Skocz do zawartości
Liquid

Project Entropia

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jakies spolecznosci warte polecenia i wstapienia?

Czy ktos wie kiedy visa ruszy?

Moze jakis FAQ jak najlepiej zaczac zeby nietracic PEDow niepotrzebnie(jak juz je bede mial)?

Wszelkie uwagi o grze mile widziane.

Jakos niewiele osob na forum interesuje sie ta gra :?

A jest naprawde wkrecajaca :P

Pierwsza gra online, w ktorej spotkalem dziewczyny/kobiety.

Np. na AAO nie spotkalem zadnej :cry:

Ciekawy jest przypadek 'Kuby'. Podobno sa dwie o tej ksywie laski wygladajace tak samo tyle ze jedna prowadzi koles a druga dziewczyna :) Nie spotkalem ich jeszcze jednoczesnie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia informacja z przed doby:

SUPPORT INFORMATION - 2003-04-04 16:05:59

VU 4.4 is estimated to arrive tomorrow, 2003-04-05. VU size is about 42 MB. Due to the VU, the Alternative Payment method, PayByCash, is temporarily down. You are also not able to apply for PE participant accounts.

 

 

Mogli by cos konkretniejszego i swierzszego podac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki maly problemik, sciagnalem gierke, zainstalowalem, gdy my sie pojawia ekran do logowania klikam na "Apply for account" i mi wyskakuje error ze albo ni mam polaczenia z netem albo server jest offline, ale server ich dziala i problemow z netem tez raczej nie mam :D A jak wpisze fikcyjny login i password to mi wczytuje gierke ale wyskakuje ze nie prawidlowy login, sprawdzcie czy wy mozecie zalozyc nowe konto jezeli tak to zalozcie dla mnie i podajcie mi haslo na prywatna wiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem dzień na możliwość założenia konta :x a i tak mi nie wyszło bo trzeba wypełnić wszystkie pola. A np nasz kod pocztowy nie pasuje tak więc wpisałem dane jakiejś firmy ze Stanów :twisted: i było gites :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...