Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie. Jakie ramy kupić 2x2gb najlepiej 1066Mhz albo dobrze kręcące się 800Mhz.

Myślałem o tym albo o tym x4.

 

Do wydania mam 250 zł.

Z tych to zdecydowanie G.Skille. Przy 4x1gb OC leci na łeb... Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jakie ramy kupić 2x2gb najlepiej 1066Mhz albo dobrze kręcące się 800Mhz.

Myślałem o tym albo o tym x4.

 

Do wydania mam 250 zł.

Zdecydowanie PQ od G.Skill, aczkolwiek - jeżeli chcesz coś taniej - G.Skill PK 800MHz również będą okej (aktualnie kosztują jakieś 200 zł za 2x 2GB: http://www.reactor.pl/component/option,com...oductId,42822/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ N Q ] G.SKILL DDR2 PC2 8500 4GB kit

 

560MHz 5-5-5-15 2,3V (BIOS)

 

Dołączona grafika

 

 

Zapewne pamiętacie te pamięci. twec, oraz DaRoN wspominali o nich kilka stron wcześniej. Przypuszczam że z napięciem można troszkę zjechać w dół. Bawię się nimi ok 1,5godz. Zaraz postawię świeży system i zabieram się za dalsze testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie opcje

 

3217884[/snapback]

A co powiecie o tych pamiątkach? 3218125[/snapback]
nie moge znalesc w topiku:}

 

jak te pamiatki sie teraz kreca?

3218176[/snapback]

[ N Q ] G.SKILL DDR2 PC2 8500 4GB kit

 

560MHz 5-5-5-15 2,3V (BIOS)

 

Dołączona grafika

 

 

Zapewne pamiętacie te pamięci. twec, oraz DaRoN wspominali o nich kilka stron wcześniej. Przypuszczam że z napięciem można troszkę zjechać w dół. Bawię się nimi ok 1,5godz. Zaraz postawię świeży system i zabieram się za dalsze testy.

Z napięciem na pewno możesz zjechać. Pamięci świetne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XA skoro nie odpowiadasz juz na moje maile to moze tak sie mi uda cos dowiedziec :|

 

jakie parametry maja kosci ktore mi sprzedales ? Ile MHz cl itd.

 

czy masz karte dzwiekowa do asus formula rampage bo mi jej nie poslales z plyta. a to nie jest brak kabelka tylko integralnej czesci plyty.

 

1 z 4 kosci jest padnieta. Masz jeszcze takie same czy mam liczyc ze tam gdzie jest wypisana gwarancja beda jeszcze mieli identyczne bo jak nie to bede mial fakt super dual 3 kosci do OC. Choc watpie zeby po 12 miesiacach udalo mi sie dostac taka sama kosc, niestety dopiero teraz podlaczylem do kompa wszystko. wczesniej nie mialem czasu sie z tym bawic bo mnie nie bylo a teraz mam reke zlamana.

 

ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej na GG? :) Mam GG w profilu i w sygnaturce :]

 

Na maile nie zawsze mam czas, bo jest wiele maili, allegro itp., a to że człowiek nie odpowiada na maila od 12h (dopiero je odebrałem, bo wszedłem na to konto Gmaila :) ) to jeszcze nie jest tragedia :)

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam NQ, zresztą zobacz post wyżej ;). Już 3 wynik pod rząd 560MHz (moje maksymalnie zrobiły 566MHz CL5). PQ muszę niedługo dorwać i sprawdzić jak wypadają.

 

 

Teama nie miałem, ale z doświadczenia, z G.Skillami, śmiało polecam PQ (lub NQ - patrz wyżej).

 

 

Muszki PCGH to raczej to samo co Redline XP2-8000, ale ze zmienionym radiatorem. Kręci się dość przeciętnie.

 

 

Z napięciem na pewno możesz zjechać. Pamięci świetne! :)

 

zamówiłem PQ, jestem ciekaw jak wypadną z porównaniu z NQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kompletnie z innej beczki, mam pytanko.

Zastanawiałem się czy będzie jakakolwiek różnica pomiędzy pamięciami kupionymi w Dualu czyli np. 2x1 a jak kupi się je osobno i złoży do kupy i ustawi jako dual? Oczywiście mowa o dwóch tych samych kościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kompletnie z innej beczki, mam pytanko.

Zastanawiałem się czy będzie jakakolwiek różnica pomiędzy pamięciami kupionymi w Dualu czyli np. 2x1 a jak kupi się je osobno i złoży do kupy i ustawi jako dual? Oczywiście mowa o dwóch tych samych kościach.

Jesli chodzi o wydajnosc to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...