Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

ta

Jak ustabilizujesz 2x2 na 1200 z jakimś użytecznym dzielnikiem masz u mnie dobre piwo, jak zrobisz 4x2 na 1066 masz czteropak, 4x2 na 1200 - stawiam tyle piwa ile dasz radę wypić ;-).

Poszukaj czy gdziekolwiek komukolwiek coś takiego się udało (na 680i/780i) zanim podejmiesz wyzwanie.

Chyba że mówisz o DDR3 i 790i/ultra;-).

Edytowane przez sobih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DDR2

 

dzieki za tak szybka realizacje Apogee wczoral dotarly, powiem tam jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ta firma. Mialem wiele juz kosci pamieci ale wrazenie jakie zrobily na Apogee jest naprwade sporo, jakosc wykonania, radiatory idealnie przyklejone do kostek rowniutko, nigdzie nic nie odstaje normalnie estetyka na najwyzszym poziomie. Poza tym jak na tak tanie w miare kosci 2x2GB jest pod wrazeniem SPD, kostki 2x2GB przy 1.8V 4-4-4-12 :blink: stable (takie maja SPD), tak na szybko sprawdzilem 1067Mhz 5-5-5-15 przy 1.95V z biosu kolejne LOL. Nie no szacuneczek. Naprawde polecam. Mam model ten CL4 troche drozszy od CL5 ale roznica ok. 40 PLN to nie sa jakies wielkie koszty.

 

Reasumujac polecam ten sklepik szybka realizacja, ekstra mozna sie dogadac, konkretny gosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie zakupilem Apogee DDR 2 R2-1150-4GDHS 2x2GB - musze przyznac, ze swietne pamieci. To wszystko co do dokladnosci wykonania pisze disaster3, to swieta prawda.

Bledy C1, ktore zdarzaly sie na wczesniejszym konfigu 4x1GB , teraz zniknely jak reka odjal i z tego jestem najbardziej zadowolony :damage_wall:

 

Na razie niewiele potestowalem, ale pameici maja potencjal niesamowity - na razie 1152/5-5-5-15/2,0V z biosa

 

Orthos - RAM

Dołączona grafika

 

Orthos - blend

Dołączona grafika

 

Podziekowania dla Jarka z DDR2 za dobra porade i namowienie mnie na te pamieci B-)

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustabilizujesz 2x2 na 1200 z jakimś użytecznym dzielnikiem masz u mnie dobre piwo, jak zrobisz 4x2 na 1066 masz czteropak, 4x2 na 1200 - stawiam tyle piwa ile dasz radę wypić ;-).

Poszukaj czy gdziekolwiek komukolwiek coś takiego się udało (na 680i/780i) zanim podejmiesz wyzwanie.

Jeżeli mówisz poważnie to w poniedziałek podejmę próby. Jakieś bardziej szczegółowe wymagania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DDR2... czy to Pana zastałem dzisiaj w Banseku? :) Tak mi się coś wydaje. Jeśli tak to sympatycznie :) Jutro pownienem cieszyć się nowymi kostkami Apogee 800 cl4, na które się zdecydowałem po tych wszystkich testach i dobrych opiniach. Narazie bedą pracować w MSI K9n-neof nforce 550. Pomęczymy się ale chyba nie powinno być jakichś problemów na tej mobo? Jeszcze ze 2 miesiące i będzie przesiadka na Intela. A pożniej jak to mówią dobre OC nie jest złe :evil: :wink:

No i może zacznę się wkońcu więcej na tym forum udzielać, bo jak narazie to mam szukajkę opanowaną perfect :P Ale podobno na forach się to chwali.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DDR2... czy to Pana zastałem dzisiaj w Banseku? :) Tak mi się coś wydaje. Jeśli tak to sympatycznie :) Jutro pownienem cieszyć się nowymi kostkami Apogee 800 cl4, na które się zdecydowałem po tych wszystkich testach i dobrych opiniach. Narazie bedą pracować w MSI K9n-neof nforce 550. Pomęczymy się ale chyba nie powinno być jakichś problemów na tej mobo? Jeszcze ze 2 miesiące i będzie przesiadka na Intela. A pożniej jak to mówią dobre OC nie jest złe :evil: :wink:

No i może zacznę się wkońcu więcej na tym forum udzielać, bo jak narazie to mam szukajkę opanowaną perfect :P Ale podobno na forach się to chwali.

Pozdrawiam

zgadza się jutro podrzucę jakąś parkę około 13 do banseka sam jestem ciekawy jak to lata na amd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

bez zabawy mi z fotoszopem@paintem

:wink:

 

Jak zabawa pamiątkami? Mamy takie podobne konfigi że powinniśmy mieć bardzo podobnie... Moje max poszły 1220Mhz. Ale dla stabilności zjechałem do 1200Mhz i tak już smigały teraz przez 72h pod prime i 0 błędów. Więc jestem happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam pamięci pod nowy config (e8400, p5q pro). 2x2gb tak żeby dały rade zrobić 1000Mhz przy cl5. Przeglądając ten temat i ostatnie wyniki OC całkiem niezłym wyborem wydają się być pamięci APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDH4 2x2gb.

Jednak przeglądając ofertę ddr2.pl w oko wpadły mi Muszki XP2-8000, Redline i może warto by się było nimi zainteresować? Cena jest prawie identyczna więc bardzo bym prosił o jakieś sugestie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam pamięci pod nowy config (e8400, p5q pro). 2x2gb tak żeby dały rade zrobić 1000Mhz przy cl5. Przeglądając ten temat i ostatnie wyniki OC całkiem niezłym wyborem wydają się być pamięci APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDH4 2x2gb.

Jednak przeglądając ofertę ddr2.pl w oko wpadły mi Muszki XP2-8000, Redline i może warto by się było nimi zainteresować? Cena jest prawie identyczna więc bardzo bym prosił o jakieś sugestie ;)

hi, ja mam (miałem) 8 giga muszek 1000 mhz od ddr2 i n luziku szły na 1000 mhz 5-5-4-12-25 na 1.85v a cena teraz przystępna jak na 1000 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki zestaw pamięci 2x2GB polecalibyście do płyty głównej Asus P5W DH Deluxe, jak na razie zastanawiam się nad:

 

+ OCZ Technology 2x2GB DDR2 1066MHz CL5 Reaper

+ Corsair Twin2X DDR2 2x2GB 1066 MHz CL5 Dominator

na 975 to 800 jeżeli chodzi o 4gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do mojej płyty nie ma sensu ładować pamięci typu DDR2 1066MHz ?? A jakie dobre 800 mógłbyś polecić do tej płyty głównej ??

musisz sprawdzić jakie masz max na nowym biosie trfc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...