Dołączona grafika

 

1120Mhz, 2,24v z biosu.

 

Pamiętki od ddr2.pl.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Ziby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2955805

Pamietaj to nie jest tak ze ja mowie ze one sa super, ja rownie jak inni chce wiedziec co kupic wiec wyrazam opinie ze one lataja 1065 @ 2v i chce wiedziec jak sie imo maja inne do nich :) a kupie te wydajniejsze. Norma, prawda?

ja wole kupić coś drożej i mieć pewność, że pójdzie tyle ile chce. Jak będziesz oszczędzał zbędnie to potem będziesz żałował.

Po co ? Excele fajne pamiątki mam 2x1 od ddr2.pl i jestem z nich w pełni zadowolony. Cena za możliwości świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli exele to nowy hit? Na kosciach promosa, tak?

 

 

Bo kiedys byly te kingi na promosach i ponoc 1000 cl4 lataly, ale je popsuli, wiec mowicie ze paleczke exele przejely :).

 

A a-daty i corsaire etc to jak sie trzymaja?

 

 

P.S.

http://ddr2.home.pl/product_info.php?manuf...31facf01c427397

 

 

Czy to jest dokladnie ten hit? DDR2 dorzuc przesylke gratis i biore te 2x2gb jak mowisz ze 1100 2.2v potrafia ;D

 

 

"Co więcej, Exceleramy wyposażane są w PCB BrainPower 6-ścio warstwowe!"

 

Te tanie tez? A inne tanie ramy do 270zl jakie PCB maja?

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powerchipach...

 

nie ma 2x2 GB promosa... (jeszcze nie ma).

 

Na chwilę obecną jest tylko Elpida, Powerchip i Micron

 

Lada dzień będzie Qimonda

 

Później Promos...

 

@ co do oferty powyżej

 

A świstak pakuje Exceleramy w pudełka...

 

Lepiej poszukaj czegoś w kingstonach na elpidzie, taniej wyjdzie.

 

PCB są różne, zależy od producenta, od JEDECowskiego, BrainPower, HJMI, Levinowskiego i autorskiego itp.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee nie zrozumialem zbytnio, exelki na micronach nawet sa? Ale pewnie na jakichs ciulowych wiec psc brac?

 

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3332-8

 

Tutaj ladnie pokazane ze 1080 cl4 potrafia wow.

 

Elpida chyba tego nie potrafi nie? Wrrr juz nie wiem co kupic, te d9ftb na allegro leza.. 930 cl 4 2.5v to byl ich max :\

 

 

 

edit: http://proline.pl/shop.php?prodid=KINGMAX+DDR2+1GB+106 co o tym sadzicie? w sumie wolalbym 2x2 ; )

Edytowane przez crash_zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...