Skocz do zawartości
chrzanek

Noctua +chief Lcx, Alternatywy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Koncze wlasnie skladanie nowego kompa:

 

E8400 (w drodze, obecnie jakis padaka P4)

Asus P5k-e wifi

2x1gb ocz platinum rev.2

palit gf8800gt sonic

corsair hx520

 

obudowa: chieftec lcx

 

Obecnie do zamontowania gotowy lezy fander 120mm i 92mm. Ostatnim elementem jest chlodzenie na procka(w boxowe cos nie wierze). Celem jest cisza i wydajnosc, w miare mozliwosci za rozsadna cene, ale jako ze kompa zmieniam raz na kilka lat to dla czegos wydajnego jestem w stanie sie poswiecic. Planowalem Noctua NH-U12P, ale nie mam gwarancji czy wejdzie on do chiefteca (jest taki dziwny mechanizm zamka w obudowie i mam obawy ze przez to sie drzwi nie zamkna), czy ktos z Was moze ma podobny konfig lub probowal zamocowac to chlodzenie w lcx? Czy mozecie mi polecic jakies inne chlodzenie (idealnie w okolicach 100zl)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem zalozona noctue nh-u12f w chieftec dragon. z tego co widze to zasada zamykania drzwiczek jest taka sama. no i drzwiczki opieraly sie minimalnie o chlodzenie. bylo to zauwazalne na ich dolnej krawedzi, wzgledem podstawy budy. po prostu ciutke sie wyginaly-odstawaly. ale 0 problemow z otwieraniem, zamykaniem budy.

gdzie kupisz noktue za 100zeta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...