Skocz do zawartości
Gość

Klucze

Rekomendowane odpowiedzi

takie pytanko, jaka firma robi dobre klucze?

mam juz dosc poniszczonych nakretek, ostatnio nawet odkrecajac zapieczona nakretke wygiolem klucz 8O . moje wymagania: musza byc dobrze zrobione zeby nie niszczyly nakretek, musza byc ze stali wanadowej(ale naprawde wanadowej, a nie wanadowo-gownolitowej), nie musza byc tanie. no i jak ktos zna sklep w stolicy, albo jakis wysylkowy, gdzie sprzedaja orginalne to by bylo fajnie 8O szajs typu toya, yato czy inne proxony odrazu odpada. ktos mi polecil King tony, ale nie wiem. mam tez komplet nasadowych stanleya i sprawuja sie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanley nie są bardzo drogie a całkiem dobre :)

Mam komplet nasadek stanley'a...Dopiero po 4latach grzechotka nadaje się do wymiany, lecz w ostateczności podziała jeszcze z roczek 8O Jedynie rozmiar 17 nie wytrzymał klucza udarowego 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, jaka firma robi dobre klucze?

(...)

Jak byłem kiedyś mechanikiem ( 8O ) to panowie używali tylko i wyłącznie produktów tej firmy http://www.snapon.com/ :) W Polsce to może spytaj tutaj http://www.dabexprofi-tools.com.pl/produkty.html ;) Imo żaden profesjonalista nie tknie narzędzi stanley'a, ale to tylko moje zdanie 8O pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość freddy9

Przerabiałem już tanie zestawy kluczy z allegro, dosłownie się łamią, najpier sypią się grzechotki, później nawet te przedłużki się gną i pękają.

 

Ale nie wszystie, raz kupiłem zestaw nasadek w calowych rozmiarach z jakiejś tam stali CR-V i są bardzo dobre, a nie były drogie.

 

Kupowałem też klucze w norauto, są to ich firmowe wyroby, importowane skądś tam, bardzo dobrej jakości, np grzechotka 1/4" + komplet nasadek ok 65zl, ta grzechotka ma bardzo mały skok, zero luzów i dodatkowe pokrętło do ręcznego dokręcania. Ale np calowych kluczy nie mają.

 

I jeszcze jeden zakup z allegro, specjalny klucz (chyba Jensen) do odkręcania sond lambda. Pękł!!! Później zdołałem odkręcić tą sondę płaskim kluczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam klucze dedra i jak dla mnie są OK, gwara 2 lata. podobno dobre są też klucze coval, ale tego nie potwierdzę bo nie używam.

z wyższej półki to wurth, bahco, hazet, beta... przynajmniej takich kluczy używa znajomy w warsztacie samochodowym.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klucze płasko-oczkowe to po 5 sek. widzę co to za klucz.Z grzechotkami podobnie,lecz tu 10% pozostaje ryzyka trafienia na kiche.Problem firmy dla mnie nie istnieje i ma znaczenie drugorzędne.Ale cóż lata pracy mechanika remont. robią swoje.Kupowanie kluczy w internecie jest zbyteczne.W każdej mieścinie można sie odpowiednio zaopatrzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...