Skocz do zawartości
kkNd!

Sprzet Do Grania W Wysokich Rozdzielczosciach

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczne moze od tego, ze w tej chwili posiadam ciagle x2@3ghz na s939, 2gb ramu i 8800 gts 512 ;) Do tego monitorek 24 cale i maly dylemacik. Fakt, ze w 3dmarku 06 przy rozdzielczosci 1280x1024 mam ~10k pkt jeszcze jakos przeboleje :-P pytanie, czy przy graniu w rozdzielczosci 1920x1200 wymiana sprzetu na jakies 8400@4ghz ma jakikolwiek sens? Kiedys patrzylem na porownania z ktorych wynikalo, ze procek nie ma zbyt duzego wplywu na fps'y przy duzych rozdzilczosciach, ale tamten test nie uwzglednial nowszych gier ;)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=

Wymiana na 8400 powinna pociagnac w gore minimalna LOL 8800GTS wymienić na 8400 chyba mija się z celem, ale mam pytanie po co takie duze rozdzielczości?. ja mam 8800GT i AMD 6000+ X2 2Gb DDR2 RaM i śmiga wszystko na wysokich rozdzielczościach 1680x1050. A procek ma znaczenie przy niektórych grach, ale nie widzialem jescze gry ktora by wykorzystala 2 rdzeniowy procek 3Ghz na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=

Wymiana na 8400 powinna pociagnac w gore minimalna LOL 8800GTS wymienić na 8400 chyba mija się z celem, ale mam pytanie po co takie duze rozdzielczości?. ja mam 8800GT i AMD 6000+ X2 2Gb DDR2 RaM i śmiga wszystko na wysokich rozdzielczościach 1680x1050. A procek ma znaczenie przy niektórych grach, ale nie widzialem jescze gry ktora by wykorzystala 2 rdzeniowy procek 3Ghz na maxa.

LOL roku :D

 

Koledze chodziło o Intel Core2 Duo E8400 , a nie grafe :D

 

A co do tematu to SLI i 2x 8800 no i procek też można by było na 8400 zmienic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie odpowiadajcie typkowi - pierwszy post na forum i juz smierdzi prowokacja ;)

 

Wracajac do tematu udalo mi sie znalezc taki tescik, jednak procesory sa imho jeszcze zbyt nisko taktowane. Jeszcze to moze dac jakis oglad sprawy... jak myslicie, jest sens sie bawic w przesiadke?

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=

Wymiana na 8400 powinna pociagnac w gore minimalna LOL 8800GTS wymienić na 8400 chyba mija się z celem, ale mam pytanie po co takie duze rozdzielczości?. ja mam 8800GT i AMD 6000+ X2 2Gb DDR2 RaM i śmiga wszystko na wysokich rozdzielczościach 1680x1050. A procek ma znaczenie przy niektórych grach, ale nie widzialem jescze gry ktora by wykorzystala 2 rdzeniowy procek 3Ghz na maxa.

jak to po co takie duże rozdzielczości ? :rolleyes: żeby giera łądniej wyglądała albo kolega chce wyświetlać obraz np: na tv Full HD. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...