Skocz do zawartości
mato22

Cheftec 750 W

Rekomendowane odpowiedzi

Chef z tematu nie trzyma napięć na 8800gt

A wszystko zaczęło się od tego że zmieniłem mobo z p5n-e sli na gigabyta ds4 na p35

Na Asusie chodzilo aż miło natomiast na Gigabycie karta wyświetla komunikat iż nie dostaje wystarczającej ilości prądu.

I teraz sęk w tym że nie wiem co z tą zasiłką zrobic bo nie mam na nią gwarki.

Znacie jakiegoś majstra od zasilaczy w Wawce albo okolicach ??

Albo też znacie inny powód tego co się dzieje z zasilaczem??

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz miernikiem.

Zapomniałem dodać, że teraz sprzęt chodzi na neotecu 420 i bez zająknięcia wszystko działa.

Nie ma on pci-ex ale karta podłączona poprzez przejściówkę działa bez problemu.

Tak więc nie wiadomo co jest nie tak. A co do pomierzenia miernikiem zrobie to wieczorem bo nie mam teraz miernika.

Ale skoro na neotecu działa to czemu nie działa na 750 w zasilaczu??

Co do molexa to był podłączony i nic, to samo.

A wkładanie do drogiego slotu coś da skoro teraz na neotecu działa wszystko bez problemu?

Edytowane przez mato22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że teraz sprzęt chodzi na neotecu 420 i bez zająknięcia wszystko działa.

Nie ma on pci-ex ale karta podłączona poprzez przejściówkę działa bez problemu.

Tak więc nie wiadomo co jest nie tak. A co do pomierzenia miernikiem zrobie to wieczorem bo nie mam teraz miernika.

Ale skoro na neotecu działa to czemu nie działa na 750 w zasilaczu??

Co do molexa to był podłączony i nic, to samo.

A wkładanie do drogiego slotu coś da skoro teraz na neotecu działa wszystko bez problemu?

Wyglada jednak na zasilacz. Wcześniej wspominałeś tylko o zmianie płyty - o tym, że na innym zasilaczu wszystko działa nie było mowy. Dlatego pisałem o slotach itd. Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze z uwagi na niski pobor mocy zasilacz... baa 750-cio watowy potwor nie zauwaza, ze wlaczasz komputer ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zarcik ;) i tym niesmiesznym postem dobilem do tysiac siedemsetnego postu.. posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś zostało uszkodzone podczas demontazu zasilacza z poprzedniego zestawu ?

Nie raczej nie mozliwe jest uszkodzenie przy demontaż. Gdyż sprawdzałem pozniej poprzez przelozenie zasilacza do innej platformy - tej na moim drogim konfigu. I działał...

To jest bardzo dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...