Skocz do zawartości
BLANTMEN

Kto wygra wojnę ???

Kto wygra wojne ???  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kto wygra wojne ???

    • USA
      50
    • Irak
      6
    • Czy wojny nikt nie wygra
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzi o czym gadacie !!!!! Wojna sie zaczęła, a wy nawijacie o tym kto zwycięży, trzeba sie martwic o to że  wszystko polecie na łeb an szyle w góre, ceny  ropyzaraz sie podniosa jesli już sie nie podniosły, a ja k* zamierzałem nagryware kupic i bede musiał szybciej to załatwic. Dalej, jak sie to rozwinie to poleci po całej wschodniej Europie bo do Azji Mniejszej na pewno dotrze, jesli USA szybko Iraku nie rozbroi.

Eee, tak źle nie będzie. Arabia Saudyjska już wcześniej zapowiedziała zwiększenie wydobycia na czas wojny, żeby uregulować ceny. Drastyczny ich wzrost mógłby wystąpić dopiero gdyby wojna przeciągnęła się na kilka miechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi o czym gadacie !!!!! Wojna sie zaczęła, a wy nawijacie o tym kto zwycięży, trzeba sie martwic o to że  wszystko polecie na łeb an szyle w góre, ceny  ropyzaraz sie podniosa jesli już sie nie podniosły, a ja k* zamierzałem nagryware kupic i bede musiał szybciej to załatwic. Dalej, jak sie to rozwinie to poleci po całej wschodniej Europie bo do Azji Mniejszej na pewno dotrze, jesli USA szybko Iraku nie rozbroi.

Eee, tak źle nie będzie. Arabia Saudyjska już wcześniej zapowiedziała zwiększenie wydobycia na czas wojny, żeby uregulować ceny. Drastyczny ich wzrost mógłby wystąpić dopiero gdyby wojna przeciągnęła się na kilka miechów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorex wide mojej odpowiedzi ztego co czytałem to korea nie jest w stanie stanom zrobic krzywdy ale państwom ościennym tak myslicie że jak by była taka możliwość to wujek sam nie zrobił tam swojego prządku ?? oni czekają aż korea sama sie obali i tak sie niedługo stanie a przypominacie sobie coś takiego jak projekt "gwiezdne wojny" ?? amerykanie mają możliwość zlkiwidowania pocisków z głowiacami podczas lotu mają przecież szpiegowskie satelity a co do bomb atomowych pomyśl niech korea wyrzuci 10 głowic po 100 k ton ok a jaka będzie odpowiedź usa ?? przecież nie zniszczą ich potencjału oni mają chyba jeszcze ok 400 głowic dokładnie nie wiem ale ponad 200 i to grubo !!!! jedno uderzenie i korea zostaje zniesiona z ziemi do cna !!!! korea wie że nie ma szans !!! a co iraku niech lepiej zabiją saddama jak najszybciej aby nie zdołał on wykorzystać wogule swego potencjału stany sa za poterzne nic nie jest w stanie ich zniszczyć !!! militarnie i nie piszcie o rosji bo to jest smutne a chiny ??? z ich technologią ?? buhhehhe dopiero teraz mają jaką mieli amerykanie w 50-60 latach więc pomyślcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dobrze wiedzą, że ameryce chodzi i "czarne złoto" i potężny poligon i  według mnie ta wojna jest bez sensu będzie tak jak 12 lat temu, Saddam powiedział że puści broń chemiczną i biologiczną na Izrael i bezie koniec wojny. A tak pozatym nie krytykujcie Busha, bo on nie ma nic do gadania w Ameryce, tam wszystkim kieruje ktoś inny coś jak ARCHIWUM X.

 

Adam

No to chyba niesłyszałeś tego, że jeżeli Saddam użyje choćby mikronowej bomby chemicznej to na Iraq leci atomówa.

Dla mnie w sumie byłoby git bo te wszystkie araby mnie wkurzają, a konkretnie to, że "jeśli pójdą na walke w słusznej sprawie to idą do nieba"

jezu to jest sekta, a nie religia.

 

Co do Korei - to są czyste kamikadze "jak mnie dotkniesz to pożałujesz" wprawdzie prawdopodobnie mają już z 2 atomówy, ale gdyby Bush spóścił ok 20 bomb neutronowych w najważniejsze miejsca Korei (głównie wojsko i inteligencja Korei) to są po przegranej stronie ponieważ cywile niemają szans z wojskiem USA.

Fakt faktem ucierpią cywile, ale tu chodzi o skuteczne rozbrojenie wroga.

Jestem za usunięciem 100% inteligencji Korei bo wtedy żaden żółtek niewpadnie na to, żeby grozić jakiemukolwiek kraju. Wysłać żółtków do Iraqu do roboty bo u siebie maja ruinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)wszystkie araby mnie wkurzają, a konkretnie to, że "jeśli pójdą na walke w słusznej sprawie to idą do nieba"jezu to jest sekta, a nie religia.

DOKŁADNIE !!! To jest sekta. Gdzieś (nie pamiętam gdzie, a nie będe zgadywał, ale to tamte okolice) nie możesz zgolić brody. Za zgolenie czeka cię kaar śmierci 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba niesłyszałeś tego, że jeżeli Saddam użyje choćby mikronowej bomby chemicznej to na Iraq leci atomówa.

Dla mnie w sumie byłoby git bo te wszystkie araby mnie wkurzają, a konkretnie to, że "jeśli pójdą na walke w słusznej sprawie to idą do nieba"

jezu to jest sekta, a nie religia.

 

Co do Korei - to są czyste kamikadze "jak mnie dotkniesz to pożałujesz" wprawdzie prawdopodobnie mają już z 2 atomówy, ale gdyby Bush spóścił ok 20 bomb neutronowych w najważniejsze miejsca Korei (głównie wojsko i inteligencja Korei) to są po przegranej stronie ponieważ cywile niemają szans z wojskiem USA.

Fakt faktem ucierpią cywile, ale tu chodzi o skuteczne rozbrojenie wroga.

Po przeczytaniu tego poprostu ręce opadają, Boże jak to możliwe ze w Polsce są jeszcze tacy ludzie. Radzę ci przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, przemyśl to i więcej nie wypisuj takich bredni :evil: :evil: :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ludzkosc nie mysli o globalnym kosmicznym zagrozeniu i sie nie zjednoczy - i wyginiemy niedlugo jak kolejna cywilizacja we wszechswiecie - kto wie moze juz jestesmy ostatni - moze wszyscy przed nami juz nie zyja :D ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...