Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Potrzebuje opini o pamięciach OCZ Technology 4GB DDR2 2X2 1066MHz Reaper HPC CL5. Ma ktoś z was takie pamięci ? Dadzą radę wycisnąc około 1150 MHz Cl5 przy znośnym napięciu? Wymieniam swoje A-Daty, a cena i wygląd tych OCZ jest zachecający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Potrzebuje opini o pamięciach OCZ Technology 4GB DDR2 2X2 1066MHz Reaper HPC CL5. Ma ktoś z was takie pamięci ? Dadzą radę wycisnąc około 1150 MHz Cl5 przy znośnym napięciu? Wymieniam swoje A-Daty, a cena i wygląd tych OCZ jest zachecający.

Masz pod spodem temat Ocz 4gb Ddr2 2x2 1066mhz Reaper Hpc Cl5, oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co taniego i pewnego polecicie zeby latalo na niskim V przy 1000mhz? Dobrze by bylo zeby to byl CL4 ale pewnie do 240zl bedzie ciezko?

Raczej ciężko...

No to co z cl5:)

W tym przypadku to można upolować dobre sztuki pamięci nawet z marki GoodRam:

- def: 800 MHz @ 6-6-6-18 @ 1,8 V

- OC: 976 MHz @ 5-5-5-15 @ 1,76 V

Stable by Prime95 (Blend Test)

Cena - 130 zł (za 2 x 2 GB). Także warto wspierać Polski przemysł. Dobre bo Polskie ;)

 

Zresztą zamiast dopłacać xx% do pamięci DDR2 >1000 MHz lepiej kupić zwykłe 800 MHz ale o xx% większej pojemności - ogólna wydajność i komfort pracy będzie o wiele większy.

Edytowane przez m15m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jakie pamiatki 2x2gb teraz warto brac, powiedzmy 250zl (+/-10%)? Milo by bylo gdyby mialy zblizone/lepszym oc niz posiadane Corsair Xms2 667@920cl4 v2.27 @1066cl5 v.2.2 (sa do sprzedania tanio :D) na oku mam PATRIOT VIPER 800mhz, Ocz Reaper 1066mhz , A-Data Vitesta1066mhz

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2x2gb OCZ reaper i 1100 mhz robia na 2.4v. Ale dobrze nie potestowalem jeszcze. Przy 1070 Mhz i chyba 2.3v gralem w coda przez 2h i zadnych problemow (wiem ze to nie wyznacznik stabilnosci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jakie pamiatki 2x2gb teraz warto brac, powiedzmy 250zl (+/-10%)? Milo by bylo gdyby mialy zblizone/lepszym oc niz posiadane Corsair Xms2 667@920cl4 v2.27 @1066cl5 v.2.2 (sa do sprzedania tanio :D) na oku mam PATRIOT VIPER 800mhz, Ocz Reaper 1066mhz , A-Data Vitesta1066mhz

G.Skill NQ CL6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Stoje właśnie przed wyborem pamiątek (2x 2Gb)do configu poniżej, jakie pamięci polecacie, ważne dla mnie jest aby pamiątki nie miały radiatora, ze względu na chłodziwo już zakupione.

Cena do 250 zł

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu że P45 na dfi kręci gorzej niż P35. Wracając do tematu sprawdzałem kilka zestawów OCZ ReaperX EB 2x2 800 i nie było pary, która nie poszła mojej płycie na 1100, przy czym WSZYSTKIE zrobiły 1068@2,1V@5-5-5-15 w pełni stabilnie i bez oporów. Według mnie nadal robione są na bardzo dobrych PowerChipach (wbrew opiniom wielu osób)

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...