Skocz do zawartości
Gość mich83

Nówka Acer Czy Co Innego

Rekomendowane odpowiedzi

marcin kowal a powiec mi jak sprawuje sie on z głośnościa bo chciał bym go czasem zostawić włączonego na noc. Wiatrak słychać jest jak sie chodzi po windowsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest głośny a na pewno jest dużo cichszy od mojego PC Przy moim kompie nie usnę w nocy a przy tamtym lapku raczej da rade. Wiatrak uruchamia się dopiero jak proc osiągnie jakąś określoną temperature jak pamiętam 60stopniC. Ale przy tym nie jest jakoś nadmiernie głośny.

 

POWIEM WAM TAK:

za <1500 to się opłaca kupić tego lapka choć koleżanka nie ma 2 lat gwary lecz rok a zawsze by się przydał jeszcze roczek więcej. Jak znajdziecie jakiś zklep co daje 24miechy gwary to sie nie zastanawiajcie. No chyba że kupicie sobie lapka w RVT... ale o tym już pisałem wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj warszawiaku-buraku

przy procesorach to o jakich warunkach mówiłeś? - pogodowych

 

podobno szukałeś laptopa dla taty - co wstyd Ci się było dzieciaku przyznać i ściemę walisz

 

http://proline.pl/shop.php?prodid=FSC+EM7BV5535AY3PL

http://proline.pl/shop.php?prodid=HP+6720S+GB899EA

http://proline.pl/shop.php?prodid=HP+HP530+GU327AA

http://proline.pl/shop.php?prodid=MSI+VR610X-045PL

http://proline.pl/shop.php?prodid=TOSHIBA+L40-14B

 

sorry za tego warszawiaka - co w takim wielkim mieście nie ma sklepów komputerowych, że Ci inni mają szukać?

wiem, wiem - jesteś przybłędą w stolicy za pracą jak większość ludzi w tym mieście a może Ci mapę miasta wysłać żebyś się nie zgubił?

więc jak widzisz pozostajesz tylko burakiem

 

i zamiast jechać na tą giełdę komputerową koło "Stodoły" gdzie Ci tą Toshibę wciskają prosto ze straganu wykażesz się większym rozgarnięciem i podskoczysz do hipermarketu Carrefour - mówię zupełnie poważnie! - wiele wyprzedaży mają !

 

więc przestań pisać o wiatraczkach, sraczkach i zachowaj się jak facet z jajami w tym Wielkim Mieście i na tym forum również !!!

tylko jak już będziesz jechał z tym tysiakiem to uważaj na kieszonkowców w tramwaju metrze i autobusie

 

peace B-)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ale nie pamiętam dokładnie bo go tylko z 48h testowałem

 

ale najprawdopodobniej długo śmiga bez włączonego wiatraka potem na chwilke sie załancza i znów długo cisza tak chyba jest ale już nie pamiętam. sorry że nie moge dokładnie podpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns szew na Ciebie w pracy jedzie czy cie biją na podwórku, że tak sie irytujesz??? Lepiej się przejdź do apteki po nervosol a nie na czacie siedzieć.

 

Dla jasności mówie Ci żebyś innym nie gadał głupot." Celeron M 5xx jest oparty na rdzeniu Merom-L, czyli tym samym co Core 2 Duo (Santa Rosa). Nie pozostawia on żadnych szans przestarzałym procesorom Pentium M"

 

 

A dlaczego mam nie zadać pytania na forum gdzie można kupić w końcu chyba to szybciej niż jeździć po sklepach? No chyba że sie znajdzie na forum takiego czepiającego się każdego słowa człowiek.

 

Będe się pytał o wiatraki jak i mogę się pytać o kolor radiatora w nim w końcu od tego jest forum, i akurat hałas wiatraka nie jest dla mnie drobnostką.

 

Jestem z Warszawy ale wolał bym byc człowiekem ze wsi niż takim podirytowanym człowiekiem jak ty.

 

 

Ps. Na czytaniu znasz sie tak samo jak na procesorach? Pisałem że chodzi mi o sklep w którym zamówienei można odebrać w Warszawie.

Edytowane przez mich83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz kto przy zdrowych zmysłach porównuje starszy do nowego - czy ja cos takiego powiedzialem

celeron4 2,0 czy pentium III 800? bo już się pogubiłem ;)

 

idę do apteki po persen

kupić ci prostamol uno?

 

bez odbioru

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz popatrz ile postów na stukałeś i pomyśl czy zamiast się srać czy kupić jedno czy drugie [ciach!]o, nie lepiej było się zastanowić i kupić coś innego. Najprawdopodobniej już byś miał nowego laptopa.

Dokładnie.

 

Popieram Burns'a w całej rozciągłości! michu83 czy Ty się z przedszkolakiem na mózgi pozamieniałeś?! Wszyscy ci odpowiadają jednoznacznie a Ty nadal swoje. nie no k... ile można. Czy ktoś w tym temacie napisał, że toshiba byłaby lepsza? NIE!

Jeżeli zależało ci na opinii innych (po to pisze się na forum) to ją otrzymałeś, więc o co chodzi?

 

Zastanów się sam o co ci chodzi i może jednak kup sobie tą Toshibe jeżeli uważasz że nikt na tym forum nie ma racji. Jednak w takim wypadku nie widzę sensu pisania na forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawych rzeczy można sie od ekspertów dowiedzieć, że Vista z Aero potrzebuje grafę obsługującą dx10 :mur:

Żal pupe ściska czytając takie wypowiedzi na poziomie piaskownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miazga82

a widziałeś kolejny buraku-warszawiaku, że napisałem - nie jest mi to potrzebne i mnie nie interesuje

a gdyby było to przeczytałbym sobie ten artukuł:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=121 - bo szukac umię

 

a że Ciebie podniecają 3dMarki i kolorki to już inna bajka

i zamiast się wymądrzac powinieneś w tej piaskownicy zauważyc to co najważniejsze - czyli, że sugerowana Toshiba nie ma sterowników do Viśta a nie chwytac za słówka

 

żeby Ci pośladów nie rozerwało!!! ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz najważniejsze - pełne Aero wymaga dx10 - x600 tego nie ma - jesteś pewny, że ma być dla Ojca czy sam chcesz sobie pogiercować?

3100 to słaby układ ale nowoczesny...

Burakiem to może Ty jesteś, i nie masz prawa mnie publicznie obrażać. Nawet gdybyś miał ku temu podstawy.

Chyba pracujesz na bana :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mich83

Burns nie odwijaj teraz kota ogonem. Ja się spytałem co jest wydajniejszy ten celron 530 czy pentium M a ty odpisałeś.

 

"PEWNIE 83 TO TWOJ ROCZNIK, ALE CHCE CI POWIEDZIEC, ZE DZICIAK JESTES

CELERONY WYDAJNIEJSZE - POCZYTAJ TROCHE - DOKSZTAŁĆ SIĘ"

 

I powiec mi kto ma się teraz dokształcać według ciebie?

 

Druga głupota palnięta przez ciebie to apropo właśnie tego dx 10. Jeśli czegoś nie jesteś pewny to porostu nie pisz bo tylko wprowadzasz w błąd i sam nabijasz posty bo tworzą się nieporozumienia.

 

 

zielak_18 gdyby nie te bezsensowne kłótnie to ten temat byłby o połowę krótszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a wszyscy wezcie sie [ciach!]cie mocno w glowe.

Burns lapie na mily wieczor ZKU za wyzywanie innych, mich83 za ogolne pieprzenie ZPP, reszta [ciach!]a nie pokazywac mi sie na oczy bo nastepny flame skonczy sie pozegnaniem z kontem na PPC.

 

:mad:

 

Jesli sie komus nie podoba - smialo bijcie do administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...