Skocz do zawartości
forest kila zbila

Office Pc Superpi Competyszyn ? :) Slowest Pi-able Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam dużo tego ale większość nie żyje.. Za to jeśli chodzi o RAM SIMM to służę, Moge to komus oddac. Liczy sie u mnie 4M, po 13/21 jest 20min 30s

 

EDIT:

Nie wiem dlaczego, ale po ustawieniu w biosie taktów 100x2.5 zaczęło go widzieć jako PII 166mhz.. W każdym razie to ten sam procek.

 

2M - 16min 11s (250mhz)

Dołączona grafika

4M - 34min 1s (250mhz)

Dołączona grafika

 

Na razie tyle bo za szybko mi się to liczy ;) Potrzebuje wolniejszego procka, ten jest ok jako maszyna do pisania i netu a nie office competyszyn :)

Edytowane przez ddmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby komPiki nie liczyły na darmo - wpadliśmy z Forestem na pomysł, żeby nagradzać liczących dożywotnim rabatem w zenfist.pl - za wynik > godzinę 1%, za wynik > 2 godziny - 2%, za wynik > 3 godziny 3% rabatu. Rabaty obejmują również produkty z promocji ;) Aby otrzymać rabat - trzeba założy konto w zenfist i wysłac Forestowi PW z e-mailem użytym do rejestracji. Na tej podstawie i po weryfikacji wyniku przyznany zostanie rabat :) Ceny zmieniają się po zalogowaniu.

 

Trzymam kciuki - i szukam swojego intela 133mhz :D

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maksymalny rabat jaki przewidział system to 3%. ale jeżeli godzinę za łatwo zrobić możemy przesunąć w górę. Zaraz się tym zajmę - może zmotywuje to kogoś do wykręcenia.... gorszych czasów :D Co o tym myślisz Forest?

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm mamy tu kilka sprzętów gotowych do wyników ~4-5h,, 1h można zrobić na ~600mhz,, możemy trochę przytemperować ;) 1% - >2h , 2% - > 3h, 3% 3,5h tak żebym się na pewno załapał :lol: :P bliżej 4 bym się skłaniał,, 3h to rewiry PII a da sie liczyć na sprzęcie duużo wolniejszym :)

 

może jeszcze jakiś bonus za pi16 over 48h ? ;) ranga na forum cpt. slow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się tym zajmę - może zmotywuje to kogoś do wykręcenia.... gorszych czasów

Jakieś 200MHz pi na niski prio i prime w tle i czas będzie kosmiczny... :/

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już nie będę siebie cytował z pierwszego posta przecież to zabawa i nie gramy o złote kalesony

Ale dla upustu ktoś może się pokusić o takie zaranie.

 

BTW - mój Pentium MMX zdechł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, no to coś czuje, że przy kolejnej wizycie u rodziców trzeba będzie wygrzebać z piwnicy jakieś "klasyki"

Chyba jedynie P166MMX sie ostał na płycie Via Apollo - pytanie: czy żyw jeszcze? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam gdzieś jeszcze Pentium Pro , fajnie toto nawet śmigało szkoda że sie wtedy nie znałem na ocowaniu jeszcze , z ATI 3D Charger ładnie NFS chodził nawet :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam allegro w poszukiwaniu czegoś "szybszego" ale nic ciekawego nie zauważyłem poza jednym cudeńkiem: klik Kupujemy?;)

 

Zaraz odpale to co mam na 16M:) mam jeszcze jakiegoś dziwnego celerona 333mhz, zobacze może bedzie lepszy.

 

EDIT: Mam jak narazie 2miejsce w 16M :)

 

2. ddmar- 02.24.32.992 ; PII 200MHz @300MHz + http://img210.imageshack.us/img210/3774/ca...08182616lt4.jpg

 

 

PS. Ikonka w tray'u to programik do screenów włączony po zakończeniu liczenia.

Edytowane przez ddmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej podnosilo predkosci wentylatorkow w kompie i na elo wyswietlaczu (chyba prototypy OLED :D) zmienialy sie cyferki.

Szef dzialu hardware i nie wie ;) Dzialalo turbo, dzialalo. Stare dobre czasy AT 286, 386...

 

ps. Mam jescze chyba pierwszego mojego pc...386SX 25MHz by AMD....mozna by sie pokusic, jak znajde wolna chwilke ;)

 

ps. Hmm, tylko czy to pojdzie na 386???

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał mobo, to mam kilka pentaków pro :wink:

Kain się zajmuje takimi rzeczami, pogadaj z nim.

 

Na 386 może być bieda, nie wiem jak tam z win 98 na czymś takim... A może da się uruchomić SPi na takim 4mb miniWIN 98?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef dzialu hardware i nie wie ;) Dzialalo turbo, dzialalo. Stare dobre czasy AT 286, 386...

 

ps. Mam jescze chyba pierwszego mojego pc...386SX 25MHz by AMD....mozna by sie pokusic, jak znajde wolna chwilke ;)

 

ps. Hmm, tylko czy to pojdzie na 386???

Masz szanse. Sama instalacja windows 95 zajmie pol dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi fizycznie o to JAK bo podłączyć dysk to żaden problem. Nie wiem czy da się w tym wynalazku uruchamiać inne programy, może sprawdze potem.

 

PS. Forest uaktualnij ranking ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...