Skocz do zawartości
Gość MaRuH

Jaka Obudowa Do 160zł ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, rozglądam się za nową obudową, teraz mam 3 letnią budę od tracera i chce się jej pozbyć bo jest mało przewiewna, rozklekotana, wpada często w wibrację i mi się już nie podoba z wyglądu :) . Na nową budę nie mam dużo kasy tylko 160zł ale myślę że chyba coś fajnego idzie kupić za tą kasę ? :) . Wymagania co do nowej budy mam takie, najlepiej jak by była czarna (chociaż jakieś srebrne wstawki przeżyje), przewiewna, ładna, niekoniecznie musi być już z wentylatorami postaram się coś sam zamontować ale jeśli będą to nic się nie stanie, aha no i buda bez zasilacza. Nie wiem czy za 160zł znajdzie się taka jakiej bym chciał :) , rozglądałem się po allegro itp i jest tyle tych budek że nie wiadomo co dobre a co złe.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chieftec DG-01B-D-U

Wystarczająco przewiewna i można ją dostać za ~150 zł.

Sharkoon będzie miał pewnie lepszą wentylację, a Chief powinien być trochę cichszy [wszystkie blachy to 0,8mm stali, trudno tu o drgania wywołane przez wentylatory].

W kategorii superwentylacja może warto dozbierać do Sharkoona Rebel 9 Value [tak, wiem że to 200 zł]? Widziałem jego boczny wentylator w akcji i jedyne co mogę napisać to: :shock:

 

Bym zapomniał...

Ciekawie się prezentuje Sunbeam Freezing Storm, o której niewiele niestety mogę napisać. To nowość, ale 3 wentylatory w zestawie poradzą sobie z dowolną ilością rozgrzanego powietrza. No i okno też się ładnie prezentuje :) [165 zł]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liquidforce, ja również mam problem z wybraniem obudowy. Ten Sunbeam wygląda przyzwoicie, a podobno Sharkoon tym 25cm wiatrakiem zaburza poprawny przepływ powietrza w obudowie, spotkał się ktoś z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx za odp , zastanawiam się teraz między Chieftec DG-01B-D-U a Sharkoon Rebel 9 Economy ewentualnie jakiś CoolerMaster Elite 3xx, co tu wybrać?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na Cooler Master Centurion 532. Mam i bardzo sobie chwalę :-)

No buda fajna podoba mi się ogólnie tylko że cena to już trochę ponad 200zł :-| a tyle nie mam, max 160zł.

 

Mam już swoje typy, teraz tylko muszę wybrać jedną :) , za 2 dni zamawiam, co brać

 

Co sądzicie o Coolermaster Elite RC-331, podoba mi się ta buda, cena 150zł wiec nie jest źle.

 

Na oku mam jeszcze Sharkoon Rebel 9 Economy Black

 

i

 

Sunbeam Freezing Storm Black, ta buda też wydaje się całkiem całkiem, 3 wentyle itp zresztą tu są foty http://zenfist.pl/sunbeam-freezing-storm-b...-2026.html#spec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też ją kupię bo mi się najbardziej podoba z wszystkich jakie brałem pod uwagę ( to jest CM 332). Tak więc wybór padł na Elite 332, wielkie dzięki wszystkim za odp.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No buda fajna podoba mi się ogólnie tylko że cena to już trochę ponad 200zł :-| a tyle nie mam, max 160zł.

Jak patrzysz po jakiś dziwnych sklepach to pewno że jest po ponad 200 PLN. Rzuciłem okiem do sklepu gdzie kupowałem swoją i dzisiaj stoi tam po 178 PLN...

http://kombo.krakow.pl

Nokaut.pl podaje ceny nawet w okolicach 171 zł, a CM 33x powinieneś dostać w cenach grubo poniżej 150 PLN. Wszystko zależy czego się szuka, ja potrzebowałem panela i złączek na górze obudowy i Centurion 532 był dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Gdyby nie to, na pewno wziąłbym coś z CM 33x...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz wspominali poprzednicy

Sharkoon Rebel 9 economy. Bardzo fajna buda sam posaidam czarna. ładnie tez mozna sie w niej zmiescic z WC. ( np kibel Wegorza )

Coolermaster Elite 3xx tez bardzo fajna buda, kumpel ma. montowanie hdd bezsrubkowe ( sharkoon tegoz nie posiada )

generalnie obydwie sa bardzo fajne. <160zl

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...