Skocz do zawartości
Logitech!

Ruter? Neostrada 6mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...mozecie podac mi kilka dobrych ruterow pod NEO 6mb naprawde cos dobrego max do 5kompow w lanie(odleglosci do kazdego kompa 20m)....tylko zeby nierozlanczal sie po 1h albo przy kazdym urochomieniu musze restartowac go.....jesli macie jakas karte sieciowa dobra do zaoferowania to bardzo prosze:) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest wszystko napisane, kupujesz sobie modem ADSL i router np WRT54Gx + wgrywasz Tomato i tyle.

Lista modemów też jest.

 

Polecam więc zakup 2 osobnych urządzeń - modemu ADSL z portem ethernet i routera wspierającego Tomato. Co do konfiguracji takiego tandemu, to ważne jest, aby modem pracował wyłącznie w trybie bridge. Tomato ma możliwość ustawienia połączenia PPPoE i to na nim wpisujemy dane (nazwę użytkownika i hasło) połączenia ADSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam WRT54GL i on ma 4-portowy switch, a jak to za mało to można dokupić osobny switch i wystarczy, nie musisz używać Wi-Fi. Podłączasz modem do routera i tyle, a kompy do wbudowanego w router switcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam WRT54GL i on ma 4-portowy switch, a jak to za mało to można dokupić osobny switch i wystarczy, nie musisz używać Wi-Fi. Podłączasz modem do routera i tyle, a kompy do wbudowanego w router switcha.

 

mi kazdy proponuje

 

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywn...pelny,id,18820/

http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywn...pelny,id,12417/

Edytowane przez Logitech!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym masz już modem i router ze switchem w jednym pudełku, ale na pewno nie ma w nim takiej możliwości konfigurowania ruchu w sieci jak w Tomato. Jak Ci na tym aż tak bardzo nie zależy to możesz wziąć. Ja miałem swojego czasu modemo-router od Asmaxa i oddzielny switch i też dawał radę, ale zarządzaniem łącza zajmował się zdrowy rozsądek użytkowników neta :lol2: Edytowane przez AndiX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym masz już modem i router ze switchem w jednym pudełku, ale na pewno nie ma w nim takiej możliwości konfigurowania ruchu w sieci jak w Tomato. Jak Ci na tym aż tak bardzo nie zależy to możesz wziąć. Ja miałem swojego czasu modemo-router od Asmaxa i oddzielny switch i też dawał radę, ale zarządzaniem łącza zajmował się zdrowy rozsądek użytkowników neta :lol2:

 

OK! chodzi mi dokladnie zeby miec wwszystko w jednym tak jak w linku podalem....to co bys zaproponowal cos dobrego :) zeby siec niepadala co 2h :)

 

 

PROPOZYCJE JAKIES ???

Edytowane przez Logitech!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...