Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamówiłem A-Daty Extreme Edition Vitesta w siriusie jednak nie mieli ich na stanie już i zaproponowali mi o 6 zł tańsze A-Data Gaming Edition DDRII 4GB/800 (2 x 2GB) CL5. Jest sens brać czy może wybrać jakieś inne w podobnej cenie? Nikt nic nie pisał o tych gaming edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem A-Daty Extreme Edition Vitesta w siriusie jednak nie mieli ich na stanie już i zaproponowali mi o 6 zł tańsze A-Data Gaming Edition DDRII 4GB/800 (2 x 2GB) CL5. Jest sens brać czy może wybrać jakieś inne w podobnej cenie? Nikt nic nie pisał o tych gaming edition.

Na 1000 powinny polecieć przy odrobinie szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item428739420_crucia..._8v_elpida.html

Niby crucial to marka własna microna wiec dlaczego te ceuciale są na eplidach ?? OCB (a na jakie oc można na nich liczyć)

 

p.s.

i czy jakiś znawca (może XA) mi powie co to za wynalazki ?:

i te kostki jakieś prostokątne wiec co to może być ?

 

3,3 V wow nieżle tyle kiedyś na bh5 dawałem :P

post-140486-1220298554_thumb.jpg

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Micron nie jest w stanie się wyrobić by crucialowi dostarczyć wystarczająco dużo Micronów...

 

btw nie wiem co to jest, bo LINK NIE DZIAŁA :)

 

 

BTW

 

Pewien debil dał na 2x2 GB PC8800 G.skill PI 3.3v i je orthosował, memtestował, grał w gry, pracowały tak kilka h, pamięci robiły "stabilnie" (ponoć) 1217 MHz DDR właśnie na tych 3.3v i mi je oddał (oczywiście jak się zarzekał - sprawne), i co się okazało? pamięci są zdechłe. Nie ma to jak dostarczać profesjonalistom pamięci na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Micron nie jest w stanie się wyrobić by crucialowi dostarczyć wystarczająco dużo Micronów...

 

btw nie wiem co to jest, bo LINK NIE DZIAŁA :)

 

 

BTW

 

Pewien debil dał na 2x2 GB PC8800 G.skill PI 3.3v i je orthosował, memtestował, grał w gry, pracowały tak kilka h, pamięci robiły "stabilnie" (ponoć) 1217 MHz DDR właśnie na tych 3.3v i mi je oddał (oczywiście jak się zarzekał - sprawne), i co się okazało? pamięci są zdechłe. Nie ma to jak dostarczać profesjonalistom pamięci na testy

może benchował ?

 

jakieś 3D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do XA czy jesteś pewny ze te cruciale są na elpidach ?, napisałem to arche z allegro skąd ma takie informacj, że to alpida. W odpowiedzi dostałem info, że sprawdzali programem testującym ???. Hm, a w necie gdzieś wyczytałem że to sa microny:

D9JKH ((HQ-187)), więc teraz już mam mętlik totalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

Panowie przepraszam za lekkie OT ale gdzie moge sprawdzić na jakich kościach pracują dane rewizje pamieci Corsair XMS2 DHX CL4 ??? byłbym wdzięczny za nakierowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jedyną możliwością dostania tego microna jest zakupienie tych cruciali... ale w tej cenie... nie chcę :)

w tej cenie tzn ..... drogo ;P

a co warte są te microny i jak z oc ?, no i to cl 7 :P jak bym miał z ddr3 do czynienia :(

i ciekawe jak z żywotnością tego microna :P

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...