Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsze doniesienia z frontu:

GOODRAM PRO 2x2GB są bardzo, ale to bardzo warte polecenia. Generalnie czekam na skonfrontowanie cen podanych mi przez Wilka, ale jeśli faktycznie takie będą w retailu to IMHO wybór tanich pamieci 2x2GB jest oczywisty.

A jeśli mamy grosiwo na DDR2 2x2GB i chcemy poweru... znowu wybór imo oczywisty. Właśnie bawię się OCZ Blade PC2-9600 2x2GB CL5. Są wpyteczne.

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze doniesienia z frontu:

GOODRAM PRO 2x2GB są bardzo, ale to bardzo warte polecenia. Generalnie czekam na skonfrontowanie cen podanych mi przez Wilka, ale jeśli faktycznie takie będą w retailu to IMHO wybór tanich pamieci 2x2GB jest oczywisty.

A jeśli mamy grosiwo na DDR2 2x2GB i chcemy poweru... znowu wybór imo oczywisty. Właśnie bawię się OCZ Blade PC2-9600 2x2GB CL5. Są wpyteczne.

ceny retailowe są już w agito.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze doniesienia z frontu:

GOODRAM PRO 2x2GB są bardzo, ale to bardzo warte polecenia. Generalnie czekam na skonfrontowanie cen podanych mi przez Wilka, ale jeśli faktycznie takie będą w retailu to IMHO wybór tanich pamieci 2x2GB jest oczywisty.

A jeśli mamy grosiwo na DDR2 2x2GB i chcemy poweru... znowu wybór imo oczywisty. Właśnie bawię się OCZ Blade PC2-9600 2x2GB CL5. Są wpyteczne.

A jak sie przedstawiaja pod wzgledem oc/cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wybiorę

 

OCZ Blade PC2-8500 4GB 2X2GB DDR2-1066 CL5 60$.

 

Pracują na 1.8v. Moja płyta ma min 1.92 v. Nie będzie za dużo ?

 

 

Kosmiczne tesciochy

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=224819

 

Na 1 i 3 stronie są ich możliwości. Cl 4 4 4 12 na 1000 mhz przy 1.860

 

Edit: ajajaj, to nie są low voltage ;/

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wybiorę

 

OCZ Blade PC2-8500 4GB 2X2GB DDR2-1066 CL5 60$.

 

Pracują na 1.8v. Moja płyta ma min 1.92 v. Nie będzie za dużo ?

Im się nic nie stanie nawet na 2.30V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pomyliłem je z Low Voltage.

 

to co brać?

 

gskille pk 1066 mHz cl5 CL 5-5-5-15 2.1v

ocz blade 1066mhz cl5 EPP CL 5-5-5-18 2.1-2.15 / na ncix jest 5-5-5-15 ;/

ocz reaper hpc 1066 EPP CL 5-5-5-18 2.1-2.2v / na ncix jest 5-5-5-15 ;/

 

cena taka sama.

 

Prosiłbym o jakąś opinię czy na asusie te pamiątki pójdą, i czy nie będzie problemu z 1066 mHz ? Moja płyta to nforce 650i.

 

Edit:

Wygląda na to, że z gwarancją ocz nie będę miał problemów. A z gskill nie wiadomo.

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubis nie bierz reaperów. Ostatnio straszne padaczki są. Moje na stanie robią 1110 na 2.33V i ani grama wiecej a black dragony(2x2) 1180 2.4V.

 

ps. dzisiaj bede testowal kingstony hyper X Black edition sa na proline za 225zł takze dam znać co i jak ;)

Edytowane przez Peczuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubis nie bierz reaperów. Ostatnio straszne padaczki są. Moje na stanie robią 1110 na 2.33V i ani grama wiecej a black dragony(2x2) 1180 2.4V.

 

ps. dzisiaj bede testowal kingstony hyper X Black edition sa na proline za 225zł takze dam znać co i jak ;)

Pokaż co te Kingstony potrafią...

 

Tak na zachętę.

 

Goodram Pro 1066 2x2Gb - 1068Mhz, 5:6, PL7, 1.875v bios (niżej nie sprawdzne) - 222 zł w agito.pl :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ma problem ze swoimi pamięciami i ich stabilnością. Daję bydlakom (2x2 GB DDR3 Reaper 1800 CL8) 1.95 do 2.0v napięcia i w Orthosie (test pamięci priorytet 9) przy DRAM Fequency 593 MHz i 8-8-8-28 po 15 sekundach test się wysypuje - WTF? Dodam że dalej z napięciem się trochę cykam bo nie wiem ile mozna dac do pieca...

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kruki to jak bardzo stare? :P

Wiesz z tym mam problem bo nie wiem:P Zdjalem radiatory ale ni huhu nie wiem jakie to sa kosci. Na nich napisane sa 2 symbole: 25G i 14HJ, a nazwa kodowa pamieci to: BL25664AA80A.16FE5. Moze ktos wie?

 

 

pozdro

 

 

Edit: Kolejny Update

 

Crucial Ballistix2x2GBDDR2-800, 4-4-4-12; 2,0V @ 1100MHz 5-5-5-15, 1.825V

 

Dołączona grafika

 

 

:P :P

Edytowane przez Mark18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmiczne tesciochy

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=224819

 

Na 1 i 3 stronie są ich możliwości. Cl 4 4 4 12 na 1000 mhz przy 1.860

 

Edit: ajajaj, to nie są low voltage ;/

Te testy sa troszeczke malo miarodajne. Puste MHz te pamiatku sa puszcone tam na strasznie luznych timingach byle tylko pokazac ile wyciagaj MHz ale w odczycie i zapisie juz prawdopodobnie by cieko wypadaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem pamiątki. Ocz reaper HPC 1066 5-5-5-15.

 

tak było na goodramach: 1200/900 6-6-6-18 2.08 v

Dołączona grafika

 

Tak jest na oczkach: 1200/1000 5-5-5-15 2.013 v

Dołączona grafika

 

Nie mogę ich wykręcić na 1200/1040...

Jakie mogę dać napięcie, żeby nie stracić gwarancji ? Jest możliwość sprawdzania napięcia jakie dawał użytkownik?

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj 2x2 OCZ Blade LV 9600. Narazie skromne def. czyli 1200 5.5.5.15 1.8V zobaczymy co dalej potrafią...

coś słaby odczyt w Latency,pokaz na co je stac bo sam sie nad nimi zastanawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, wysypują mi się na 1200/1000, 1200/900, i nawet 1200/800. Orthos działa 10 min dalej nie sprawdzalem. Gta iv po 30minutach i boinc zamrażają Windowsa. Nic nie można ruszyć.

Muszę powiedzieć, że wcześniej 1 kość goodram 2gb działała podkręcona do 1200/900, i nie było takich problemów.

 

Tylko nie zrażajcie się, to mój sprzęt i umiejętności, nie wina ramów. ;]

 

Teraz sprawdzam na 1066.7/1066.7

Dołączona grafika

 

Wyniki dużo słabsze. Użyje memtesta. Jak będzie nie halo to sprawdzę na Procku standardowym 800/800. Mam nadzieje, że nie będzie sypać błędami.

 

Jakieś porady ? Help ! :)

Edytowane przez Hubis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty tak smiesznie podajesz jakies 1200/1000? pisz ze chodza na 1000 czy na 900 a nie jakies 1200/900, to tylko miesza. jak kolega wyzej napisal. zwieksz napiecie, sprobuj moze poluzowac alphy. ale def powinny robic bez zadnego kombinowania. jezeli cos swiruja to odeslij na gware

 

coś słaby odczyt w Latency

ale tego nie rozkminilem :lol:

 

@m@rcinpl

 

zapodaj wiecej testow bo ramki wygladaja ciekawie. sam sie nad nimi zastanawiam. sprawdz z mniejszym pl. zoabcz ile robia na 1,9-2,0 [lv do tylu chyba toleruja jak co to mnie poprawcie] przy cl5. jakies testy na cl4?

Edytowane przez mobot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...